Akce - 26% Doprava zdarma + Dárek

96 bodů do věrnostního systému

Patronum 2.0Mpx AHD kompletní kamerový systém PATRONUM s vysokým FULL HD rozlišením pro venkovní ostrahu rodinného domu (podobného objektu) s délkou stěny do 15m a pozemkem do 1200m2. Obsahuje vše potřebné pro snadnou instalaci a oživení. Set se skládá ze 4ks venkovních (IP66) hliníkových bezpečnostních kamer se snímačem SONY STARVIS 0.001LUX a BLACK IR reflektorem pro noční vidění do 25m, REAL-TIME rekordér pro záznam a vzdálené sledování po internetu, 80m profesionálního multikabelu vč. odpovídajícího počtu konektorů a napájecích zdrojů. Více >>

85092025A04K

36 měsíců

Skladem > 10 ks

7 964 Kč bez DPH,

10 762 Kč

2 798 Kč bez DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Klíčové vlastnosti kamerového setu:

  FULL HD rozlišení    Úhel záběru 95°   IR dosvit do 25m     Software
Díky plnému rozlišení 1920x1080px (1080p) a snímacímu čipu kamer SONY Starvis s ohromnou citlivostí 0.001Lux poznáte i za tmy na velkou vzdálenost každý detail. Špičkový 3.0Mpx objektiv s ohniskem 2.8mm zajistí bez běžného zkreslení široký úhel záběru 95° BLACK-IR reflektor pro noční vidění až do 25m + IRCUT filtr podpora stacionárních a mobilních zařízení pro vzdálený dohled. Aplikace zdarma
 
  Real-time záznam   Detekce pohybu   P2P     Ovládání
nepřetržitý, nebo detekční záznam bez trhání (25fps) pro každou kameru zvlášt ve FULL HD díky výkonnému procesoru rekordéru už žádné sledování prázdnoty - díky konfigurovatelné detekci pohybu pouze relevantní záznamy sledování a ovládání kamerového systému po internetu díky P2P funkci i bez veřejné IP adresy vzdálený dohled a správa přes internet pomocí mobilů, tabletů, PC a MAC kdykoliv bude třeba

Obsah balení

4ks
AHD BEZPEČNOSTNÍ KAMERA PATRONUM NK-25WTA20
PATRONUM NK-25WTA20
2.0Mpx AHD kamera s dosvitem do 25m
1ks
AHD Záznamové zařízení
Hybridní rekordér PATRONUM NK-XVR4HV4
s možností vzdáleného dohledu.
80m
80m Multikabelu AHD
80m multikabelu
profi kabel signál + napájeni v jednom
4x sada
4x sada konektorů
Multikabel set konektorů
individualizace délky při montáží
Dále ZDARMA dostanete
Záznam na zabezpečeném cloudu na 30 dnů.
Doživotní technickou podporu.
Balík aplikaci pro vzdálené sledování a správu.
Dopravu kamkoliv po ČR.

Bezpečnostní kamery PATRONUM NK-25WTA20:

CMOS SONY

Nejdůležitější součástka

Extrémně citlivý LOWLUX snímací čip s úhlopříčkou 1/2.8", efektivním rozlišením 2.1Mpx a citlivostí 0.001LUX řady Starvis vyvinuli vědci firmy SONY, kteří jsou jedničkou na světovém trhu mezi výrobci snímacích čipů. Starvis zaručuje špičkově čístý obraz a barevné snímání i při velice nízkých hladinách osvětlení. Díky technologii BSI poprvé použité u čipu pro bezpečností kamery je propustnost světla na světlocitlivou vrstvu mnohem vyšší a tím bylo dosaženo těchto ojedinělých vlastností obrazu s rozlišením FULL HD - 1920x1080px@30fps.

Dokonale připravena na noc...

Tento model je vybaven automatickým infračerveným BLACK IR reflektorem skládajícím se z 2 LED reflektorů s výkonem 42μ s dosvitem až 25m. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci. Objektiv a IR reflektor jsou v přední části kamery zakryty dvojitým tvrzeným sklem a speciálním BLACK IR filtrem.

Black IR Reflektor
IR CUT

Obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

Kvalita bez kompromisů

Skleněný prstenec pro IR reflektor a kruh pro objektiv jsou odděleny distančním kroužkem, který eliminuje odraz IR přísvitu do krycího skla objektivu. Celé sklo je v přední části kamery utaženo na speciální pryžové těsnění zajišťující dokonalou těsnost proti vniku vlhka, nečistot a dalších negativně působících vlivů přicházejících s povětrnostními vlivy. Díky důmyslně řešené konstrukci hliníkového šasi a krytí IP66 je možné kameru umístit do venkovního a prašného prostředí, kde odolá všem běžným povětrnostním vlivům vyskytujícím se v našich končinách v průběhu celého roku.

Voda
UTC

Díky UTC do OSD odkudkoliv

Díky funkci UTC můžete ovládat OSD menu kamery po videosignálovém vedení přímo prostřednictvím DVR, nebo UTC ovládače. Toto menu slouží pro nastavení funkcí a hodnot snímacího čipu, díky nimž lze plně automatický režim jednoduše uzpůsobit dle vlastních požadavků. Tyto funkce slouží pro vylepšení obrazu v případě specifických, nebo složitých podmínek a dávají tak možnost dosáhnout perfektního výsledného obrazu za každé situace.

Vybíráme z dostupných funkcí:

  • WDR - reálné WDR se ziskem až 120dB pro záběry s rozdílem v kontrastech.
  • ATR - zlepšuje kontrast světla úpravou barev a světla ve stejném záběru.
  • 2D a 3D-NR - pokročilá redukce a potlačování šumu v obraze.
  • Day & Night - maximalizuje kvalitu obrazu při denních a nočních podmínkách.
  • Privacy Mask - umožní zamaskovat až 8 privátních zón v záběru.
  • HLC - Kompenzace přesvětleních míst. Využívá se například při rozpoznávání SPZ.

Jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem těla kamery, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Další výhodou je, že ke spojení napájecího a videosignálového konektoru může dojít až v interiéru, kde je sucho, takže není třeba instalační krabičky a spoje jsou chráněny proti oxidaci. Délka přívodního kabelu je od konce držáku 25cm. Součást balení jsou vruty a hmoždinky pro montáž na stěnu či strop.

Držák

Záznamové zařízení PATRONUM NK-XVR4HV4:

Porovnání rozlišení

Rozlišení - nejdůležitější vlastnost

Zařízení dokáže pracovat s nejnovějšími technologiemi přenosu 2.0Mpx (FULL HD) obrazu po koaxiálním kabelu AHD, TVI, CVI ve špičkovém rozlišení až 1920x1080px. Výhodou je zpětná kompatibilita s klasickými analogovými kamerami (CVBS). Záznam je komprimován úsporným kodekem H.264 Level 5.0 (o 50% menší nároky na úložiště dat oproti běžným kodekům při zachování stejné kvality záznamu). Při plném rozlišení zaznamená 25 snímků za sekundu pro každý kanál zvlášť, takže je pořízená nahrávka naprosto plynulá bez trhání obrazu. Při přehrávání záznamu je možné sledovat každý kanál zvlášť nebo 4 časově synchronizovaně.

Hybrid připravený na vše

Záznamové zařízení je skutečně unikátní svým množstvím různých kombinací a technologií kamer, které umí zpracovávat současně. 4 AHD kamery, které jsou součást setu můžete rozšířit až o dalších 12 IP kamer až do rozlišení 8.0Mpx. Rekordér zaznamenává do 2.0Mpx v reálném čase 25 snímků za sekundu pro každou kameru zvlášť.

Technologie AHD a IP
Vzdálený dohled po internetu

Sledujte a spravujte systém kdykoliv přes internet

Vzdálený dohled je umožněn prostřednictvím počítače (Windows, MAC) díky řadě aplikaci, které jsou zdarma ke stažení jako součást zařízení. Na mobilních zařízeních pak pomocí aplikace XMEye (platformy Android a Apple). Jako nouzovou, ale plnohodnotnou možnosti je také sledování pomocí webových prohlížečů (Internet Explorer atp). Z dalších síťových funkcí můžeme uvést: PPPoE, NTP, EMAIL, IP FILTER, DDNS, FTP, ARSP, UPNP, RTSP, PMS, ALARM Server.

Další zásadní vlastností je připojení k záznamovému zařízení pomocí výrobního čísla a hesla bez nutnosti veřejné IP adresy protokolem P2P. Díky teto službě, zvládne nastavení vzdáleného dohledu hravě i úplný laik. Stačí DVR připojit do vašeho routeru, vyfotit QR kód pomocí aplikace XMeye ve vašem mobilním telefonu a zadat heslo. Vše ostatní je již plně automatické a celá operace je hotová do 30s.

Mluvím česky

Pro ovládání a nastavení záznamového zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština, atd.). Stejně tak jako ovládací menu DVR, tak i aplikace PATRONUM CMS pro vzdálený dohled disponuje mnoha jazykovými mutacemi vč. češtiny.

Český jazyk MENU
Zálohování

Zálohování během pár minut

Díky dvěma USB 2.0 konektorům a propracovanému menu je zálohování požadovaného záznamu otázkou pár minut. Tento model disponuje hned dvojicí USB konektorů, které jsou umístěny na zadním panelu šasi. Po připojení pevného disku*, nebo FLASH disku do některého s USB konektorů dojde k jejich načtení do systému DVR. Po inicializaci pak můžete pomocí sekce pro zálohování v menu vybrat požadované záznamy k zálohování. Při této operací máte také na výběr, zda bude záloha po uložení rovnou konvertována do AVI formátu, který lze přehrát na většině zařízení bez instalace dodatečné aplikace. (*některé přenosné disky vyžadují dodatečné napájení)

Zálohovat také můžete pohodlně ze svého počítače nebo chytrého mobilního zařízení pomocí internetu. Jednou z mnoha vzdáleně dostupných funkcí je totiž také zálohování. Je tedy jedno, zda jste od zařízení pár metrů, nebo na druhé straně planety, vždy totiž máte možnost stáhnout si požadovaný záznam do svého zařízení.

Tep silného srdce

Srdcem záznamového zařízení je procesor Huawei Hi3521A se dvěma jádry ARM Cortex A9 na frekvenci 930 MHz. Díky vysokému výkonu umožňuje real-time kodování a dekodování FULL HD videa ze všech kamer nezávisle. V jeden okamžik zpracovává dva nezávislé streamy pro vzdálený dohled po internetu. Samozřejmostí je možnost konfigurace DVR a zálohování záznamu bez nutnosti vypnutí souběžných funkcí tzv. hexaplex. Díky pasivnímu chlazení nemusíte mít obavy z hlučného ventilátoru a můžete umístit DVR do obytných prostor. Další výhodou tohoto procesoru je nízká spotřeba, což se odráží v celkové spotřebě okolo 10W (bez HDD).

CPU
Detekce

Videoanalytické a inteligentní funkce

Doby, kdy šlo jen o jednoduché zaznamenávání jsou již dávno pryč. Záznamové zařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených na pevném disku a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Vlastní dohledové centrum z pohodlí pohovky

Pro připojení monitoru, či televizoru slouží VGA resp. HDMI výstup. Oba tyto výstupy mají stejný obrazový zdroj, takže pokud připojíte zobrazovací zařízení do jakéhokoliv výstupu uvidíte pokaždé to samé. Díky této vlastnosti je také možné zapojení dvou monitorů nebo TV současně. Oba výstupy pracují s maximálním rozlišeném FULL HD, tedy 1920x1080px. Připojíte-li televizor s úhlopříčkou několik desítek palců, nebo si na stůl postavíte menší LCD monitor zajistíte si vlastní dohledové centrum díky němuž budete mít neustálý přehled. Častým řešením pro firemní klientelu bývá montáž LCD televizoru na zeď do kanceláře vedoucího, který tak získá možnost nepřetržitého přehledu nad provozem a firmou. V případě soukromých zákazníků dochází ke spojení záznamového zařízení s hlavním televizorem v obývacím pokoji, či případně monitorem v pracovně.

Dohledové CENTRUM
Audio

K obrazu patří zvuk

Častým požadavkem k záznamu obrazu bývá i záznam zvuku. Toto záznamové zařízení je připraveno i na tento požadavek v podobě jednoho AUDIO vstupu (cinch konektor) pro připojení zdroje zvukového signálu z kamery, nebo za použití externího mikrofonu. V menu zařízení si nastavíte náležitost zvukové stopy s libovolným ze 4 obrazů. Zvuk je spolu s obrazem také streamován pro vzdálené sledování po internetu. Pro místní připojení slouží jeden AUDIO výstup, díky němuž můžete připojit jakékoliv reprodukční zařízení se zesilovačem (televizor, reprosoustavu atp.).

Cloud recording - 30 denní trial ZDARMA

Jistě vás někdy napadlo, co se stane, když vaše zařízení někdo z lupičů rozbije nebo rovnou ukradne. Ve stejný okamžik totiž přicházíte o veškeré záznamy - důkazy. Právě pro tento případ je ideální zřízení Cloud recordingu, tedy redundantní ukládání záznamu z kamer na vzdálený zabezpečený server. Na něj záznamové zařízení dokáže odesílat obraz ze všech kamer v plném rozlišení a díky tomu uložit i poslední sekundu deliktu. S nákupem tohoto záznamového zařízení získáváte zdarma 30 denní triál záznamu na vzdáleném cloudu.

CLOUD

Kabeláž - vedení signálu a napájení

Kombinovaný kabel = pohodlná montáž

Součástí setu je 80m kvalitního mutlikabelu, který zaručí bezchybné napájení kamer a přenos obrazu do rekordéru. Jedná se o profesionální řešení, díky němuž můžete kabel pro instalaci zkracovat přesně dle potřeby. Následná montáž napájecích a videosignálových konektorů které jsou také součást setu, nevyžaduje žádné speciální dovednosti a nářadí. Přesný postup je možné shlédnout ve videu níže.

Pokud by pro váš kamerový systém 80m nestačilo, můžete si doobjednat libovolný počet metrů multikabelu navíc - 80m + doobjednanou délku dodáváme vždy v jednom nepřerušeném kuse.

Pevný disk - ukládání záznamu

Pevný disk, který můžete vybrat dle níže uvedené tabulky, jednoduše vložíte na připravené místo v šasi DVR a slouží jako paměť pro ukládání záznamu. Systém funguje i bez tohoto disku, ale pak neukládá záznam. Pokud si nastavíte záznam při detekci pohybu, může být délka záznamu uloženého na pevný disk až několikrát delší než je uvedeno v tabulce.

Příklad - doba nonstop záznamu pro 4 kamery  Kapacita
cca 1 týden 1000GB
cca 2 týdny  2000GB
cca 3 týdny  3000GB
cca 4 týdny 4000GB
cca 6 týdnů 6000GB 

Vzdálené sledování - připojení systému k internetu

Set je zcela připraven pro vzdálené sledování a správu po internetu. Stačí jej připojit k routeru a nastavit pomocí zabudovaného průvodce komunikaci s vaší místní sítí. Krom kompletní vzdálené správy umožňuje sledování živého obrazu z kamer v plném rozlišení a přehrávání/zálohování záznamu. Díky aplikacím, které jsou také zdarma součástí balení můžete tyto operace také provádět na všech mobilních telefonech a tabletech s OS Android, iOS - Apple a PC a MAC s OS Windows a xOS.

Díky funkci P2P je také možné vzdálené připojení a správa bez nutnosti zřízení placené veřejné (statické) IP adresy. Díky návodu pro obě varianty, který naleznete v sekci Péče a podpora je nastavení pro vzdálený dohled otázkou několika málo vteřin.

Garance kvality

Nabízíme pouze spolehlivá zařízení značky PATRONUM, která byla kompletně otestována s prokazatelnými výsledky. Každá položka setu je dodávána v perfektním stavu a obsahuje uživatelskou příručku v češtině. Každý produkt prochází před dodáním také přísnou kvalitou kontroly a testováním, abychom se ujistili, že je funkční a splňuje deklarované parametry. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, proto poskytujeme 36 a 24 měsíců záruky.

Doplňkové služby

  Jak instalovat kamerový systém  
  Poptávka individuálního kamerového systému  
  Základy pro výběr kamerového systému  
Počet kamer v setu
4x Analog HD
Technologie
Hybrid AHD-IP
Rozlišení
2.0Mpx - FULL HD
Analog HD
do 4 kamer
IP
do 16 kamer
Rychlost záznamu na kanál
25 sn/s při 2.0Mpx
Nastavení kvality záznamu
nejhorší, horší, normální, dobrá, lepší, nejlepší
Typ kamery
Bullet
Snímací čip
1/2.8'' SONY STARVIS
Citlivost
0.001 Lux DARKFINDER
Synchronizace
Interní
Kodek audia
G.711A
Obrazový standard
PAL, NTSC
Poměr signál k šumu (S/N Ratio)
>52dB
Systém skenování
Progresivní
Poměr stran obrazu
16:9 - širokoúhlý
Ohnisko/úhel záb.
2.8mm / 95°
IR dosvit
25m
Světelnost objektivu
F1.2
Počet IR LED
2x IR reflektor 3. Generace
Životnost IR LED
cca 30-50 000h
IR-CUT
Ano
Vlnová délka IR
850nm
Nastavení intenzity IR
Ne
Krycí sklo
BLACK IR
Režim den/noc
Auto, Manual OSD
Tovární přístupy LAN
IP: 192.168.1.10, jméno: admin, heslo: prázdné pole
WAN RJ45
10Mb, 100Mb
Síťové služby
TCP/IP, UDP, HTTP, DDNS, SMTP(SSL), DHCP, PPPOE, RTSP, FTP, ARSP, NTP, CLOUD, PMS, Alarm server, IP FILTER, UPNP, P2P, IP Search, IPv4, DNS, ICM P, HTTPS, RTP, RTCP
Kompresní formát přenosu po LAN
H.264
P2P připojení
www.xmeye.net, QR kódem
Bit Rate na kanál
1. stream 1000-12000Kb, 2. stream 32-2048Kb
Vzdálený přístup
PC, MAC, mobilní telefony, tablety
Vzdálené operace
živé sledování, kompletní konfigurace, přehrávání záznamu, upozornění, zálohování
Frame Rate obrazu
25 sn/s
Komunikační soft.
Android - XMEye, Windows - CMS, iOS - VMS, Apple - XMEye
Podporované webové prohlížeče
IE 11 a starší, EDGE, Firefox, Opera, Chrome
Počet vzdálených připojení
64
Přenos audia po LAN
živé sledování, záznam
Reálné WDR
Ano
3DNR
Ano
D-ZOOM
živé sledování, záznam
Nastavení obrazu
odstín, kontrast, barva, jas, pozice, okraje
Talk Back
Ano
Joystick pro OSD
Ano
Změna názvu kanálu
Ano
Videoanalytické funkce
detekce pohybu, ztráta signálu, zakrytí kamery
Detekce pohybu
Ano
Funkce přepis
Ano
Automatické restarování
Ano
Detekce ztráty videosignálu
zvuk. upozornění (pípák), e-mail, vyskakovací okno na obrazovce
Detekce zakrytí kamery
zvuk. upozornění (pípák), e-mail, vyskakovací okno na obrazovce
Informace o alarmu
zvuk. upozornění (pípák), záznam na FTP, vyskakovací okno na obrazovce, vyskakovací okno v PC aplikaci
Způsob záznamu
stálý, dle času, dle dne v týdnu, při detekci pohybu, manuální (tlačítko), CMS
Předpoplachové nahrávání
až 30s
Systémové upozornění
plný disk, chybějící disk, chyba disku, konfilkt IP, chyba připojení k LAN
Formát zálohového souboru
AVI, H264
Import/Export konfigurace
Ano
Změna pozice času a data
Ano
Letní čas
automaticky, konfigurovatelný
Jazyky hlavního menu zařízení
Anglicky, Česky, Německy, Vietnamsky, Rusky, Francouzky, Španělsky, Italsky, Maďarsky, Švédsky, Turecky, Polsky, Sovensky, Bulharsky, Portugalsky, Arabsky
Aktualizace systému
LAN, USB
Komunikační konektor
BNC - JACK, RJ45 - SMART
Počet video výstupů
HDMI, VGA
Audio vstupy
1x CINCH
Audio výstupy
1x CINCH
Počet slotů pro HDD
1 slot pro HDD
RS-485
Ano - 1x
USB porty
2x USB 2.0 (myš, zálohování)
Přimé nahrávání na USB
Ano
Ovládání USB myší
Ano - USB myš součást balení
Rozlišení HDMI výstupu
1024x768px, 1280x720px, 1440x900px, 1920x1080px, 3840x2160px
Rozlišení VGA výstupu
1024x768px, 1280x720px, 1440x900px, 1920x1080px
Napájení kamery
12V DC
Materiál
hliníková slitina
Provozní prostředí
exteriér
Krytí dle normy IP
IP66 - voděodolné
Provozní teplota
-40°C až +60°C
Obsah balení
4x kamera + montážní příslušenství, rekordér, USB myš, 2x napájecí zdroj, 80m multikabelu, 4x sada konektorů, rozbočovač napájení
Systém DVR
Hexaplex
Rozlišení záznamu
2.0Mpx (FULL HD)
Grafické OSD menu
Ano
Multipřehrávání záznamu
4 kanály synchronně
Rozvržení obrazovek na monitoru
1 kanál, 4 kanály
Metoda vyhledávání záznamu
dle kalendáře, dle času, dle události, dle souborů
Zálohování
USB disk, vzdáleně po LAN
Maximální kapacita HDD
1x 6TB
Spotřeba kapacity disku
2.0Mpx - 30GB/ den a kanál
Dálkový ovladač
Ne
Rozhraní pro úložiště
USB 2.0, SATA
Držák
3D, hliníkový
Přívodní vodič
středem držáku, cca 30cm dlouhý
Krycí stříška
Ano, nastavitelná
Montáž kamery
strop, stěna, zem, libovolné plochy
Úhel nastavení kamery
vertikálně 360°, hozintálně 100°
Napájení rekordéru
12V DC
Max. spotřeba
do 20W
Určeno pro
rodinný dům, prodejnu, sklad, panelový dům, parkoviště, halu, kanceláře, školu, jiné, bar / herna
UTC ovládání po koaxu
Ano

online demo kamerových systémůNyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet on-line demo kamerových sytému prostřednicím svého pevného, nebo mobilního zařízení.

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nepodaří na demo dostat, neváhejte nás kontaktovat. Naši technici jsou připraveni pomoci vyřešit jakýkoliv problém a doporučit nejvhodnější řešení.

Vyzkoušet ON-LINE DEMO


31. 05. 2017, 16:21

Měl jsem kamerový systém jen asi o 2000,- levnější a dal jsem ho pryč. S tímto se to nedalo vůbec srovnat. Perfektní obraz přes den a zejména v noci p ... více

Žádné více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

09. 08. 2017, 13:16

Skvělý set

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Připojení kamerového systému k internetu

Připojení kamerového systému k internetu

08. 03. 2017

Chcete sledovat kamerový systém po internetu? Stačí udělat pár kroků dle našeho návodu a můžete být online kdykoliv a kdykoliv.

Jak instalovat kamerový systém (AHD, TVI, CVI, Analog)

Jak instalovat kamerový systém (AHD, TVI, CVI, Analog)

18. 05. 2016

Zvládnete to! Instalace kamerového systému může být hračkou i pro úplného laika. Díky přelomové AHD technologii nebyla instalace kamerového systému s vysokým rozlišeném obrazu nikdy jednodušší. Již tisíce našich neprofesionálních zákazníků si kamerový systém nainstalovali sami a ten jim po řadu let bezproblémově slouží. Díky našemu průvodci se dozvíte, že již není nutné zbytečně utrácet za návštěvu specialisty.

Angelcam - cloudové ukládání a živý stream

Angelcam - cloudové ukládání a živý stream

24. 07. 2017

První app store pro IP kamery na světě. Angelcam mění IP kamery PATRONUM na opravdu chytrá zařízení a to nehledě na to, kde je nainstalujete. Aplikace, o kterých se dočtete v tomto článku, jsou totiž dostupné odkudkoli na světě.

Instalace zásuvného modulu do Internet Explorer

Instalace zásuvného modulu do Internet Explorer

18. 07. 2017

Sledování kamerového systému online prostřednictvím webového prohlížeče vyžaduje jednoduchou instalaci zásuvného modulu, kterou demonstrujeme na videu v tomto článku.

FreeIP - Android a Apple

FreeIP - Android a Apple

30. 06. 2017

Speciální aplikce pro vzdálené sledování a nastavení IP a XVR kamerových systémů PATRONUM pro mobilní telefony a tablety.

Aplikace VMS - PC/MAC

Aplikace VMS - PC/MAC

29. 06. 2017

Profesionální aplikace určená pro vzdálený dohled a správu systému PATRONUM na PC s MS Windows a MAC s xOS.

IP Search tool - PC/MAC

IP Search tool - PC/MAC

29. 06. 2017

Aplikace pro vyhledání, nastavení a aktualizace síťového zařízení.

Výběr kompletního kamerového setu

18. 05. 2016

V naší nabídce naleznete širokou škálu kamerový setů, které jsou navrženy převážně pro instalaci svépomocí. Díky cenovému zvýhodnění ušetříte až 30% nákladů, proti nákupu jednotlivých komponent. Nabízené sety PATRONUM jsou individuální sestavy, které vycházejí z nejčastějších požadavků našich zákazníků. Obsahují základní komponenty, jako jsou kamery, záznamové zařízení a napájecí zdroje s rozbočovači. Kabeláž, pevný disk, monitory, záložní zdroje a další příslušenství, které je pro každého zákazníka individuální, lze k základnímu setu dokoupit dle vlastních potřeb a není tak nutné utrácet za potenciálně nevyužitelné komponenty.


Jaroslav Janáček 31. 05. 2017, 16:29

Dobrý den, hodí se tento kamerový systém i na chatu?
Pozemek 400m2. Mobilní Internet od O2. Děkuji Janáček

Ladislav Jenšík Administrátor 31. 05. 2017 | 16:32

Dobrý den pane Janáčku, tento systém se na chatu hodí zcela perfektně. Vámi uvedenou plochu ohlídat dokáže a díky tomu, že nemusíte mít pro naše kamerové systémy zřízenu veřejnou IP adresu, stačí připojit do routeru a budete jej moci sledovat online kdykoliv. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Děkuji za dotaz. 

Kontaktujte nás!

100%
Mirek
28.08.2017

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
Žádné
Za mě osobně mohu jen doporučit.
100%
Ověřený zákazník
28.05.2017

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

on-line komunikace a technická podpora velice vstřícné jednání nabídka kvalitního zboží
žádné