Powered by Smartsupp

Jak vybrat kamerový systém

Vybíráte kamerový systém? Připravili jsme pár bodů, které celý proces usnadní. Rádi pro vás také zdarma vymyslíme a doporučíme řešení na míru, včetně zajištění případné montáže u instalačních partnerů.

Při výběru kamerového systému PATRONUM je třeba zvážit několik faktorů, které ovlivní výslednou kvalitu a funkčnost systému. Zde je několik doporučení:

  1. Určete požadavky na systém: Zvažte, kolik kamer potřebujete, jaký rozsah záběru a rozlišení, jaké funkce a vlastnosti (např. noční vidění, AI funkce) jsou pro vás důležité. S tím vám pomůže náš Rádce výběru kamerového systému
  2. Zvažte rozpočet: Kamerové systémy PATRONUM nabízejí širokou škálu cenových možností. Rozpočet by měl být důležitým faktorem při výběru systému, ale zároveň je třeba zvažovat i výkon a kvalitu, aby byl systém efektivní a spolehlivý.
  3. Zkuste vybrat modely s vysokým rozlišením: Systémy PATRONUM nabízejí vysoké rozlišení obrazu, což je klíčové pro identifikaci osob nebo detailů předmětů. Vyberte si model s co nejvyšším rozlišením, který si můžete dovolit.
  4. Zvažte instalaci: I když nejste nejste zkušení s instalací kamerových systémů, nic se neděje, kamerové systémy PATRONUM jsou navrženy pro snadnou samo-instalaci, kterou zvládne každý kutil nejenom díky propracované podpoře.
  5. Důvěřujte značce: Kamerové systémy PATRONUM má již více než 16 000 zákazníků v Česku a na Slovensku, proto se není třeba obávat o kvalitu a životnost produktů.

Vybrat si můžete z nabídky naších setů kamerových systémů, případně si kamerový systém poskládat z volně prodejných komponent svépomocí, nebo nechat výběr zcela na nás.

Jak vybrat kamerový set z naší nabídky s možností individualizace

Všechny PROFI kamerové sety v naší nabídce mají možnost individualizace. Sami si můžete určit jestli potřebujete:

Pevný disk a jeho velikost
Nabízené sety kamerových systémů jsou vždy bez pevného disku, a to z jednoduchého důvodu: každý náš zákazník má unikátní potřeby týkající se délky uchování záznamů, které se liší. Proto nechceme, aby si naši zákazníci kupovali disk jako nedílnou součást setu, pokud to není přesně to, co potřebují. Nabízíme možnost vybrat si, zda disk chtějí, a pokud ano, jakou preferují jeho kapacitu. Velikost pevného disku určuje, kolik dní záznamů můžete uchovat před tím, než se starší záznamy automaticky přepíší novými. Tuto možnost cyklického záznamu poskytujeme ve všech našich kamerových setech.

Kabeláž, její druh a celkovou délku
Podobně jako je to u pevných disků požaduje každý zákazník něco jiného, proto si u kamerového setu můžete sami zvolit druh a délku kabeláže přesně dle potřeb svého projektu, případně kabeláž žádnou. Proč to tak máme? Kabely vám poskytneme vždy jako jeden celý kus, abyste je mohli podle potřeb vašeho projektu rozložit a přizpůsobit na míru. Toto profesionální řešení umožňuje instalaci bez nutnosti vrtání velkých otvorů pro kabely s již nainstalovanými konektory, a zároveň předejdete nadbytečným kabelům, které by mohly vzniknout u předem připravených kabelů s konektory. Při výběru délky kabelu doporučujeme zahrnout celkovou potřebu pro všechny kamery a přidat alespoň 15% rezervu na případné úpravy.

Konektory
V závislosti na druhu kamerového setu si můžete zvolit možnost doplnění setu o konektory pro všechny kamery v setu. Pokud tuto možnost zvolíte, dostanete od nás kabely a konektory zvlášť pro profesionální montáž celého kamerového systému.

Pokud budete chtít s výběrem kamerového systému poradit od profesionálů jsme pro vás k dispozici na telefonu, emailu a on-line chatu.