dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

Značka PATRONUM

PATRONUM_SHIELD_youtubePATRONUM je slovo latinského původu a jeho význam zcela vystihuje naše cíle a hodnoty. Jeho základ vychází se slova patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil. Filosofie naší značky vychází tedy z jednoduché premisy nabízet produkty, které za každé situace ochrání a budou střežit vaše zdraví, vaše blízké a váš majetek.

Snažíme se neustále hledat nejnovější technologie a udržovat krok se současnými trendy při zachování vysoké technologické kvality. Produkty jsou vyráběny s největší pečlivostí za použití nejmodernějších technologických trendů, norem jakosti ISO:9001:2000 a z nejvyspělejších materiálů, u kterých je zaručena dlouhodobá kvalita a stálost.

Uvědomujeme si, že v dnešní době je nejdražší komoditou čas, proto se snažíme chápat potřeby našich zákazníků a partnerů a maximalizovat naší snahu tak, aby se slovo PATRONUM stalo synonymem kvality, spolehlivosti, ergonomičnosti a v neposlední řadě lidského přístupu, který v současné době kolem sebe tolik postrádáme.

Věříme, že i vy budete sdílet stejné hodnoty, které se snažíme každý den naplňovat a tento katalog bude prvním krokem k naší dlouhodobé spolupráci.

www.patronum.eu

 kamerové systémy PATRONUM

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení