Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

IP bezpečnostní kamery - Dosah přísvitu - IR a WL do 40m

IP kamery značky PATRONUM® jsou mezi nejvýznamnějšími a nejmodernějšími produkty v kategorii IP kamer na českém trhu. Tyto kamery se vyznačují mimořádnými funkcemi, vysokou kvalitou a pokročilou technickou vybaveností. Klíčovými technickými prvky jsou snímací čipy SONY® STARVIS™, které poskytují vynikající obraz dokonce i v podmínkách snížené světelnosti. V sortimentu je možné najít profesionální, inteligentní a termální kamery pro různé typy instalací, s rozlišením od 2.0 do 8.0 megapixelů. Díky IP technologii nejsou kamery omezeny v umístění a umožňují sestavit rozsáhlé kamerové systémy.

Rádce

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Při výběru bezpečnostní kamery bychom se měli řídit podle několika důležitých kritérií. Jako první si musíme dobře naplánovat účel a umístění kamery. V naší nabídce nejdete širokou škálu bezpečnostních kamer české značky PATRONUM všech technologií a rozmanitých vlastností. Níže popisujeme základní parametry, které je potřeba znát, abyste bezpečnostní kameru správně vybrali.


Jaké rozlišení kamerového systému vybrat

Jaké rozlišení kamerového systému vybrat

Rozlišení kamerových systémů uvádíme v pixelech (megapixelech), tedy jednotlivých bodech, ze kterých se obraz skládá. Různí výrobci a prodejci uvádějí hodnoty rozlišení často odlišně, a to mnohdy i záměrně, aby jejich produkt na první pohled vypadal technologicky lepší, než ve skutečnosti je.