dopravaObjednávky, skladového zboží, dokončené v pracovní den do 13h, standardně odesíláme ještě týž den!

Značka PATRONUM

PATRONUM_SHIELD_youtubePATRONUM je slovo latinského původu a jeho význam zcela vystihuje naše cíle a hodnoty. Jeho základ vychází se slova patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil. Filosofie naší značky vychází tedy z jednoduché premisy nabízet produkty, které za každé situace ochrání a budou střežit vaše zdraví, vaše blízké a váš majetek.

Snažíme se neustále hledat nejnovější technologie a udržovat krok se současnými trendy při zachování vysoké technologické kvality. Produkty jsou vyráběny s největší pečlivostí za použití nejmodernějších technologických trendů, norem jakosti ISO:9001:2000 a z nejvyspělejších materiálů, u kterých je zaručena dlouhodobá kvalita a stálost.

Uvědomujeme si, že v dnešní době je nejdražší komoditou čas, proto se snažíme chápat potřeby našich zákazníků a partnerů a maximalizovat naší snahu tak, aby se slovo PATRONUM stalo synonymem kvality, spolehlivosti, ergonomičnosti a v neposlední řadě lidského přístupu, který v současné době kolem sebe tolik postrádáme.

Věříme, že i vy budete sdílet stejné hodnoty, které se snažíme každý den naplňovat a tento katalog bude prvním krokem k naší dlouhodobé spolupráci.

www.patronum.eu

 kamerové systémy PATRONUM

×