Výběr produktů

Jak vybrat kamerový systém?

Jak vybrat kamerový systém?

Vybíráte kamerový systém? Připravili jsme pár bodů, které celý proces usnadní. Rádi pro vás také zdarma vymyslíme a doporučíme řešení na míru, díky službě, který je zdarma: Asistovaný výběr zboží na nejkam.cz

Při výběru kamerového systému PATRONUM je třeba zvážit několik faktorů, které ovlivní výslednou kvalitu a funkčnost systému.

Jak vybrat? Jak vybrat kamerový systém??

Jakou technologii kamerového systému vybrat?

Jak vybrat kamerový systém? v naprosté většině případů vybízí k použití finančně vhodnější AHD technologie. Ovšem rozdíly mezi AHD a IP systémy jsou dnes tam mizivé, že nelze jednoznačně říct, která je v hodnější. Obecně lze však říci, že pro jednodušší kamerové systémy je vhodnější AHD technologie a pro kamerové systémy například pro více budov je IP jednoznačnou volbou. Více informací jsme připravili do dalšího článku.

Jakou vybrat technologii

Jakou bezpečnostní kameru vybrat?

Víme, že vám s počtu různých kamer může jít už hlava kolem, zejména pak, když nemáte žádné zkušenosti. Proto v rámci naší nabídky naleznete ucelenou řadu kamer pro každé prostranství.

Porovnání bezpečnostních kamer

Montáž a zprovoznění

Jak jsme již zmínili, všechny naše kamerové systémy navrhujeme tak, abyste je mohli naistalovat a zprovoznit sami. Díky rozsáhlé podpoře pro produkty PATRONUM vás nic nezaskočí. Pokud si ani tak netroufnete na montáž svépomocí, můžete oslovit některého našich instalačních partnerů.

Portál podpory PATRONUM®

Sledování kamerového systému odkudkoliv

V domě - obraz můžete sledovat například na televizi. Záznamové zařízení je možné umístit přímo k televizi nebo například do technické místnosti a pomocí VGA nebo HDMI kabelu spojit s televizorem. Jednoduše pak přepnete odpovídající vstup na TV a uvidíte kompletní dění v zorném poli kamer. Samozřejmě také v rámci domácí sítě na PC, tabletech a mobilních telefonech.

Mimo domov - kamerové systémy PATRONUM můžete snadno připojit k internetu, a tak můžete sledovat živý obraz nebo záznam prakticky odkudkoliv pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo PC. Unikátní výhodou systémů PATRONUM je také P2P připojení, které nevyžaduje pořízení pevné IP adresy.

Portál podpory PATRONUM®

Legislativa provozu

Provoz kamerového systému se záznamem, který monitoruje pouze váš majetek (pozemek a případně bezprostřední veřejné prostranství), nepodléhá žádné legislativní úpravě - není tedy nutná žádná registrace

Portál podpory PATRONUM®

Proč zvolit kamerový set PATRONUM®?

Nekupujete si jen špičkový kamerový systém, ale také špičkovou podporu, kvalitní a bezpečný software pro vzdálené sledování.