Špičková FISHEYE IP bezpečnostní kamera PATRONUM s CMOS snímačem o rozlišení 2.0Mpx SONY, IR dosvitem do 20m - BLACK IR, 1.6mm objektivem se širokým horizontálním úhlem záběru 360°, vertikálním 170°, WIFI 2.4Ghz, slot pro Mincro SD až 64GB, mikrofon, ovládacím rozhranním v češtině, IR-CUT filtrem, PoE IEEE 802.3af, podpora Onvif 2.4, H.265 HEVC, P2P, SMART konektor, hliníkové šasi IP40, bílý lak. Souřást balení sada aplikací pro PC, MAC a mobilní zařízení, možnost záznamu na Google Drive a Dropbox. Široká kompatibilita PATRONUM, Synology a další.. Více >>

85091451

36 měsíců

Skladem > 5 ks

2 999 Kč

3 629 Kč s DPH

Balík aplikaci pro PC a mobil - Rychlé info

ks
Rádi vám PORADÍME s výběrem
DOŽIVOTNÍ TECHNICKÁ PODPORA ke všem produktům
Doprava nad 5000Kč ZDARMA

Reálné videoukázky

CMOS SONY

Nejdůležitější součástka

Vysoce výkonný snímač SONY s rozlišením 2.0Mpx v nativním formátu 4:4 určený pro panorammatické kamery PATRONUM nové generace. V kobinaci se sepciálním skleněným objektivem je váš horizontální rozhled 360° a vertikální 170°, což je zcela ohromující a dokážete tak pokrýt dohledem všechny směry ve stejný okamžik s rozlišením 1520x1520px@25fps.

Dokonale připravena na noc...

Tento model je vybaven automatickým infračerveným BLACK IR reflektorem skládajícím se z 3 LED reflektorů s výkonem 42μ s dosvitem až 20m do všech směrů. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci. Objektiv a IR reflektor jsou v přední části kamery zakryty dvojitým tvrzeným sklem a speciálním BLACK IR filtrem.
Black IR Reflektor

Speciální objektiv FISHEYE + AUDIO

Kamera je vybavena skleněným panoramatickým objektivem, který umožňuje dohlížet horizontálně 360° a vertikálně 170° bez nadměrného zkreslení pro maximální kvalitu obrazu. Kamera je také vybavena vestavěným ruchovým mikrofonem pro snímání, přenos a záznam zvuku. Díky audio vstupu na kabelu je také možné připojit externí zdroj zvukového signálu a přepínat mezi zdroji.
Vario objektiv
IR CUT

Obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

Reálné WDR - už zádné problémy s protisvětlem

Kompenzace protisvětla v záběru. Využívá se při velkém kontrastu snímaného prostoru, kde jsou najednou v obraze světlé i tmavé plochy (chodby, záběry proti oknu, vchodovým dveřím atp). Kamery PATRONUM používají speciální algoritmus výpočtu, který vychází ze dvou snímků, přičemž jeden snímek je pořízen při rychlé uzávěrce a druhý při pomalé uzávěrce. Následně dochází ke zpracování obou obrazů a vyhodnocení tmavých a světlých ploch a složení optimálního obrazu. Výsledný rozdíl v obraze můžete vidět na obrázku níže.
WDR
UTC

Nejmodernjší komprese H.265+ a H.264+

High Efficiency Video Coding (HEVC, označováno také H.265) je nejmodernější standard videoformátu schválený v roce 2013. Formát H.265 snižuje datový tok na 50% při zachování prokazatelně stejné obrazové kvality v porovnání se svým předchůdcem H.264. Díky tomu lze při stejných datových nárocích přenášet dvojnásobně kvalitní obraz než tomu bylo dosud. Tento model kamery dává na výběr hned z několika komprimačních kodeků, aby byla zaručena maximální kompatibilita s okolními zařízeními. Na výběr máte zmíněny H.265 a H.264, dále pak H.265+ a H.264+ a MJPEG. Díky multi-streamingu zpracovává v reálném čase 3 streamy videa, které si můžete plně konfigurovat.

Síťové funkce a kompatibilita

Tato síťová kamera dokáže komunikovat s okolními zařízením prostřednicím několika protokolů, takže její kompatibilita s NVR zařízeními a NAS servery je prakticky jistá. Mezi nejvýznamnější patří Onvif protokol ve verzi 2.4 a obecný RTSP protokol. Kameru tedy můžete spárovat, krom jiných, například s hybridními rekordéry PATRONUM, Hikvision, Milesight nebo NAS servery Synology. Mezi další protokoly, které kamera podporuje patří: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DDNS, PPPoE, NTP, RTP, RTSP, UPnP Přímé připojení (P2P) bez nutnosti veřejné IP adresy je samozřejmostí. Stačí naskenovat QR, nebo opsat unikátní kód kamery a jste připojení. Odpadá nákladné pořízení veřejné IP adresy a složité nastavování sítě. Během několika sekund nastavíte zabezpečené připojení na kameru odkudkoliv a kdykoliv.
QR CODE
CLOUD REC

Cloud recording

K tomuto modelu IP kamery PATRONUM nyní získáte, zcela zdarma, 30 denní triál záznamu na vzdálený cloud. Jediné co potřebujete dostatečné rychle připojení k internetu a veřejnou IP adresu. Kamera sama o sobě také umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.

Bohaté softwarové vybavení v ceně

Součásti balení všech IP kamer je balík aplikací, který je zcela ZDARMA. Jedná se o profesionální aplikace pro snadné vyhledání, nastavění, správu a management IP kamerového systému na všech bežných operačních systémech Windows, Apple, Android...
Aplikace v ceně
Detekce pohybu

Videoanalytické a inteligentní funkce

IP kamera je již od výroby vybavena velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Mezi nejdůležitější patří detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba, privátní masky. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených při záznamu a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Kvalita bez kompromisů

Skleněný prstenec pro IR reflektor a kruh pro objektiv jsou odděleny distančním kroužkem, který eliminuje odraz IR přísvitu do krycího skla objektivu. Celé sklo je v přední části kamery utaženo na speciální pryžové těsnění zajišťující dokonalou těsnost proti vniku nečistot a dalších negativně působících vlivů. Díky důmyslně řešené konstrukci hliníkového šasi a krytí IP40 je možné kameru umístit pouze v interiéru.
Interiér
PoE napájení

Aktivní PoE napájení nebo 12V DC?

Kameru lze napájet dvěma způsoby, buď pomocí PoE po datovém kabelu, nebo 12V DC z napájecího zroje. PoE IEEE 802.3af definuje aktivní PoE, které zahrnuje vyjednávání o napájení. Kameru můžete napájet přímo po kabelu z PoE switche, nebo PoE NVR rekordéru až do vzdáleností 100m.
WIFI

Bezdrátový přenos 2.4Ghz WIFI

Kamera je vybavena WIFI přijímačem a integrovanou anténou pro příjem WIFI. Můžete ji tedy připojit do sítě bezdrátově, nebo drátově pomocí RJ45 konektoru.

Vnitřní úložiště pro ukládání záznamu

Kameru si můžete nakonfigurovat s vnitřním úložištěm pro ukládání záznamu. Stává se tak zároveň kamerou a zároveň nahrávacím zařízením v jednom. Záznam může probíhat nepřetržitě, nebo na základě detekce pohybu. Také se může zaznamenávat do smyčky, kdy je nejstarší záznam automaticky přepisován nejnovějším a tím je zaručena smyčka záznamu o délce několika dnů. Dílu záznamu určuje velikost vnitřního úložiště, které podporuje karty až do kapacity 128GB, což se rovná cca týdnu záznamu.

Vnitřní úložiště

Jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem těla kamery a plastovým montážním kruhem, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá.  Kameru pak na montážní kroužek jednoduchým pootočením nasadíte na zacvaknete.
MOntaz

Doplňkové služby

  Poptávka individuálního kamerového systému  
  Základy pro výběr kamerového systému  
  Jak instalovat kamerový systém  
Typ kamery
Rybí oko
Technologie
IP
Rozlišení
2.0Mpx
Nastavení kvality záznamu
nejhorší
Snímací čip
1/2.9'' SONY CMOS
Citlivost
0.01Lux
Kodek videa
H.264+, H.264
Rychlost závěrky
1/25 - 1/10000 vteřinu
Poměr signál k šumu (S/N Ratio)
>52dB
Úhel záběru
1.6mm
IR dosvit
20m
Počet IR LED
3x IR reflektor 3. Generace
IR-CUT
Ano
Vlnová délka IR
850nm
Nastavení intenzity IR
Ne
WAN RJ45
10Mb, 100Mb
ONVIF Protokol
ONVIF 2.4 (zpětně kompatibilní)
WIFI
Ano 2.4Ghz
Bit Rate na kanál
1. stream 1000-12000Kb, 2. stream 32-2048Kb, 3. stream 32-2048Kb
Vzdálené operace
živé sledování, kompletní konfigurace, přehrávání záznamu, upozornění, zálohování
Frame Rate obrazu
30fps
Reálné WDR
Ano
D-WDR
Ano
3DNR
Ano
D-ZOOM
živé sledování, záznam
Vyvážení bílé
Tracking White Balance...
Detekce pohybu
Ano
Funkce přepis
Ano
Alarmový výstup
Ano – 1x
Alarmový vstup
Ano – 2x
Informace o alarmu
PUSH zpráva do mobilu, záznam na FTP
Způsob záznamu
stálý, dle času, dle dne v týdnu, při detekci pohybu
Spot monitor výstup
Ne
Audio vstupy
1x 3.5mm JACK - MIC LINE
Audio výstupy
Ne
POE napájení
IEEE 802.3af
Napájecí konektor
2.1 x 5.5 / samice
Barva
Bílá
Materiál
hliníková slitina
Provozní prostředí
interiér
Provozní teplota
+5°C až +50°C
Vestavěný mikrofón
Ano
Obsah balení
kamera, základna, montážní příslušenství, návody
Rozlišení záznamu
2048x2048px
Rozměry mm (VxŠxD)
prům 120 x 49
Statický výboj
až 6kV
Privátní maskování
Ano
HDD
1 slot pro Micro SD
Napájení
12V DC, PoE IEEE 802.3af
Krytí
IP40

Centrum podporyKonkrétní návody k produktům můžete stáhnout v PDF níže, pokud však potřebujete obecnou radu s výběrem, montáží a nastavením produktu, navštivte naše CENTRUM PODPORY, které je plné odborných článků, návodů a video-návodů.

U některých zařízení není FW nabízen z bezpečnostních důvodů záměrně, kontaktujte technickou podporu.

Kontaktujte nás!

100%
Konečný
27.09.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Super zboží, perfektní funkčnost, profesionální poradenství a ochota.
žádné
100%
Mirek
11.03.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
žádné