Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

IP kamerový systém na dům - Barva kamery - Antracit

IP kamerové systémy pro dům jsou speciálně navrženy pro snadnou samoinstalalci a jejich obsah si můžete do značné míry individualizovat sami. Prostřednictvím filtrace můžete zúžit výběr produktu podle několika základních parametrů:

  • počet kamer v systému ( sety označené PLUS, lze kdykoliv rozšířit o další IP kamery z naší nabídky, protože nahrávací zařízení obsažené v setu má možnost rozšíření o další kamery
  • barva kamery - barva kamer a jejich viditelnost pro případné zloděje je poměrně klíčovou vlastností, když kamery nejsou vidět, pak ztrácíte drahocenný psychologický efekt střeženého objektu.
  • tvar kamery - tvar samotné kamery není až tak zásadní parametr, jak BULLET, tak DOME kamery lze montovat prakticky na stejná místa s totožným výsledkem. Je tedy spíše jen otázkou vašeho vkusu, jaký tvar budete přeferovat.
  • rozlišení - nejdůležitější parametr kamerového systému, který přímo určuje výslednou kvalitu obrazu. Jaké rozlišení kamerového setu vybrat najdete v našem článku.
  • ohnisko objektivu - tento parametr udává krom ohniskové vzdálenosti také horizontální úhel záběry kamery. 
  • dosvit přísvitu - parametr, který je důležitý pro požadavek na schopnost kamery vidět v naprosté tmě na uvedennou vdzálenost díky IR přísvitu.

Nevadí, pokud si z nabídky nevyberete. Všechny naše sety totiž skládáme z volně prodejných produktů české značky PATRONUM®, díky čemuž jsme schopni sestavit systém přímo na míru Vašim představám. Pro získání nabídky na kamerový systém přizpůsobený Vašim potřebám nás kontaktujte prostřednictvím našeho online poptávkového formuláře. Na jeho základě Vám zdarma připravíme nabídku, která bude plně odpovídat Vašim požadavkům.