dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

Novinky

22.12.2021 - Provozní doba přes Vánoce
E-shop a expedice objednávek Centrální sklad Praha Showroom Vlašim
23.12. Běžný provoz Běžný provoz Zavřeno
24.12. Zavřeno Zavřeno Zavřeno
27.12. Běžný provoz Běžný provoz Zavřeno
28.12. Běžný provoz Běžný provoz Zavřeno
29.12. Běžný provoz Běžný provoz Zavřeno
30.12. Běžný provoz Běžný provoz Zavřeno
31.12. Zavřeno Zavřeno Zavřeno
15.10.2021 - Nepřehlédněte nové SMART zabezpečovací systémy PATRONUM

V naší nabídce nyní naleznete také zabezpečovací systémy resp. komponenty pro stavbu zabezpečovacích systémů. Jedná se o SMART zařízení, která pracují a komunikují s chytrými mobilními telefony, takže máte vždy přehled o aktuálním dění, případně můžete systém ovládat odkudkoli. 

Díky široké nabídce čidel a snímačů můžete postavit zabezpečovací systém přesně dle svých potřeb a kdykoliv ho rozšířit. Díky kompatibilitě s Tuya zařízeními můžete systém ovládat společně se svou chytrou domácností díky aplikaci Smart Life (WOOX home) atd...

27.5.2021 - Chytré zabezpečovací systémy v nabídce

Postavte si svůj zebezpečovací systémy z nabídky centrálních jednotek, bezdrátových čidel a detektorů a ovládačů. Mějte vše pod neustálou kontrolou díky mobilní aplikaci Smart Live. 

banner3

23.03.2021 - Chytré IP kamery již brzy skladem!

Aktuálně připravujeme do prodeje první chytré IP kamery PATRONUM, které posouvaní kamerové sledování na zcela jinou úroveň. Nabídku naleznete zde: https://www.nejkam.cz/chytre-ip-kamery/

1.12.2020 - Nový SHOWROOM

Vážení zákazníci, využili jsme současnou epidemiologickou situaci k tomu, abychom po stěhování našeho skladu do Prahy, přestěhovali i showroom. Nyní nás naleznete na nové adrese Lidická 1721, Vlašim 25801. Po rezervaci termínu návštěvy budete moci produkty vyzkoušet, prohlédnout a nechat si poradit s výběrem kamerového systému, případně si vyzvednout před-objednané zboží po internetu. Přímý nákup produktů bez předchozí internetové objednávky na showroomu již možný nebude. Nově však můžete objednané zboží vyzvedávat v centrálním skladu Praze.  

27.8.22020 - Stěhujeme sklad

ROSTEME!!! - V těchto dnech přesouváme hlavní sklad do nových prostor s rozlohou 4000m² v P3 Parku v Horních Počernicích u Prahy. Nově tedy můžete internetové objednávky vyzvedávat i kousek za Černým Mostem  Možnost vyzvednutí v Benešově na prodejně zůstala zachována. Stačí si při objednávání vybrat odběrné místo dle aktuální skladové dostupnosti produktů.  Zároveň se velice omlouváme za případně zdržení při expedici objednávek.

5.6.2020 - AHD kamery PATRONUM vs. HIKVISION v reálném testu

Porovnali jsme 2.0Mpx kamery značek PATRONUM a HIKVISION ze stejné kategorie a cenové relace. Kdo byl jednoznačným vítězem testu prozradí článek v našem blogu.

16.5.2020 - Vyšla nová verze aplikace iVMS 320

Pro kamerové systémy vyšla nová verze aplikace iVMS320 pro os MS Windows. Krom opravy chyb, vylepšení stabilizace a zabezpečení přináší aktualizace i pár novinek.

Více informací naleznete v článku na portálu podpory PATRONUM.

4.5.2020 - Spouštíme nový eshop

Vážení zákazníci,

4.5.2020 jsme pro Vás spustili úplně nový eshop.

Jste-li zákazníkem s registrací, nakupujícím u nás pravidelně a chcete se přihlásit do svého účtu, použijte svůj email jako přihlašovací jméno a heslo si prosím obnovte. Po obnovení hesla se budete moci přihlásit a pokračovat v nákupu pod svým účtem.

Přejeme příjemné nakupovaní!

Tým nejkam.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení