Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

Kamerový systém na dům 🏠

Venkovní kamerové systémy se záznamem pro rodinné domy se stávají stále populárnějším doplňkem nejen pro nové domy, ale jsou také snadno instalovatelné do existujících rodinných domů. Naše široká paleta kamerových systémů je organizována podle typu technologie. Dále si můžete systémy upřesnit podle počtu kamer, jejich designu a rozlišení. Každý domov má své specifické potřeby a každý zákazník má individuální preference co do počtu a typu bezpečnostních kamer, a proto přenecháváme rozhodnutí o konečném výběru na vás. Více informací o výběru kamerového systému pro rodinný dům naleznete v našem článku, případně se můžete nechat instpirovat případovou studií realizovaného kamerového systému na rodinném domě.

Jakou vybrat technologii kamerového systému na dům?

AHD kamerové systémy jsou pro rodinné domy a domy obecně dlouhodobě oblíbenou volbou díky své cenové dostupnosti, dostatečným funkcím a snadné instalaci do většiny domácích prostředí. Nedávno se však i v těchto instalacích začínají prosazovat IP kamerové systémy, které se vyznačují téměř neomezenými možnostmi v oblasti infrastruktury pro přenos dat z kamer do nahrávacích zařízení. Další informace na toto téma naleznete v našem článku.

Články

Kamerový systém pro rodinný dům paní Barbory

Kamerový systém pro rodinný dům paní Barbory

Majitelka požadovala instalaci kamerového systému pro nově postavený moderní rodinný dům (cca 200m2) s garáží a plochou střechou. Byla kladená důraz na kamery s vysokým rozlišením a IP technologií, které umožňují vzdálené sledování a upozorňování, a zároveň by měly být kompatibilní se systémem LOXONE, který bude celý dům řídit.

Rádce výběru kamerového systému

Jak vybrat kamerový systém pro rodinný dům

Jak vybrat kamerový systém pro rodinný dům

Kamerový systém na rodinný dům je dnes již standardem jak pro novostavby, tak pro starší domy. Kamerové systémy PATRONUM pomáhají chránit majetek a zdraví rodin již na tisících rodinných domech v Česku a na Slovensku. Možnost kompletní on-line správy, kvalitní software v ceně, AI funkce, špičková technická úroveň, česká podpora, snadná instalace a prodloužená záruka jsou u našich setů samozřejmostí.