Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

Bezpečnostní kamery - Ohnisko objektivu - 2.8-12mm

V naší nabídce naleznete široké portfolio špičkových AHD a IP bezpečnostních kamer značky PATRONUM®, které nacházejí své uplatnění prakticky ve všech situacích. Na výběr máte mezi robustními venkovními kamerami pro náročné podmínky i malé a diskrétní pro citlivá prostředí.

Rádce

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Při výběru bezpečnostní kamery bychom se měli řídit podle několika důležitých kritérií. Jako první si musíme dobře naplánovat účel a umístění kamery. V naší nabídce nejdete širokou škálu bezpečnostních kamer české značky PATRONUM všech technologií a rozmanitých vlastností. Níže popisujeme základní parametry, které je potřeba znát, abyste bezpečnostní kameru správně vybrali.


Kdy volit otáčecí PTZ kamery?

Kdy volit otáčecí PTZ kamery?

Častým dotazem naších zákazníků je možnost použití otáčecích kamer například na rodinném domě. Pojďme si rozebrat základní výhody a nevýhody kamerového systému s PTZ kamerami. PTZ kamery mají obecně mají omezený počet cyklů pohybu. Představit si tedy, že kameru levnější cca 50 000,-Kč necháte pendlovat non-stop, může také znamenat její brzké mechanické zničení.


AHD vs. IP: Jakou technologii vybrat?

AHD vs. IP: Jakou technologii vybrat?

IP (Internet Protocol) a AHD (Analog High Definition) jsou dva různé typy technologií pro kamerové systémy. IP kamery jsou digitální kamery, které přenášejí video a audio signál pomocí síťového kabelu nebo bezdrátového připojení. AHD kamery jsou analogové kamery, které využívají koaxiální kabel pro přenos signálu.