dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

1800Mpx kamerový systém?

Ne, neupsali jsem se, je to skutečně tak! Na světe je v provozu kamerový systém s rozlišení neuvěřitelných 1,8 Gpx s názvem ARGUS-IS od známé společnosti DARPA. Nenechte se ale zmást, nejedná se o jeden snímací čip, ale o matrici 368 čipů s rozlišením 5.0Mpx a 4 objektivů.

PredatorDrone

ARGUS-IS byl vyvinut především pro UAV zařízení (vojenské drony), které díky němu dokáží monitorovat až 25km čtverečních v reálném čase a díky digitálnímu zoomu dokáží i ze záznamu sledovat z výšky 6000m detaily jako jsou SPZ automobilů.

ARGUS-IS

Zpracování takto ohromného množství dat probíhá prostřednictvím speciálně vyvinutého softwaru s umělou inteligencí, který operátorům výrazně usnadňuje práci pro geolokaci, sledování a identifikaci.

Při nasazení těchto kamerových systému v bojových operací dostává operační středisko v reálném čase absolutní přehled nad bojištěm a dokáže tak efektivně distribuovat operační a taktické síly.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení