dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

TEST - Nejmenší IP kamera v nabídce

Poměrně nedávno jsme zařadili do nabídky nejmenší IP kameru. Můžete jí použít jen tak, nebo ji někam integrovat. Nezdá se, ale má všechny funkce, které by jste očekávali od mnohem větších sourozenců díky skrytému triku v konstrukci.

Na našem eshopu naleznete nejmenší IP kameru v prodeji. Někdo by mohl tvrdit, že není možné, aby taková kamera měla všechny deklarované funkce, ale opak je pravdou. Díky chytré konstrukci se podařilo technikům od PATRONUM rozdělit důležité komponenty kamery od sebe a vznikla tato zajímavá sestava.

Kamera se vlastně skládá z několika částí, které mají za úkol dohromady nabídnout uživateli všechny očekávané a nadstandartní funkce vč. WIFI připojení a záznamu na microSD kartu.
Konstruktéři šli v tomto případě na kameru jako takovou tzv. "od lesa". Aby se jim podařilo vyrobit miniaturní snímací část a zároveň zachovat všechny funkce, rozdělili kameru na dvě samostatné zařízení spojená 5m dlouhým vodičem.

Centrální jednotka se stará o všechny důležité operace - napájení kamerového modulu, záznam na microSD kartu, drátové a bezdrátové připojení, možnost vstupu a výstupu AUDIA a v neposlední řadě ovládání alarmových vstupů.

Kamerový modul je vybaven Pinhole objektivem s úhlem záběru 90° a dvěma otvory pro snadné upevnění. Díky těmto vlastnostem si kamerový modul vyloženě říká o integraci do různých zařízení.

2.0Mpx IP MINI bezpečnostní kamera PATRONUM PR-M0IPBK20V1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení