Prodejna Nejkam.cz

Nejkam.cz - Když pár očí nestačí

Kdo jsme?

Prodejci a specialisté na kamerové systémy a příslušenství s velkým skladem, eshopem a kamennou prodejnou v Benešově u Prahy.

Naší práci děláme krom hlavy a rukama také srdcem. Věříme, že je to poznat ;-)

Co vám můžeme nabídnout?

Rozumně širokou nabídku produktů vlastní značky PATRONUM. Nechceme soutěžit s nadnárodními výrobci a prodejci kamerových systémů, ale soustředíme se převážně na individuální přístup k českému a slovenskému zákazníkovi a nabízíme díky vlastní značce a dovozu produkty prověřené kvality za bezkonkurenční ceny. Umíme nabídnout kompletní sety kamerových systému pro snadnou montáž svépomocí i sestavení profesionálního individuálního systému vč. montáže.

Není umění prodat kontejner levné nekvalitní elektroniky, ale nabídnout kvalitu a přimět tak zákazníka, aby se rád vracel.

Proč nás?

Koupí kamerového systému neobrážíte jen komponenty pro jeho stavbu, ale také technickou podporu a mnoho materiálů a videonávodů, díky kterým je montáž hračkou i pro nezkušené. Neustále testujeme a vyvíjíme nové produkty, abychom nabízeli jen to co odpovídá našim přísným pravidlům na kvalitu, životnost a design. Do výrobního a nákupního procesu nezapojujeme žádné velkoobchody, zprostředkovatele nebo další obchodníky, díky tomu eliminujeme zbytečné náklady, které mnozí z našich konkurentů jednoduše přenášejí na zákazníky. Myslíme pro-zákaznicky a hledáme cesty, jak vám uspořit zbytečné náklady! Stručně řečeno, naše produkty jsou prodávány za skutečnou cenu; výkon + nízká cena  + technická podpora = spokojený zákazník.

Profesionála poznáte tak, že dělá většinou jednu věc, ale zato pokaždé s plným nasazením a na 100%.

Jak a kdy to začalo?

Nejkam.cz since 2007Firma nejkam.cz byla založena v roce 2007 studentem ČVUT FEL Ladislavem Jenšíkem s cílem nabízet kamerové systémy špičkové a prověřené kvality za dostupné ceny i pro koncové zákazníky. I nyní jsou kamerové systémy realizované na úplném začátku vzniku firmy v plném provozu. Díky úzké specializaci na kamerové systémy a dlouhotrvající spolupráci se zahraničními partnery dokážeme nabídnout, jako jediní na českém trhu, produkty značky PATRONUM, jež garantuje to nejlepší ze současných technologických trendů při dodržení norem kvality ISO9001.

5 let bez dovolených, 12h denně většinou vč. víkendu. Občas je to dřina, ale když se dáte na vojnu, tak musíte mašírovat. Stojí to za to!

Jak šel čas

Historie Nejkam.cz2007 - 2009 - Založení značky nejkam.cz a prvního internetového obchodu, budování základní nabídky a profilování sortimentu kamerových systémů a příslušenství.

2010 - Začátek spolupráce se zahraničními výrobci a dodavateli bezpečnostních kamer a navázali úzké partnerství. V současnosti nabízíme produkty značky PATRONUM, které poskytují maximální kvalitu, spolehlivost, dlouhodobou životnost a špičkovou kvalitou použitých elektronických komponent pro bezproblémový chod.

2009 - Naše obchodní aktivity se nesoustředí pouze na domácí trh, ale expandujeme na Slovensko.

2011 - Nasazen nový e-shop, který umožňuje jednodušší nákup pro české, slovenské, koncové a velkoobchodní zákazníky a montážní firmy.

2012 - Stěhujeme se do nových, reprezentativnějších prostor s několikanásobně větší plochou a lepším zázemím vč. showroomu. Zde si můžete nabízené produkty prohlédnout, otestovat a zakoupit. V prodejně také poskytujeme technické a odborné poradenství.

2013 - Nasazení nové technologie kamerových systému HD-SDI a IP technologií, které vynikají především vysokým rozlišením obrazu. V tomto roce jsem také založili samostatnou pobočku pro slovenské zákazníky.

2014 - Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 720p.

2015 - Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 1080p. Naskladnění kompletního sortimentu. Nasazení nového eshopu.

2016 - otevíráme novou prodejnu a showroom v Benešově u Prahy. Větší skladová plocha a lepší dostupnost pro zákazníky z Prahy. Rozšíření nabídky AHD a IP kamer.

2017 - Spouštíme nový eshop a nasazujeme nové produkty do AHD a IP technologie s rozlišením až 4K. Rozšiřujeme nabídku IP kamer a IP kamerových systémů a zavádíme věrnostní systém.

2018 - Stěhujeme se do prostor s 2x větší podlahovou plochou

2019 - Modernizujeme eshop a zařazujeme do nabídky nové produkty s TOP čipy SONY SUPER STARVIS.

Videoprezentace

Kontaktujte nás!


Anketa

Líbí se Vám naše firma?

Ano 97%
Ne 3%
Hlasovalo: 145

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení