dopravaObjednávky, skladového zboží, dokončené v pracovní den do 13h, standardně odesíláme ještě týž den!

Kontrola objednávky odborníkem

Kód: 85099783
99 Kč 120 Kč včetně DPH
Nehmotný produkt (>15 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Již žádně drahé doobjednávání konektoru za 1Kč. Naši odborníci zkontrolují obsah vaší objednávky a doporučí produkty, které by při montáži mohli chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrola objednávky odborníkem je služba, kterou naleznete jen u nás a je za symbolickou 1 korunu. Ulehčí výběr zboží a ušetří případné další náklady za dopravu zboží, které do objednávky zapomenete dát.

Naši odborníci se s Vámi spojí telefonicky nebo emailem a doporučí vše, co by bylo dle jejich uvážení třeba doplnit do objednávky tak, aby byla kompletní a nic při montáži nechybělo.

Vyberete si například kamery, záznamové zařízení, 50m kabelů a odešlete objednávku. Náš odborník promyslí, co by bylo třeba do objednávky doplnit. Například konektory, zdroje, pevné disky atp., navrhne přesné komponenty pro doplnění a zašle Vám email s jejich výčtem a cenou, o kterou se původní objednávka zvýší ke schválení. Pokud nabídku schválíte, odborník předá upravenou objednávku na expedici, kde bude zboží odesláno.

Touto službou se pokoušíme zamezit tomu, aby naši zákazníci nemuseli v průběhu montáže shánět konektory za 20,-Kč po svém okolí nebo platit dopravu při opětovné objednávce na eshopu.

Prosím berte na vědomí, že povaha některých objednávek nemusí dávat smysl ani tomu největšímu odborníkovi a jeho návrh nemusí být proto vždy na 100% správný.

V případě, že se zdá odborníkovi objednávka korektní, tak jde rovnou na expedici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×