2.0Mpx AHD bezpečnostní kamera PATRONUM NK-41WTA20

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5
23 bodů do věrnostního systému

Patronum

2.0Mpx hybridní 4v1 (AHD/TVI/CVI/CVBS) venkovní BULLET bezpečnostní kamera PATRONUM pro větší prostranství. Inovativní 1/2.8" CMOS snímací čip SONY řady STARVIS s ohromnou citlivostí 0.001LUX a FULL HD rozlišením při 30fps, skleněný variofokální 3.0Mpx objektiv s nastavitelným úhlem záběru od 28 do 95°, patentovaný BLACK IR reflektor s LED III. GEN pro noční vidění až do 40m s dlouhou životností, mechanický IR-CUT filtr pro dokonalé podání barev, reálným WDR pro scény s rozdílnou hladinou světla, UTC funkcí pro pohodlné nastavení OSD menu kamery a odolné masivní tělo z hliníkové slitiny s vysokým krytím IP 66 odolné proti všem povětrnostním vlivům s 3D hliníkovým držákem pro snadnou montáž. Více

Výrobce: Patronum Kód produktu:: 85091078

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

CMOS SONY

Nejdůležitější součástka

Extrémně citlivý LOWLUX snímací čip s úhlopříčkou 1/2.8", efektivním rozlišením 2.1Mpx a citlivostí 0.001LUX řady Starvis vyvinuli vědci firmy SONY, kteří jsou jedničkou na světovém trhu mezi výrobci snímacích čipů. Starvis zaručuje špičkově čistý obraz a barevné snímání i při velice nízkých hladinách osvětlení. Díky technologii BSI poprvé použité u čipu pro bezpečností kamery je propustnost světla na světlocitlivou vrstvu mnohem vyšší a tím bylo dosaženo těchto ojedinělých vlastností obrazu s rozlišením 1920x1080px při 30fps.

Dokonale připravena na noc...

Tento model je vybaven automatickým infračerveným BLACK IR reflektorem skládajícím se z 4 LED reflektorů s výkonem 42μ s dosvitem až 40m. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci. Objektiv a IR reflektor jsou v přední části kamery zakryty dvojitým tvrzeným sklem a speciálním BLACK IR filtrem.
Black IR Reflektor
IR CUT

Obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

VARIO objektiv

Kamera je vybavena variofokálním objektivem, který umožňuje plynulé nastavení přiblížení a oddálení (ZOOM) v ohniskové vzdálenosti od 2.8 - 12mm resp. úhle záběru od 95 do 28°. Tato funkce umožňuje nastavení záběru přesně podle potřeb snímaní scény. Objektiv lze tedy nastavit pro snímání detailu například obličejů, vstupů, SPZ na větší vzdálenosti, nebo naopak pro záběr co možná největší šířky bez deformace obrazu.
Vario objektiv
WDR

Reálné WDR - už zádné problémy s protisvětlem

Kompenzace protisvětla v záběru. Využívá se při velkém kontrastu snímaného prostoru, kde jsou najednou v obraze světlé i tmavé plochy (chodby, záběry proti oknu, vchodovým dveřím atp). Kamery PATRONUM používají speciální algoritmus výpočtu, který vychází ze dvou snímků, přičemž jeden snímek je pořízen při rychlé uzávěrce a druhý při pomalé uzávěrce. Následně dochází ke zpracování obou obrazů a vyhodnocení tmavých a světlých ploch a složení optimálního obrazu. Výsledný rozdíl v obraze můžete vidět na obrázku níže.

Hybrid připravený na vše

Pomocí malého joysticku na kabelu můžete přepínat mezi 4 režimy kamery AHD/TVI/CVI/CVBS. Díky tomu neexistuje prakticky žádná technologie analogového kamerového systému, kterou by kamera neuměla. Krom pokročilých AHD, TVI, CVI technologií můžete kameru přepnout do CVBS režimu, což je režim kompatibilní se starým analogovým kamerovým systémem.
Hybrid
Voda

Kvalita bez kompromisů

Skleněný prstenec pro IR reflektor a kruh pro objektiv jsou odděleny distančním kroužkem, který eliminuje odraz IR přísvitu do krycího skla objektivu. Celé sklo je v přední části kamery utaženo na speciální pryžové těsnění zajišťující dokonalou těsnost proti vniku vlhka, nečistot a dalších negativně působících vlivů přicházejících s povětrnostními vlivy. Díky důmyslně řešené konstrukci hliníkového šasi a krytí IP66 je možné kameru umístit i do venkovního a prašného prostředí, kde odolá všem běžným povětrnostním vlivům vyskytujícím se v našich končinách v průběhu celého roku.

Díky UTC do OSD odkudkoliv

Díky funkci UTC můžete ovládat OSD menu kamery po videosignálovém vedení přímo prostřednictvím DVR, nebo UTC ovládače. Toto menu slouží pro nastavení funkcí a hodnot snímacího čipu, díky nimž lze plně automatický režim jednoduše uzpůsobit dle vlastních požadavků. Tyto funkce slouží pro vylepšení obrazu v případě specifických, nebo složitých podmínek a dávají tak možnost dosáhnout perfektního výsledného obrazu za každé situace.
IR CUT

Vybíráme z dostupných funkcí:

  • WDR - reálné WDR se ziskem až 120dB pro záběry s rozdílem v kontrastech.
  • ATR - zlepšuje kontrast světla úpravou barev a světla ve stejném záběru.
  • 2D a 3D-NR - pokročilá redukce a potlačování šumu v obraze.
  • Day & Night - maximalizuje kvalitu obrazu při denních a nočních podmínkách.
  • Privacy Mask - umožní zamaskovat až 8 privátních zón v záběru.
  • HLC - Kompenzace přesvětleních míst. Využívá se například při rozpoznávání SPZ.
Voda

Jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem 3D držáku, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Kameru je možné díky 3D držáku namontovat na stěnu i strop a nastavit do prakticky jakéhokoliv úhlu. Délka přívodního kabelu je od konce držáku 25cm. Součást balení jsou vruty a hmoždinky pro montáž na stěnu či strop. Kamera je také kompatibilní s kabelovým boxem NK-UNIBOX10.

Doplňkové služby

  Poptávka individuálního kamerového systému  
  Základy pro výběr kamerového systému  
  Jak instalovat kamerový systém  
Technologie AHD
Typ kamery Bullet
Rozlišení 2.0Mpx
Podporované Analog HD tech. AHD, CVI, TVI, CVBS (starý analog)
Snímací čip 1/2.8'' SONY STARVIS
Citlivost 0.001 Lux DARKFINDER
Synchronizace Interní
Obrazový standard PAL, NTSC
Rychlost závěrky 1/25 -1/50,000 vteřinu
Poměr signál k šumu (S/N Ratio) >50dB
Systém skenování Progresivní
Poměr stran obrazu 16:9 - širokoúhlý
IR dosvit 40m
Úhel záběru 2.8-12 mm / 95-28°
Objektiv 3.0Mpx
Počet IR LED 2x IR reflektor 3. Generace
Životnost IR LED cca 30-50 000h
IR-CUT Ano
Vlnová délka IR 850nm
Nastavení intenzity IR Ne
Krycí sklo dvojité, tvrzené, BLACK IR
Režim den/noc Auto, Manual OSD
Frame Rate obrazu 30fps (1920 x 1080px)
Reálné WDR Ano
D-WDR Ano
SENS UP Ano
Backlight Auto , ON / OFF
3DNR Ano
AGC Auto , High/Low/Normal
DEFOG Ano
D-EFFECT FREEZE, MIRROR, NEG. IMAGE
HSBLC Ano
2DNR Ano
Vyvážení bílé Auto, Tracking White Balance...
Nastavení clony - SHUTTER Ano
Joystick pro OSD Ano
Přepnutí na AHD/ANALOG Ano
Privátní masky Ano
Komunikační konektor BNC - JACK
Napájecí konektor 2.1 x 5.5 / samice
Barva Bílá
Materiál hliníková slitina
Provozní prostředí interiér, exteriér
Provozní vlhkost < 90%
Vestavěný mikrofón Ne
Obsah balení kamera, stříška, hmoždinky a vruty, imbus pro aretaci držáku, návod a montážní samolepka
Grafické OSD menu Ano
Signál 1Vp-p, 75ohm, BNC
Přenos signálu AHD koaxiální kabel RG59 - 500m, UTP + převodníky - 200m
Držák 3D, hliníkový
Přívodní vodič středem držáku, cca 30cm dlouhý
Krycí stříška Ano, nastavitelná
Montáž kamery strop, stěna, zem, libovolné plochy
Úhel nastavení kamery vertikálně 360°, hozintálně 100°
Celkový počet pixelů 2.24Mpx
Max. proud 900mA
Max. spotřeba 8.6W
Rozměry mm (VxŠxD) 211x92x90mm
UTC ovládání po koaxu Ano
Napájení 12V DC
Krytí IP66 - hliník šasi
Záruka na produkt 36 měsíců
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

Pěkný obraz
V noci daleký dosvit a dá se přečíst i SPZ

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)


hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

super obraz

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení