AHD kamerový set KONFIGUR BULLET s IR 30m RODINNÝ DŮM

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (6)Počet hvězdiček je 4 z 5
-10% Doprava zdarma + Dárek
61 bodů do věrnostního systému

Patronum

Konfigurovatelný samoinstalační AHD kamerový set s možností konfigurace počtu kamer (1 až 8 kamer) a rozlišení (2.0Mpx, 5.0Mpx nebo 8.0Mpx) a délky kabeláže, noční IR dosvit kamer ADAPTIVE BLACK IR III. generace do 30m, FIX objektiv s úhlem záběru 95°; kamery z lakované hliníkové slitiny s krytím IP66 pro nonstop venkovní provoz, digitálního rekordéru pro zázname a vzdálené sledováni, správa po internetu na mobilech a PC i bez veřejné IP adresy (Win, Mac, Apple, Android), ČESKÉ ovládací menu, obsahuje vše potřebné pro snadnou instalaci a oživení, k setu výstražná samolepka a balík aplikací v hodnotě 1280Kč zcela ZDARMA, prodloužená záruka 36 měsíců. Více

Výrobce: Patronum Kód produktu:: 8509X025A0XK

od 5 054 Kč bez DPH
Původní cena 5 615 Kč, Proti koncové ceně ušetříte: 10% (561 Kč)
Prosím nakonfigurujte si variantu produktu !
Varianta neexistuje


ks
Bezpečnostní kamery

(konfigurovatelné) - Bezpečnostní kamery v setu

Bezpečnostní kamera řady PATRONUM NK-26 je universální zástupce bezpečnostní BULLET kamer pro venkovní použití nejen díky malým rozměrů, ale hlavně také díky špičkové elektronice. Konfigurací rozlišení setu určíte typ kamery:

Rekordér pro 4 kamery

(konfigurovatelné) - Záznamové zařízení v setu

Rela-time rekordéry PATRONUM pro bezpečnostní kamery v setu jsou mozkem celého kamerového systému. Krom záznamu zprostředkovává přenos obrazu po internetu a oplývají další řadou klíčových vlastností. Konfigurací počtu kamer určíte typ rekordéru:

  PŘISLUŠENSTVÍ

  (konfigurovatelné) - Kabely + konektory + zdroje

  Konfigurace počtu kamer určuje skladbu příslušenství tak, aby bylo vždy možné set snadno nainstalovat a nic nechybělo:
  • Kabeláž - sami si vyberte délku mutlikabelu PATRONUM - vždy dodáváme v jenom kuse
  • Sady konekotorů pro napájení a videosignál - odpovídající počtu kamer v setu
  • Napájecí zdroje a rozbočovače - odpovídající počtu kamer v setu
  • 1ks - Výstražná venkovní samolepka 
  Rekordér pro 4 kamery

  (konfigurovatelné) - Pevný disk - ukládání záznamu

  Pevný disk (není součást setu), který můžete vybrat dle níže uvedené tabulky, jednoduše vložíte na připravené místo v šasi rekordéru. Systém funguje i bez tohoto disku, ale pak neukládá záznam. Pokud si nastavíte záznam při detekci pohybu, může být délka záznamu až několikrát delší než je uvedeno v tabulce pro nepřetržitý záznam 4 kamer:
  Montáž kamerového systému

  Snadná montáž a oživení kamerového setu

  Tento kamerový set byl sestaven našimi českými techniky na základě nejčastějších potřeb zákazníků. Nejedná se tedy o kufříkové řešení, ale individuálně sestavený set pro českého a slovenského zákazníka. Tomu také odpovídá možnost individualizace kabeláže z hlediska délky a možnosti dokoupení libovolné metráže.

  Samotná montáž je velice snadná a nevyžaduje krom běžného nářadí žádné speciální pomůcky a postupy. Díky našemu propracovanému CENTRU PODPORY s návody a postupy pro montáž, kde se můžete poučit a inspirovat, zvládne tento set zprovoznit a nastavit každý šikovný kutil.

  V případě potřeby vám také můžeme pomoci prostřednictvím emailu, chatu a i vzdálené plochy.

  Vzdálený dohled

  Online sledování a správa - balík aplikací ZDARMA

  Set je zcela připraven pro vzdálené sledování a správu po internetu. Stačí jej připojit k routeru a nastavit pomocí zabudovaného průvodce komunikaci s vaší místní sítí. Krom kompletní vzdálené správy umožňuje sledování živého obrazu z kamer v plném rozlišení a přehrávání/zálohování záznamu.

  Balík aplikací ZDARMA, který získáte nákupem setu, umožní tyto operace také provádět na všech počítačích, mobilních telefonech a tabletech s OS Android, iOS - Apple a PC a MAC s OS Windows a xOS. Díky funkci P2P je také možné vzdálené připojení a správa bez nutnosti zřízení placené veřejné (statické) IP adresy.

  Díky návodu pro obě varianty, který naleznete v CENTRU PODPORY je nastavení pro vzdálený dohled otázkou několika málo vteřin.

  Patronum

  Doživotní zákaznická podpora - garance a kvalita

  Nabízíme pouze spolehlivá zařízení značky PATRONUM, která byla kompletně otestována s prokazatelnými výsledky. Každá položka setu je dodávána v perfektním stavu a obsahuje uživatelskou podporu v češtině. Každý produkt prochází před dodáním také přísnou kvalitou kontroly a testováním, abychom se ujistili, že je funkční a splňuje deklarované parametry. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, proto poskytujeme 36 měsíců záruky.

  Nákupem také získáváte ZDARMA doživotní zákaznickou podporu, balík aplikací v hodnotě 999,-Kč bez DPH, přístup do sekce pro stahování aktuálního obsahu po neomezenou dobu (návody, videonávody, aplikace atd..).

  Chci hlídat rodinný dům, prodejnu, parkoviště, sklad, halu, kanceláře, panelový dům, školu, bar/hernu, jiné
  Technologie AHD
  Typ kamery BULLET
  Počet kamer Konfigurovatelné
  Rozlišení Konfigurovatelné
  Objektiv 2.8mm/95°
  Typ objektivu Fixní
  IR přísvit do 30m
  Typ IR přísvitu BLACK ADAPTIVE IR
  IR LED 2x 42ux
  Režim den/noc Auto
  OSD Menu Ano
  UTC Ano
  Mód záznamu Manuální, Dle 24/7 kalendáře, Inteligentní funkcí
  Jazyk menu Čeština, Angličtina, Nemčina, Francouzština, Ruština, Polština, Vietnamština, Italština, Španělština, Bulharština, Činština, Japonština, Perština, Holandština
  Programové vybavení MS Windows - iVMS320, Android, iOS - BitVision, Mac - iVMS320
  Online dohled a správa PC, MAC, Smart mobilní telefony, Tablety
  Krytí IP66
  Materiál šasi hliníková slitina
  Záruka na produkt 36 měsíců + doživotní podpora
  hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

  dobrá kvalita i kapacita systému

  bílý kabel moc razí

  Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

  Doprava do 24h a ZDARMA

  Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

  Zobrazit všechna hodnocení