Patronum Špičková FISHEYE IP bezpečnostní kamera PATRONUM s CMOS snímačem o rozlišení 4.0Mpx SONY, IR dosvitem do 20m - BLACK IR, 1.6mm objektivem se širokým horizontálním úhlem záběru 360°, vertikálním 170°, WIFI 2.4Ghz, slot pro Mincro SD až 64GB, mikrofon, ovládacím rozhranním v češtině, IR-CUT filtrem, PoE IEEE 802.3af, podpora Onvif 2.4, H.265 HEVC, P2P, SMART konektor, hliníkové šasi IP66, bílý lak. Souřást balení sada aplikací pro PC, MAC a mobilní zařízení, možnost záznamu na Google Drive a Dropbox. Široká kompatibilita PATRONUM, Synology a další.. Více >>

85091443

od 5 499 Kč bez DPH

Prosím nakonfigurujte si variantu produktu !
Balík aplikaci pro PC a mobil - Rychlé info

ks

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Klíčové vlastnosti:

  4.0 Mpx SONY   úhel záběru 360°   noční vidění 20m   Onvif 2.4
špičkový obraz díky CMOS čipu SONY s rozlišením 2048x2048px a citlivostí 0.01Lux díky panoramatickému objektivu záběr do všech stran bez zkreslení BLACK-IR reflektor pro noční vidění do všech směrů až do 20m + IRCUT filtr zaručená kompatibilita s většinou zařízení díky protokolu Onvif 2.4
 
  PoE + WIFI + MicorSD   reálné WDR   IP66   H.265 HEVC
snadné napájení díky aktivnímu PoE 802.3af, WIFI až na 300m a slot pro Micro SD kartu špičkové vyvážení protisvětla a kontrastů v záběru díky funkcí WDR vysoké krytí a hliníkové šasi zaručí dokonalou odolnost proti povětrnostním vlivům po celý rok nejmodernější komprese obrazu díky integrovanému kodeku H.265 a H.264
Omnivision

Nejdůležitější součástka + speciální objektiv

Vysoce výkonný snímač SONY s rozlišením 4.0Mpx v nativním formátu 4:4 určený pro panorammatické kamery PATRONUM nové generace. V kobinaci se sepciálním skleněným objektivem je váš horizontální rozhled 360° a vertikální 170°, což je zcela ohromující a dokážete tak pokrýt dohledem všechny směry ve stejný okamžik.

Dokonale připravena na noc...

Tento model je vybaven automatickým infračerveným BLACK IR reflektorem skládajícím se z 3 LED reflektorů s výkonem 42μ s dosvitem až 20m do všech směrů. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci. Objektiv a IR reflektor jsou v přední části kamery zakryty dvojitým tvrzeným sklem a speciálním BLACK IR filtrem.

Black IR Reflektor
IR CUT

Obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

Slot pro MicroSD kartu a WIFI

Díky integrovanému MicroSD slotu pro paměťové karty umí kamera zaznamenávat veškeré dění přímo na tuto kartu. Nahrazuje tedy tak klasický 4 kamerový systém. Záznam je možné nastavit v 24/7 kalendáři na nepřetržitý režim, nebo režim při detekci pohybu, případně spínaný alarmovým vstupem.

Díky integrovanému WIFI modulu můžete kameru připojit do vaší 2.4GHz bezdrátoví sítě. Odpadá tak obtížná a složitá montáž kabelů. Kameře tedy může stačit pouze 12V DC napájení.

WIFI a MICROSD
UTC

Nejmodernější komprese H.265 HEVC

High Efficiency Video Coding (HEVC, označováno také H.265) je nejmodernější standard videoformátu schválený v roce 2013. Formát H.265 snižuje datový tok na 50% při zachování prokazatelně stejné obrazové kvality v porovnání se svým předchůdcem H.264. Díky tomu lze při stejných datových nárocích přenášet dvojnásobně kvalitní obraz než tomu bylo dosud. Tento model kamery dává na výběr hned z několika komprimačních kodeků, aby byla zaručena maximální kompatibilita s okolními zařízeními. Na výběr máte zmíněny H.265 a H.264, dále pak JPEG, AVI a MJPEG. Díky multi-streamingu zpracovává v reálném čase 3 streamy videa, které si můžete plně konfigurovat.

Síťové funkce a kompatibilita

Tato síťová kamera dokáže komunikovat s okolními zařízením prostřednicím několika protokolů, takže její kompatibilita s NVR zařízeními a NAS servery je prakticky jistá. Mezi nejvýznamnější patří Onvif protokol ve verzi 2.4 a obecný RTSP protokol. Kameru tedy můžete spárovat, krom jiných, například s hybridními rekordéry PATRONUM, Hikvision, Milesight nebo NAS servery Synology. Mezi další protokoly, které kamera podporuje patří: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DDNS, PPPoE, NTP, RTP, RTSP, UPnP

Přímé připojení (P2P) bez nutnosti veřejné IP adresy je samozřejmostí. Stačí naskenovat QR, nebo opsat unikátní kód kamery a jste připojení. Odpadá nákladné pořízení veřejné IP adresy a složité nastavování sítě. Během několika sekund nastavíte zabezpečené připojení na kameru odkudkoliv a kdykoliv.

QR CODE
CLOUD REC

Cloud recording

K tomuto modelu IP kamery PATRONUM nyní získáte, zcela zdarma, 30 denní triál záznamu na vzdálený cloud. Jediné co potřebujete dostatečné rychle připojení k internetu a veřejnou IP adresu. Kamera sama o sobě také umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.

Bohaté softwarové vybavení v ceně

Součásti nabídky všech IP kamer je bohaté programové vybavení, které je zcela zdarma. Jedná se o profesionální aplikace pro snadné vyhledání, nastavění, správu a management IP kamerového systému na všech bežných operačních systémech Windows, Apple, Android...

Aplikace v ceně
Detekce pohybu

Videoanalytické a inteligentní funkce

IP kamera je již od výroby vybavena velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Mezi nejdůležitější patří detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba, privátní masky. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených při záznamu a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem těla kamery, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Délka přívodního kabelu je od konce držáku 25cm. Součást balení jsou vruty a hmoždinky pro montáž na stěnu či strop.

Držák

Doplňkové služby

  Poptávka individuálního kamerového systému  
  Základy pro výběr kamerového systému  
  Jak instalovat kamerový systém  
Technologie
IP
Rozlišení
4.0Mpx - WQHD
Nastavení kvality záznamu
nejhorší
Typ kamery
Rybí oko
Snímací čip
1/2.9'' SONY CMOS
Citlivost
0.01Lux
Kodek videa
H.265, H.264, M-JPEG
Rychlost závěrky
1/25 - 1/10000 vteřinu
Poměr signál k šumu (S/N Ratio)
>52dB
Ohnisko/úhel záb.
1.6mm
IR dosvit
20m
Počet IR LED
3x IR reflektor 3. Generace
IR-CUT
Ano
Vlnová délka IR
850nm
Nastavení intenzity IR
Ne
WAN RJ45
10Mb, 100Mb
ONVIF Protokol
ONVIF 2.4 (zpětně kompatibilní)
WIFI
Ano 2.4GHz
Bit Rate na kanál
1. stream 1000-12000Kb, 2. stream 32-2048Kb
Vzdálené operace
živé sledování, kompletní konfigurace, přehrávání záznamu, upozornění, zálohování
Frame Rate obrazu
30fps
Reálné WDR
Ano
D-WDR
Ano
3DNR
Ano
D-ZOOM
živé sledování, záznam
Vyvážení bílé
Tracking White Balance...
Detekce pohybu
Ano
Funkce přepis
Ano
Alarmový výstup
Ano – 1x
Alarmový vstup
Ano – 2x
Informace o alarmu
PUSH zpráva do mobilu, záznam na FTP
Způsob záznamu
stálý, dle času, dle dne v týdnu, při detekci pohybu
Spot monitor výstup
Ne
Audio vstupy
Ne
Audio výstupy
Ne
Počet slotů pro HDD
1 slot pro Micro SD
POE napájení
IEEE 802.3af
Napájecí konektor
2.1 x 5.5 / samice
Napájení kamery
12V DC, PoE IEEE 802.3af
Barva
Bílá
Materiál
hliníková slitina
Provozní prostředí
interiér
Krytí dle normy IP
IP40
Provozní teplota
+5°C až +50°C
Vestavěný mikrofón
Ano
Rozlišení záznamu
2048x2048px
Maximální kapacita HDD
1x 64GB
Rozhraní pro úložiště
Micro SD - 64GB
Rozměry mm (VxŠxD)
prům 120 x 49
Statický výboj
až 6kV
Privátní maskování
Ano

online demo kamerových systémůNyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet on-line demo kamerových sytému prostřednicím svého pevného, nebo mobilního zařízení.

Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nepodaří na demo dostat, neváhejte nás kontaktovat. Naši technici jsou připraveni pomoci vyřešit jakýkoliv problém a doporučit nejvhodnější řešení.

Vyzkoušet ON-LINE DEMO


Angelcam - cloudové ukládání a živý stream

Angelcam - cloudové ukládání a živý stream

24. 07. 2017

První app store pro IP kamery na světě. Angelcam mění IP kamery PATRONUM na opravdu chytrá zařízení a to nehledě na to, kde je nainstalujete. Aplikace, o kterých se dočtete v tomto článku, jsou totiž dostupné odkudkoli na světě.

FreeIP - Android a Apple

FreeIP - Android a Apple

30. 06. 2017

Speciální aplikce pro vzdálené sledování a nastavení IP a XVR kamerových systémů PATRONUM pro mobilní telefony a tablety.

Aplikace VMS - PC/MAC

Aplikace VMS - PC/MAC

29. 06. 2017

Profesionální aplikace určená pro vzdálený dohled a správu systému PATRONUM na PC s MS Windows a MAC s xOS.

IP Search tool - PC/MAC

IP Search tool - PC/MAC

29. 06. 2017

Aplikace pro vyhledání, nastavení a aktualizace síťového zařízení.

Kontaktujte nás!

100%
Miroslav Š. Slovenko
07.05.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

úplňe spokojný
žádné
Ochota technika,po telefone,bez problémov.Problém vyriešený. Spokojný.
100%
Mirek
11.03.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
žádné