2.0Mpx AHD bezpečnostní kamera PATRONUM NK-D24WTAHD1080P

Kód: 85093233
1 499 Kč 1 814 Kč včetně DPH
Produkt již není v prodeji
2.0Mpx hybridní 4v1 (AHD/TVI/CVI/CVBS) venkovní DOME bezpečnostní kamera PATRONUM pro menší prostranství. Inovativní 1/2.8" CMOS snímací čip SONY řady EXMOR s FULL HD rozlišením při 30fps, skleněný 3.0Mpx objektiv s úhlem záběru 85°, IR reflektor složený ze 24 LED pro noční vidění až do 20m s dlouhou životností, mechanický IR-CUT filtr pro dokonalé podání barev, digitálním WDR pro scény s rozdílnou hladinou světla, UTC funkcí pro pohodlné nastavení OSD menu kamery a odolné ANTIVANDAL masivní tělo z hliníkové slitiny s vysokým krytím IP 66 odolné proti všem povětrnostním vlivům pro snadnou montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

 2.0 Mpx EXMOR 85° 20m 4 v 1
perfektní obraz díky čipu SONY EXMOS s rozlišením 1920x1080px a citlivostí 0.01Luxdíky objektivu s ohniskem 3.6mm má kamera široký úhel záběru 85°IR reflektor pro noční vidění až do 20m + IR CUT filtrzaručená kompatibilita díky možnosti přepnutí AHD / TVI / CVI a CVBS.
 
 IP66 Antivandal UTC digital WDR
vysoké krytí a hliníkové šasi zaručí dokonalou odolnost proti povětrnostním vlivům po celý rokhliníková šasi v provedení antivandal odolá útoku vandalaovládání OSD menu kamery už jen vzdáleně po videosignálovém vedení digitální vyvážení protisvětla a kontrastů v záběru
CMOS SONY

Nejdůležitější součástka

Vysoká kvalita širokoúhlého obrazu při nízkém osvětlení byla základním požadavkem pro vývojový tým SONY®. Výsledkem dlouhotrvajícího vývoje byl CMOS snímací čip řady EXMOR se zvýšenou citlivostí v infračerveném pásmu. EXMOR CMOS čip používá technologie z EXview HAD CCD, a tím byla citlivost zlepšena až na dvojnásobek ve srovnání se stávajícími čipy, čímž se rapidně zvýšila vzdálenost nočního snímání . Tento snímač s úhlopříčkou 1/2.8" s efektivním rozlišením 2.0Mpx s citlivostí 0.01LUX a ziskem až 72 dB. Přeměnou světla na elektronickou informaci vzniká AHD signál s HD rozlišení 1920x1080px@30fps.

Dokonale připravena na noc...

Tento model je vybaven automatickým infračerveným reflektorem skládajícím se z 24 LED diod s dosvitem až 20m. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci.

IR Reflektor
IR CUT

Obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

Kvalita bez kompromisů

Skleněný prstenec pro IR reflektor a kruh pro objektiv jsou odděleny distančním kroužkem, který eliminuje odraz IR přísvitu do krycího skla objektivu. Celé sklo je v přední části kamery utaženo na speciální pryžové těsnění zajišťující dokonalou těsnost proti vniku vlhka, nečistot a dalších negativně působících vlivů přicházejících s povětrnostními vlivy. Díky důmyslně řešené konstrukci hliníkového šasi a krytí IP66 je možné kameru umístit do venkovního a prašného prostředí, kde odolá všem běžným povětrnostním vlivům vyskytujícím se v našich končinách v průběhu celého roku.

Voda
UTC

Díky UTC do OSD odkudkoliv

Díky funkci UTC můžete ovládat OSD menu kamery po videosignálovém vedení přímo prostřednictvím DVR, nebo UTC ovládače. Toto menu slouží pro nastavení funkcí a hodnot snímacího čipu, díky nimž lze plně automatický režim jednoduše uzpůsobit dle vlastních požadavků. Tyto funkce slouží pro vylepšení obrazu v případě specifických, nebo složitých podmínek a dávají tak možnost dosáhnout perfektního výsledného obrazu za každé situace.

Vybíráme z dostupných funkcí:

  • D-WDR - digitální WDR pro záběry s rozdílem v kontrastech.
  • ATR - zlepšuje kontrast světla úpravou barev a světla ve stejném záběru.
  • 2D a 3D-NR - pokročilá redukce a potlačování šumu v obraze.
  • Day & Night - maximalizuje kvalitu obrazu při denních a nočních podmínkách.
  • Privacy Mask - umožní zamaskovat až 8 privátních zón v záběru.
  • HLC - Kompenzace přesvětleních míst. Využívá se například při rozpoznávání SPZ.

Jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem těla kamery, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Další výhodou je, že ke spojení napájecího a videosignálového konektoru může dojít až v interiéru, kde je sucho, takže není třeba instalační krabičky a spoje jsou chráněny proti oxidaci. Délka přívodního kabelu je od konce držáku 25cm. Součást balení jsou vruty a hmoždinky pro montáž na stěnu či strop.

Držák

Doplňkové služby

 Poptávka individuálního kamerového systému 
 Základy pro výběr kamerového systému 
 Jak instalovat kamerový systém 

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Hmotnost: 0.32 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: