Angelcam mění IP kamery PATRONUM na opravdu chytrá zařízení a to nehledě na to, kde je nainstalujete. Aplikace, o kterých se dočtete níže, jsou totiž dostupné odkudkoli na světě.

Výhody CLOUDU

  • Podpora všech IP kamer PATRONUM s kodekem H.264 a MJPEG.
  • Nepotřebujete žádný SW / HW – vše probíhá v cloudu, bez dodatečných instalací.
  • Neomezený přístup ke kamerám – odkudkoli, z jakéhokoli zařízení.
  • Řeší problém odcizení či selhání DVR/NVR.
  • Flexibilní doba záznamu – od 3 dní po 2 roky kontinuálního nahrávání.
  • Vysoká bezpečnost – data jsou uložena na Amazon S3, šifrovaný přenos přes HTTPS.
  • Jsou dokonale bezpečné, chráněné proti hackerům, velice jednoduše a rychle nastavitelné.
  • Přímé propojení se službou Videoverifikace poplachu firmy Jablotron.

Jaké aplikace Angelcam nabízí

Live Streaming

S aplikací Live Streaming spustíte živý přenos HD videa (i zvuku ve skvělé kvalitě) snadno jako nikdy předtím. Lidé, kteří přenos sledují, nemusí nic stahovat, vše se odehrává v prohlížeči (na pocitačch i v mobilních zařízeních). Přenos navíc běží "v cloudu”, takže si můžete být jistí, že bude po celou dobu perfektně stabilní a bezpečný.

Cloud Recording

Cloud Recording neboli ukládání záznamu z kamery 'v cloudu” vyřeší prakticky každý problém, který jste kdy mohli mít s klasickým nahráváním. Řekneme-li to velmi zjednodušeně: cokoli nahrajete, zůstane vaše. Nikdo vám to neukradne, záznam nikdy neztratíte a nestane se ani to, že byste o něj přišli vinou technické závady. To vše s nejlepší cenou na trhu a něčím světově unikátním: 3dny záznamu zpět na 30dnů zdarma.

Private Live View

Zjistěte, co vaše IP kamery právě zaznamenávají. Odkudkoli - ať už jste zrovna u počítače nebo máte v ruce jakékoli mobilní zařízení, stačí vám jen připojení k internetu a vaše vlastní heslo. Potřebujete dát přístup k záběrům z kamer členům rodiny, kolegům nebo přátelům? Není problém, sdílení je snadné a intuitivní.

Time Lapse

Od vytvoření nádherného time lapse videa vás dělí jen pár kliknutí. Připojíte kameru, spustíte nahrávání a necháte aplikaci, aby se postarala o zbytek. Time elapse videa jsou oblíbenou cestou ke zmapování postupu stavby nebo např. k dokumentaci toho, jak skvě e se vydařil hudební festival.

Anonymizer

Soukromí vašich zákazníků nade vše. Anonymizer je ideální aplikací pro případy, kdy existuje veřejně dostupný záznam 1 kamerve vaší prodejně tvář každého, kdo prodejnu navštíví, automaticky rozmaže. A stejně můžete postupovat i u libovo ných míst a předmětů, které 1 jakéhoko i důvodu nechcete v úběrech z kamer ukazovat veřejnosti.

Heat maps

Aplikate Heat maps vám dává okamžitý přehled o tom, jak se zákazníci pohybují po vaší prodejně. Kde se nejčastěji zastavují? Kudy jen procházej a jakou cestou se dostávají k produktům, které si nakonec koupí? Díky datům z Heat maps můžete rozmístění produktů v prodejně uzpůsobit tomu, jak se v ní zákazníci skuteně chovají.

Víse informací naleznete na www.angelcam.com

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení