Hybridní rekordér PATRONUM NK-XVR8HV4 - Real-Time

Kód: 85096133
6 990 Kč 8 458 Kč včetně DPH
Produkt již není v prodeji
Hybridní hexaplexní Real-Time Analog, Analog HD a IP rekordér. 8x BNC vstupy pro Analog technologie (až do 4.0Mpx); 32x IP kamery až 8.0Mpx - max. datový tok 200Mbps, P2P připojení bez veřejné IP adresy, BNC, VGA a HDMI video výstup 4K, H.264, LAN, 2x USB, české menu a aplikace, 2x slot pro SATA 2.5" a 3.5" HDD max. 6TB. Dropbox, Google drive, FTP ukládání, detekce pohybu, upozormění emailem, aplikace pro WIN, Android, Apple zdarma...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti:

 Real-time záznam Detekce pohybu P2P   Software zdarma
záznam v H.264 level 5.0 bez zkreslení a sekání pro bezchybné vyhodnoceníuž žádné sledování prázdnoty - díky konfigurovatelné detekci pouze relevantní záznamysledování a ovládání po internetu i bez veřejné IP adresypodpora stacionárních a mobilních zařízení pro vzdálený dohled. Aplikace zdarma
 
 SATA až 6TB HDMI a VGA Pentabrid Bohaté příslušenství
disky do kapacity až 6TB pro několik týdnů záznamudva digitální výstupy pro pohodlné připojení jakéhokoliv TV a monitorůkompatibilita s AHD, TVI, CVI, CVBS a IP kameramiUSB myš, napájecí zdroj a montážní příslušenství je součást balení
Porovnání rozlišení

Rozlišení - nejdůležitější vlastnost

Zařízení dokáže pracovat s nejnovějšími analogovými technologiemi přenosu obrazu po koaxiálním kabelu až 8 kamer 4.0Mpx (AHD,TVI), výhodou je také zpětná kompatibilita s nižšími rozlišeními kamer až po staré analogové kamery (CVBS). Dále umožňuje připojit 32 IP kamer do rozlišení až 8.0Mpx (celkový datový tok ?200Mbit). Hybridní mód pak použijete v případě, že chcete kombinovat analogové a IP kamery. Záznam je komprimován úsporným kodekem H.264 Level 5.0 (o 50% menší nároky na úložiště dat oproti běžným kodekům při zachování stejné kvality záznamu). Při plném rozlišení zaznamená 25 snímků za sekundu pro každý kanál zvlášť, takže je pořízená nahrávka naprosto plynulá bez trhání obrazu. Při přehrávání záznamu je možné sledovat každý kanál zvlášť nebo 8 časově synchronizovaně.

Hybrid připravený na vše

Toto záznamové zařízení je skutečně unikátní svým množstvím různých kombinací a technologií kamer, které umí zpracovávat současně. Může být plně analogové - 8 analogovcýh kamery AHD, TVI od 1.0Mpx po až 4.0Mpx, nebo jej jedním klikem změníte v rekodér pro 32 IP kamer (Onvif) až do rozlišení 8.0Mpx. Hybridní mód pak umožňuje 6 analogových kamer + 10 IP kamer (max 8.0Mpx), nebo 4 analogové kamery + 12 IP kamer (max 8.0Mpx), nebo 2 analogové kamery + 14 IP kamer (max 8.0Mpx). Pro všechny módy zaznamenává v reálném čase 25 snímků za sekundu pro každou kameru zvlášť.

Technologie AHD a IP
Vzdálený dohled po internetu

Sledujte a spravujte systém kdykoliv přes internet

Vzdálený dohled je umožněn prostřednictvím počítače (Windows, MAC) díky aplikaciím, které jsou zdarma ke stažení jako součást zařízení. Na mobilních zařízeních pak pomocí aplikace FreeIP (platformy Android a Apple). Jako nouzovou, ale plnohodnotnou možnosti je také sledování pomocí webových prohlížečů (Internet Explorer atp). Z dalších síťových funkcí můžeme uvést: PPPoE, NTP, EMAIL, IP FILTER, DDNS, FTP, ARSP, UPNP, RTSP, PMS, ALARM Server.

Další zásadní vlastností je připojení k záznamovému zařízení pomocí výrobního čísla a hesla bez nutnosti veřejné IP adresy protokolem P2P. Díky teto službě, zvládne nastavení vzdáleného dohledu hravě i úplný laik. Stačí DVR připojit do vašeho routeru, vyfotit QR kód pomocí aplikace FreeIP  ve vašem mobilním telefonu a zadat heslo. Vše ostatní je již plně automatické a celá operace je hotová do 30s.

Mluvím česky

Pro ovládání a nastavení záznamového zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština, atd.)

Český jazyk MENU
Zálohování

Zálohování během pár minut

Díky dvěma USB 2.0 konektorům a propracovanému menu je zálohování požadovaného záznamu otázkou pár minut. Tento model disponuje hned dvojicí USB konektorů, které jsou umístěny na zadním panelu šasi. Po připojení pevného disku*, nebo FLASH disku do některého s USB konektorů dojde k jejich načtení do systému DVR. Po inicializaci pak můžete pomocí sekce pro zálohování v menu vybrat požadované záznamy k zálohování. Při této operací máte také na výběr, zda bude záloha po uložení rovnou konvertována do AVI formátu, který lze přehrát na většině zařízení bez instalace dodatečné aplikace. (*některé přenosné disky vyžadují dodatečné napájení)

Zálohovat také můžete pohodlně ze svého počítače nebo chytrého mobilního zařízení pomocí internetu. Jednou z mnoha vzdáleně dostupných funkcí je totiž také zálohování. Je tedy jedno, zda jste od zařízení pár metrů, nebo na druhé straně planety, vždy totiž máte možnost stáhnout si požadovaný záznam do svého zařízení.

Tep silného srdce

Srdcem záznamového zařízení je procesor Huawei Hi3531A se dvěma jádry ARM Cortex A9 na frekvenci 1100 MHz. Díky vysokému výkonu umožňuje real-time kodování a dekodování HD videa ze všech kamer nezávisle. V jeden okamžik zpracovává dva nezávislé streamy pro vzdálený dohled po internetu. Samozřejmostí je možnost konfigurace DVR a zálohování záznamu bez nutnosti vypnutí souběžných funkcí tzv. hexaplex. Díky pasivnímu chlazení nemusíte mít obavy z hlučného ventilátoru a můžete umístit DVR do obytných prostor. Další výhodou tohoto procesoru je nízká spotřeba, což se odráží v celkové spotřebě okolo 10W (bez HDD).

CPU
Detekce

Videoanalytické a inteligentní funkce

Doby, kdy šlo jen o jednoduché zaznamenávání jsou již dávno pryč. Záznamové zařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených na pevném disku a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Vlastní dohledové centrum z pohodlí pohovky

Pro připojení monitoru, či televizoru slouží jeden anlagový (kompozitní video) a dva digitální VGA a HDMI výstupy s možností nastavení výstupního rozlišení od 1024x768px až do 3840x2160px (4k). Všechny tyto výstupy mají stejný obrazový zdroj, takže pokud připojíte zobrazovací zařízení do jakéhokoliv výstupu uvidíte pokaždé to samé. Díky této vlastnosti je také možné zapojení dvou monitorů nebo TV současně. Připojíte-li televizor s úhlopříčkou několik desítek palců, nebo si na stůl postavíte menší LCD monitor zajistíte si vlastní dohledové centrum díky němuž budete mít neustálý přehled. Častým řešením pro firemní klientelu bývá montáž LCD televizoru na zeď do kanceláře vedoucího, který tak získá možnost nepřetržitého přehledu nad provozem a firmou. V případě soukromých zákazníků dochází ke spojení záznamového zařízení s hlavním televizorem v obývacím pokoji, či případně monitorem v pracovně.

Dohledové CENTRUM
Audio

K obrazu patří zvuk

Častým požadavkem k záznamu obrazu bývá i záznam zvuku. Toto záznamové zařízení je připraveno i na tento požadavek v podobě 4 AUDIO vstupů (cinch konektor) pro připojení zdrojů zvukového signálu z kamery, nebo za použití externího mikrofonu. V menu zařízení si nastavíte náležitost zvukové stopy s libovolným ze 4 obrazů. Zvuk je spolu s obrazem také streamován pro vzdálené sledování po internetu. Pro místní připojení slouží jeden AUDIO výstup, díky němuž můžete připojit jakékoliv reprodukční zařízení se zesilovačem (televizor, reprosoustavu atp.).

Cloud recording - 30 denní trial ZDARMA

Jistě vás někdy napadlo, co se stane, když vaše zařízení někdo z lupičů rozbije nebo rovnou ukradne. Ve stejný okamžik totiž přicházíte o veškeré záznamy - důkazy. Právě pro tento případ je ideální zřízení Cloud recordingu, tedy redundantní ukládání záznamu z kamer na vzdálený zabezpečený server. Na něj záznamové zařízení dokáže odesílat obraz ze všech kamer v plném rozlišení a díky tomu uložit i poslední sekundu deliktu. S nákupem tohoto záznamového zařízení získáváte zdarma 30 denní triál záznamu na vzdáleném cloudu.

Rekordér sám o sobě také umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.

CLOUD REC

Doplňkové služby

 Poptávka individuálního kamerového systému 
 Základy pro výběr kamerového systému 
 Jak instalovat kamerový systém 

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Hmotnost: 1.52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: