dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

Kdo jsme

Nejkam_prodejna_8

Jsme mezinárodní prodejci a již 14 let specialisté na kamerové systémy s výhradním zastoupením značky PATRONUM pro ČR. Disponujeme širokou nabídkou a skladovou dostupností produktů pro kamerové systémy a příslušenství, které si můžete objednat na našem eshopu a nechat dovést do 24h preferovaným dopravcem všude po ČR a SR, osobně vyzvednout v centrálním skladu v Horních Počernicích u Prahy, případně můžete pro konzultace nebo testování zboží navštívit náš showroomu ve Vlašimi (nelze nakupovat).

Naší práci děláme každý den rukama, hlavou a také srdcem! Věříme, že je to oceníte! ;-)

Co vám můžeme nabídnout?

Vyváženou nabídku TOP produktů značky PATRONUM, FLIR, WESTER DIGITAL atd.. Nechceme soutěžit s nadnárodními výrobci a prodejci kamerových systémů, ale soustředíme se převážně na individuální přístup k českému - slovenskému zákazníkovi a nabízíme produkty prověřené kvality za bezkonkurenční ceny. Umíme nabídnout kompletní sety kamerových systému pro snadnou montáž svépomocí i sestavení profesionálního individuálního systému vč. montáže.

Není umění prodat kontejner levné nekvalitní elektroniky, ale nabídnout kvalitu a spolehlivost a přesvědčit tak zákazníka, aby se k nám rád vracel.

Proč nás?

Koupí kamerového systému neobrážíte jen komponenty pro jeho stavbu, ale také technickou podporu a mnoho materiálů a videonávodů, díky kterým je montáž hračkou i pro nezkušené. Neustále testujeme a vyvíjíme nové produkty, abychom nabízeli jen to co odpovídá našim přísným pravidlům na kvalitu, životnost a design. Do výrobního a nákupního procesu nezapojujeme žádné velkoobchody, zprostředkovatele nebo další obchodníky, díky tomu eliminujeme zbytečné náklady, které mnozí z našich konkurentů jednoduše přenášejí na zákazníky. Myslíme pro-zákaznicky a hledáme cesty, jak vám uspořit zbytečné náklady! Stručně řečeno, naše produkty jsou prodávány za skutečnou cenu; výkon + nízká cena  + technická podpora = spokojený zákazník.

Profesionála poznáte tak, že dělá většinou jednu věc, ale zato pokaždé s plným nasazením a na 100%.

Jak a kdy to začalo?

Nejkam_since_2008

Firma nejkam.cz byla založena v roce 2007 studentem ČVUT FEL Ladislavem Jenšíkem s cílem nabízet kamerové systémy špičkové a prověřené kvality za dostupné ceny i pro koncové zákazníky. I nyní jsou kamerové systémy realizované na úplném začátku vzniku firmy v plném provozu. Díky úzké specializaci na kamerové systémy a dlouhotrvající spolupráci se zahraničními partnery dokážeme nabídnout, jako jediní na českém trhu, produkty značky PATRONUM, jež garantuje to nejlepší ze současných technologických trendů při dodržení norem kvality ISO9001.

 • 2007 - 2009 - Založení značky nejkam.cz a prvního internetového obchodu, budování základní nabídky a profilování sortimentu kamerových systémů a příslušenství.
 • 2010 - Začátek spolupráce se zahraničními výrobci a dodavateli bezpečnostních kamer a navázali úzké partnerství. V současnosti nabízíme produkty značky PATRONUM, které poskytují maximální kvalitu, spolehlivost, dlouhodobou životnost a špičkovou kvalitou použitých elektronických komponent pro bezproblémový chod.
 • 2009 - Naše obchodní aktivity se nesoustředí pouze na domácí trh, ale expandujeme na Slovensko.
 • 2011 - Nasazen nový e-shop, který umožňuje jednodušší nákup pro české, slovenské, koncové a velkoobchodní zákazníky a montážní firmy.
 • 2012 - Stěhujeme se do nových, reprezentativnějších prostor s několikanásobně větší plochou a lepším zázemím vč. showroomu. Zde si můžete nabízené produkty prohlédnout, otestovat a zakoupit. V prodejně také poskytujeme technické a odborné poradenství.
 • 2013 - Nasazení nové technologie kamerových systému HD-SDI a IP technologií, které vynikají především vysokým rozlišením obrazu. V tomto roce jsem také založili samostatnou pobočku pro slovenské zákazníky.
 • 2014 - Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 720p.
 • 2015 - Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 1080p. Naskladnění kompletního sortimentu. Nasazení nového eshopu.
 • 2016 - otevíráme novou prodejnu a showroom v Benešově u Prahy. Větší skladová plocha a lepší dostupnost pro zákazníky z Prahy. Rozšíření nabídky AHD a IP kamer.
 • 2017 - Spouštíme nový eshop a nasazujeme nové produkty do AHD a IP technologie s rozlišením až 4K. Rozšiřujeme nabídku IP kamer a IP kamerových systémů a zavádíme věrnostní systém.
 • 2018 - Stěhujeme se do prostor s 2x větší podlahovou plochou
 • 2019 - Modernizujeme eshop a zařazujeme do nabídky nové produkty s TOP čipy SONY SUPER STARVIS.
 • 2020 - Díky neustálému růstu naší firmy stěhujeme centrální sklad do Prahy, kde je k dispozici 4000m2 skladové plochy s možností osobního odběru. Showroom se přesouvá na novou adresu do města Vlašim.
 • 2021 - Příchod další generaci produktů PATRONUM vč. SMART zabezpečovacích systémů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení