Novinky

06.03.2023 - Spojujeme síly s Mailstep

Naše nároky na skladové prostory se neustále zvyšují, proto spojujeme sílí s jednou z největších firem na logistiku a skladování Mailstep.cz, která od 8.3.2023 zajišťuje bezpečné skladování na 50 000m2 a profesionální a rychlou distribuci naších objednávek.

14.09.2022 - Stali jsme se partnerem LOXONE

Naše společnost prošla partnerskou certifikací u společnosti LOXONE, která vyvíjí a prodává komponenty pro chytré řízení budov. Díky tomu se prohloubila naše vzájemná spolupráce a kompatibilita produktů.

15.10.2021 - Nepřehlédněte nové SMART zabezpečovací systémy PATRONUM

V naší nabídce nyní naleznete také zabezpečovací systémy resp. komponenty pro stavbu zabezpečovacích systémů. Jedná se o SMART zařízení, která pracují a komunikují s chytrými mobilními telefony, takže máte vždy přehled o aktuálním dění, případně můžete systém ovládat odkudkoli. 

Díky široké nabídce čidel a snímačů můžete postavit zabezpečovací systém přesně dle svých potřeb a kdykoliv ho rozšířit. Díky kompatibilitě s Tuya zařízeními můžete systém ovládat společně se svou chytrou domácností díky aplikaci Smart Life (WOOX home) atd...

27.5.2021 - Chytré zabezpečovací systémy v nabídce

Postavte si svůj zebezpečovací systémy z nabídky centrálních jednotek, bezdrátových čidel a detektorů a ovládačů. Mějte vše pod neustálou kontrolou díky mobilní aplikaci Smart Live. 

banner3

23.03.2021 - Chytré IP kamery již brzy skladem!

Aktuálně připravujeme do prodeje první chytré IP kamery PATRONUM, které posouvaní kamerové sledování na zcela jinou úroveň. Nabídku naleznete zde: https://www.nejkam.cz/chytre-ip-kamery/

1.12.2020 - Nový SHOWROOM

Vážení zákazníci, využili jsme současnou epidemiologickou situaci k tomu, abychom po stěhování našeho skladu do Prahy, přestěhovali i showroom. Nyní nás naleznete na nové adrese Lidická 1721, Vlašim 25801. Po rezervaci termínu návštěvy budete moci produkty vyzkoušet, prohlédnout a nechat si poradit s výběrem kamerového systému, případně si vyzvednout před-objednané zboží po internetu. Přímý nákup produktů bez předchozí internetové objednávky na showroomu již možný nebude. Nově však můžete objednané zboží vyzvedávat v centrálním skladu Praze.  

27.8.22020 - Stěhujeme sklad

ROSTEME!!! - V těchto dnech přesouváme hlavní sklad do nových prostor s rozlohou 4000m² v P3 Parku v Horních Počernicích u Prahy. Nově tedy můžete internetové objednávky vyzvedávat i kousek za Černým Mostem  Možnost vyzvednutí v Benešově na prodejně zůstala zachována. Stačí si při objednávání vybrat odběrné místo dle aktuální skladové dostupnosti produktů.  Zároveň se velice omlouváme za případně zdržení při expedici objednávek.

5.6.2020 - AHD kamery PATRONUM vs. HIKVISION v reálném testu

Porovnali jsme 2.0Mpx kamery značek PATRONUM a HIKVISION ze stejné kategorie a cenové relace. Kdo byl jednoznačným vítězem testu prozradí článek v našem blogu.

16.5.2020 - Vyšla nová verze aplikace iVMS 320

Pro kamerové systémy vyšla nová verze aplikace iVMS320 pro os MS Windows. Krom opravy chyb, vylepšení stabilizace a zabezpečení přináší aktualizace i pár novinek.

Více informací naleznete v článku na portálu podpory PATRONUM.

4.5.2020 - Spouštíme nový eshop

Vážení zákazníci,

4.5.2020 jsme pro Vás spustili úplně nový eshop.

Jste-li zákazníkem s registrací, nakupujícím u nás pravidelně a chcete se přihlásit do svého účtu, použijte svůj email jako přihlašovací jméno a heslo si prosím obnovte. Po obnovení hesla se budete moci přihlásit a pokračovat v nákupu pod svým účtem.

Přejeme příjemné nakupovaní!

Tým nejkam.cz