Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

Kamerové systémy (sety) od profesionálů - Vhodné také pro - rodinný dům

Kamerové systémy (sety) PATRONUM® jsou navrženy s důrazem na jednoduchost a pohodlí uživatele při zachování špičkové technické úrovně a vybavenosti. Tyto kamerové systémy jsou ideální pro ty, kteří hledají efektivní řešení pro zabezpečení a monitoring svého soukromého nebo firemního majetku bez potřeby složité instalace nebo speciálních technických dovedností. Díky snadné samoinstalaci a absenci požadavků na speciální nářadí mohou být tyto systémy rychle a efektivně uvedeny do provozu. Pokud si z naší aktuální nabídky nevyberete, vyplňte poptávkový formulář níže, rádi připravíme individuální nabídku přesně pro vás.

Výběr kamerového systému PATRONUM® je tedy ideální volbou pro ty, kteří chtějí zabezpečit svůj majetek pomocí moderního, spolehlivého a snadno použitelného řešení.

V naší nabídce naleznete kamerové sety postavené na IP a AHD technologii a rozdělené do dvou kategorií:

  • PROFI - poskládané českými techniky z volně prodejných TOP komponent české značky PATRONUM®, nejedná se o "krabicové sety", ale technologickou špičku, plná podpora v češtině vč. aplikací pro vzdálený dohled, možnost individualizace setů
  • HOME - kabicové sety postavené z ohledem na ekonomickou stránku, plná podpora v češtině vč. aplikací pro vzdálený dohled
AI funkce kamerových systémů PATRONUM®

AI funkce kamerových systémů PATRONUM®

Co jsou vlastně AI funkce? Ve zkratce pokročilé videonalytické funkce kamerových systémů PATRONUM® pracující v reálném čase a vyhodnocující obraz každou milisekundu. Na základě detekce pak dokáží upozornit, spustit záznam, poslat email nebo uložit obrázek na cloud a FTP. Dostupnost těchto funkcí naleznete v popisu produktu.

Rádce

Jak vybrat kamerový systém a nenaletět?

Jak vybrat kamerový systém a nenaletět?

S nástupem různých zahraničních tržišť a prodejců se můžete více a více setkat s velice cenově lákavou nabídboukou na kemrové systémy, ale není vše zlato co se třpití!


AHD vs. IP: Jakou technologii vybrat?

AHD vs. IP: Jakou technologii vybrat?

IP (Internet Protocol) a AHD (Analog High Definition) jsou dva různé typy technologií pro kamerové systémy. IP kamery jsou digitální kamery, které přenášejí video a audio signál pomocí síťového kabelu nebo bezdrátového připojení. AHD kamery jsou analogové kamery, které využívají koaxiální kabel pro přenos signálu.


Jak vybrat kamerový systém pro rodinný dům

Jak vybrat kamerový systém pro rodinný dům

Kamerový systém na rodinný dům je dnes již standardem jak pro novostavby, tak pro starší domy. Kamerové systémy PATRONUM pomáhají chránit majetek a zdraví rodin již na tisících rodinných domech v Česku a na Slovensku. Možnost kompletní on-line správy, kvalitní software v ceně, AI funkce, špičková technická úroveň, česká podpora, snadná instalace a prodloužená záruka jsou u našich setů samozřejmostí.

Další