Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

IP kamerové systémy

Profesionální IP sety kamerových systémů PATRONUM® postavené na digitální IP technologii jsou špičkou mezi produkty a jsou navrženy českými techniky pro snadnou samoinstalaci a nevyžadují pro uvedení do provozu žádné speciální dovednosti a nářadí. Na výběr máte z mnoha druhů, počtu kamer a jejich rozlišení. Sety dělíme podle technické úrovně na HOME IP kamerové systémy, které jsou navrženy s důzazem na cenu, ovšem při zachování kvality PATRONUM® a dále na PROFI IP kamerové systémy , které reprezentují současnou technologickou špičku. Tyto sety stavíme z volně prodejných komponent nejvyšší technologické úrovně a vybavenosti. Snímací čipy Sony® STARVIS™, jsou zárukou špičkového obrazu za všech světelných podmínek s maximálním FPS. V kombinaci s AI funkcemi a pokročilými adaptivními IR přísvity, vestavěnými mikrofony, hliníkovými těly kamer, aktivním PoE napájením přímo z rekordéru (Swtiche) a vzdáleným dohledem na mobilech a PC bez nutnosti veřejné IP adresy jsou tyto sety špičkou na českém trhu. Zabezpečte svůj domov, kancelář nebo komerční prostory s našimi inteligentními a uživatelsky přívětivými systémy.

  • PROFI IP kamerové systémy - Nejširší nabídka kamerových systému v ČR s AI funkcemi a možností výběru počtu, tvaru a barvy kamery, IR dosvitu, rozlišení, délky kabeláže, konektorů a kapacity pevného disku + ZDARMA doživotní podpora, aktualizační sevis a prodloužení záruka. Všechny komponenty v maximální možné kvalitě a technické vybavenosti použitých komponent značky PATRONUM®. Vhodné pro ty, kteří to myslí s kamerovým systém pro svůj objekt opravdu vážně.
  • HOME IP kamerové systémy - Kompletní "krabicové řešení" za velice příznivou cenu se základními funkcemi a možností vzdáleného on-line dohledu a správy na PC a mobilních zařízeních.

Proč zvolit PATRONUM®? Naše značka je synonymem pro inovaci a kvalitu v oblasti bezpečnostních technologií. Zákazníci si vybírají PATRONUM® pro jejich nepřekonatelnou kombinaci vysokého výkonu, spolehlivosti a uživatelské přívětivosti. Navíc, naše zákaznický servis je vždy připraven poskytnout odbornou pomoc a podporu.

Jak vybrat IP kamerový systém

Vybíráte kamerový systém? Připravili jsme pár bodů, které celý proces usnadní. Rádi pro vás také zdarma vymyslíme a doporučíme řešení na míru, včetně zajištění montáže u instalačních partnerů.

Při výběru kamerového systému PATRONUM je třeba zvážit několik faktorů, které ovlivní výslednou kvalitu a funkčnost systému. Zde je několik doporučení:

  1. Určete požadavky na systém: Zvažte, kolik kamer potřebujete, jaký rozsah záběru a rozlišení, jaké funkce a vlastnosti (např. noční vidění, AI funkcemi) jsou pro vás důležité. S tím vám pomůže náš Rádce výběrem kamerovéhos systému

  2. Zvažte rozpočet: Kamerové systémy PATRONUM nabízejí širokou škálu cenových možností. Rozpočet by měl být důležitým faktorem při výběru systému, ale zároveň je třeba zvažovat i výkon a kvalitu, aby byl systém efektivní a spolehlivý.

  3. Zkuste vybrat modely s vysokým rozlišením: Systémy PATRONUM nabízejí vysoké rozlišení obrazu, což je klíčové pro identifikaci osob nebo detailů předmětů. Vyberte si model s co nejvyšším rozlišením, který si můžete dovolit.

  4. Zvažte instalaci: I když nejste nejste zkušení s instalací kamerových systémů, nic se neděje, kamerové systémy PATRONUM jsou navrženy pro snadnou samo-instalaci, kterou zvládne každý kutil nejenom díky propracované podpoře.

  5. Důvěřujte značce: Kamerové systémy PATRONUM má již více než 16 000 zákazníků v Česku a na Slovensku, proto se není třeba obávat o kvalitu a životnost produktů.