Novinky

27.8.22020 - Stěhujeme sklad

ROSTEME!!! - V těchto dnech přesouváme hlavní sklad do nových prostor s rozlohou 4000m² v P3 Parku v Horních Počernicích u Prahy. Nově tedy můžete internetové objednávky vyzvedávat i kousek za Černým Mostem  Možnost vyzvednutí v Benešově na prodejně zůstala zachována. Stačí si při objednávání vybrat odběrné místo dle aktuální skladové dostupnosti produktů.  Zároveň se velice omlouváme za případně zdržení při expedici objednávek.

5.6.2020 - AHD kamery PATRONUM vs. HIKVISION v reálném testu

Porovnali jsme 2.0Mpx kamery značek PATRONUM a HIKVISION ze stejné kategorie a cenové relace. Kdo byl jednoznačným vítězem testu prozradí článek v našem blogu.

16.5.2020 - Vyšla nová verze aplikace iVMS 320

Pro kamerové systémy vyšla nová verze aplikace iVMS320 pro os MS Windows. Krom opravy chyb, vylepšení stabilizace a zabezpečení přináší aktualizace i pár novinek.

Více informací naleznete v článku na portálu podpory PATRONUM.

4.5.2020 - Spouštíme nový eshop

Vážení zákazníci,

4.5.2020 jsme pro Vás spustili úplně nový eshop.

Jste-li zákazníkem s registrací, nakupujícím u nás pravidelně a chcete se přihlásit do svého účtu, použijte svůj email jako přihlašovací jméno a heslo si prosím obnovte. Po obnovení hesla se budete moci přihlásit a pokračovat v nákupu pod svým účtem.

Přejeme příjemné nakupovaní!

Tým nejkam.cz