Jste ve fázi, kdy uvažujete o nákupu a montáži kamerového systému a sháníte základní informace pro výběr nejlepšího řešení? Jste na správném místě! Díky článkům níže získáte základní přehled v oboru kamerových systémů a získáte potřebné informace pro výběr správného kamerového systému.


Jak vybrat kamerový systém

Jak vybrat kamerový systém

Pro výběr správného kamerového systému pro svůj projekt je dobré vědět pár základních rad a postupů. Díky našemu průvodci se rozhodně nespletete.


Jak vybrat bezpečnostní kameru

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Vyberte si bezpečnostní kameru podle těch nejdůležitějších kritérii a parametrů. Se správným určením vhodného typu pomůže níže uvedený článek.


Jak vybrat videorekordér

Jak vybrat videorekordér

Při výběru rekordéru nebo také záznamového zařízení či DVR jsou dvě zásadní hlediska, které doporučujeme dodržovat.


Rozlišení kamerových systémů

Rozlišení kamerových systémů

Nevyznáte se v hodnotách rozlišení kamerových systémů a nevíte, které by bylo pro váš projekt nejlepší?  Níže uvádíme přehledné vysvětlení.


Technologie kamerových systémů (AHD vs. IP)

Technologie kamerových systémů (AHD vs. IP)

AHD nebo IP systém? Nebo snad něco úplně jiného? Neorientujete se v technologiích kamerových systémů a nevíte, která by byla pro Váš projekt nejvhodnější? Právě pro vás jsme připravili porovnání těch nejlepších na současném celosvětovém trhu.

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení