Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

AI funkce kamerových systémů PATRONUM®

Co jsou vlastně AI funkce? Ve zkratce pokročilé videonalytické funkce kamerových systémů PATRONUM® pracující v reálném čase a vyhodnocující obraz každou milisekundu. Na základě detekce pak dokáží upozornit, spustit záznam, poslat email nebo uložit obrázek na cloud a FTP. Dostupnost těchto funkcí naleznete v popisu produktu. Více informací o AI funkcích a jejich použití naleznete přímo na stránkách patronum.eu

Detekce pohybu

Jedna z AI funkcí kamerových systémů díky niž dokáže systém rozpoznat pohyb v záběru a na tomto základě provést požadovanou akci.

Detekce lelkování

Funkce chytrých bezpečnostních kamer PATRONUM, která dokáže díky umělé inteligenci vyhodnotit chování jedince ve vyznačené oblasti záběru a díky tomu rozpoznat podezřelé chování, kdy se osoba pohybuje neharmonicky "lelkuje - přešlapuje". Chytré IP kamery vybavené touto funkcí dokáží na základě této události vykonat požadované funkce jako například zaslat e-mailové upozornění, spustit alarm nebo záznam, případě poslat obrázky na FTP.

Detekce narušení oblasti

Nakreslete si v záběru oblasti, které chcete střežit a nechte si informovat, nebo aktivujte záznam ve chvíli, kdy dojde k jejich narušení. Chytré IP kamery vybavené touto funkcí dokáží na základě této události vykonat požadované funkce jako například zaslat e-mailové upozornění, spustit alarm nebo záznam, případě poslat obrázky na FTP.

Detekce osob

Pokročila videoanalytická funkce kamerových systémů PATRONUM®, díky niž dokáže systém rozpoznat tvary pohybující postavy a na základě této detekce vykonat požadovanou funkci jako například spustit záznam a nebo odeslat upozornění do mobilní aplikace. Díky této funkci lze minimalizovat plané detekce pohybu až o 99,98%. Díky následnému vyhledávání záznamu na základě této funkce snadno vyfiltrujete záznamy, které jsou založeny jen na detekci postavy.

Detekce vozidla

Tato funkce bude dostupná po aktualizaci FW rekordéru a kamer cca v polovině roku 2023 a i u starších kamerových systémů PATRONUM.

Pokročila videoanalytická funkce kamerových systémů PATRONUM®, díky niž dokáže systém rozpoznat tvary pohybujícího se vozidla a na základě této detekce vykonat požadovanou funkci.

Detekce shromažďování

Jedná se o smart funkci bezpečnostních kamer PATRONUM, která dokáže díky umělé inteligenci vyhodnotit shromáždění osob ve vyznačených oblastech záběru. Chytré IP kamery vybavené touto funkcí dokáží na základě této události vykonat požadované funkce jako například zaslat e-mailové upozornění, spustit alarm nebo záznam, případě poslat obrázky na FTP.

Virtuální hranice

Pokročila videoanalytická funkce kamerových systémů PATRONUM®, díky niž dokáže systém rozpoznat překročení uživatelsky nastavitelné virtuální hranice a na základě této detekce vykonat požadovanou funkci.