Případové studie

Kamerový systém pro rodinný dům

Kamerový systém pro rodinný dům

Kamerový systém na rodinný dům je dnes již standardem jak pro novostavby, tak pro starší domy. Kamerové systémy PATRONUM pomáhají chránit majetek a zdraví rodin již na tisících rodinných domech v Česku a na Slovensku. Možnost kompletní on-line správy, kvalitní software v ceně, AI funkce, špičková technická úroveň, česká podpora, snadná instalace a prodloužená záruka jsou u našich setů samozřejmostí.

Rodinný dům je možná jednou z největších investic, kterou v životě realizujete. Proto je na místě jej střežit a ochránit spolehlivým kamerovým systémem.

Jak vybrat? Kamerový systém pro rodinný dům?

Jakou technologii kamerového systému vybrat?

Kamerový systém pro rodinný dům v naprosté většině případů vybízí k použití finančně vhodnější AHD technologie. Ovšem rozdíly mezi AHD a IP systémy jsou dnes tam mizivé, že nelze jednoznačně říct, která je v hodnější. Obecně lze však říci, že pro jednodušší kamerové systémy je vhodnější AHD technologie a pro kamerové systémy například pro více budov je IP jednoznačnou volbou. Více informací jsme připravili do dalšího článku.

Jakou vybrat technologii

Umístění bezpečnostních kamer

Nepodceňujte správné místo pro bezpečnostní kamery, správná volba může být zásadní.

Hlavní vchod

Monitoring hlavního vchodu z příznivé pozice je prakticky to nejdůležitější.

Celkový přehled

Jedna z kamer by měla tvořit celkový pohled na důležitá místa.

Parkovací místa

Zaparkované automobily mohou být terčem vandala, proto je třeba monitorovat i je.

Okolí domu

Bazény, terasy, velká okna, zadní přístupy na pozemek, to vše je dobré monitorovat také.

Interiéry

Občas je dobré monitorovat i interiérové prostory, jako jsou vstupní haly, chodby, garáže, kotelny.

Montáž a zprovoznění

Jak jsme již zmínili, všechny naše kamerové systémy navrhujeme tak, abyste je mohli naistalovat a zprovoznit sami. Díky rozsáhlé podpoře pro produkty PATRONUM vás nic nezaskočí. Pokud si ani tak netroufnete na montáž svépomocí, můžete oslovit některého našich instalačních partnerů.

Portál podpory PATRONUM®

Sledování kamerového systému odkudkoliv

V domě - obraz můžete sledovat například na televizi. Záznamové zařízení je možné umístit přímo k televizi nebo například do technické místnosti a pomocí VGA nebo HDMI kabelu spojit s televizorem. Jednoduše pak přepnete odpovídající vstup na TV a uvidíte kompletní dění v zorném poli kamer. Samozřejmě také v rámci domácí sítě na PC, tabletech a mobilních telefonech.

Mimo domov - kamerové systémy PATRONUM můžete snadno připojit k internetu, a tak můžete sledovat živý obraz nebo záznam prakticky odkudkoliv pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo PC. Unikátní výhodou systémů PATRONUM je také P2P připojení, které nevyžaduje pořízení pevné IP adresy.

Portál podpory PATRONUM®

Legislativa provozu

Provoz kamerového systému se záznamem, který monitoruje pouze váš majetek (pozemek a případně bezprostřední veřejné prostranství), nepodléhá žádné legislativní úpravě - není tedy nutná žádná registrace

Portál podpory PATRONUM®

Proč zvolit kamerový set PATRONUM®?

Nekupujete si jen špičkový kamerový systém, ale také špičkovou podporu, kvalitní a bezpečný software pro vzdálené sledování.