IP rekordér PATRONUM NK-NVR165K80POE - Real-Time

+ Dárek
181 bodů do věrnostního systému

Patronum

Pentabrid IP real-time rekordér pro IP kamery. 16x vstupy s POE napájením, celkově pro 25x IP kamer s rozlišením 1.0 až 8.0Mpx - Real-Time Record, VGA a HDMI video výstup 4K, H.265, LAN, USB, detekce pohybu, české OSD, 4x slot pro SATA HDD, max. 24TB. Více

Výrobce: Patronum Kód produktu:: 85096149

14 999 Kč bez DPH

Poslední kus
ks
Porovnání rozlišení

Podpora IP kamer

Zařízení je skutečně unikátní svou širokou kompatibilitou. Umožňuje připojit prakticky jakoukoliv modernější IP kameru napříč spektrem výrobců (Patronum, Axis, Hikvision, atd). Díky podpoře Onvif protokolu ve verzi 2.4 je kompatibilita téměř jistá. Můžete připojit až 25 IP kamer s rozlišením 1.0Mpx - 8.0Mpx (celkový datový tok ≤120Mbit). Pro všechna rozlišení do 2.0Mpx je zaručen REAL-TIME záznam (25FPS) na každý kanál zvlášť, takže je pořízená nahrávka naprosto plynulá bez trhání obrazu. Při přehrávání záznamu je možné sledovat každý kanál zvlášť nebo 4 časově synchronizovaně.

PoE

Integrovaný PoE switch

Díky integrovanému aktivnímu PoE switchi v rekordéru můžete 16 IP kamer připojit do rekordéru a současně je napájet. Každý port je vybaven ≤15.4W aktivním 802.3af PoE výstupem. Stačí tedy jen jeden datový kabel (UTP/FTP) od kamery do rekordéru a máte vyřašeno napájení a přenos dat.

Kodek H.265+

Nejmodernější kodek komprese

Díky kompresi záznamu nejmodernějším kodekem H.265 budou vaše nahrávky zabírat o 60% méně místa na úložišti při zachování stejné kvality obrazu než při aktuálně nejrozšířenější kompresi H.264. Pokud kamery H.265 ještě neumí, je možné zařízení přepnout na původní H.264 kodek pro zachování kompatibility. Toto zařízení také již podporuje kodeky H.264+ a H.265+.

Vzdálený dohled po internetu

Sledujte a spravujte systém kdykoliv přes internet

Vzdálený dohled je umožněn prostřednictvím počítačeů s os Windows, MAC díky balíku aplikacím, které jsou zdarma ke stažení jako součást zařízení. Na mobilních zařízeních pak pomocí aplikace BITVISION s os Android a iOS. Jako nouzovou, ale plnohodnotnou možnosti je také sledování pomocí webových prohlížečů (Internet Explorer atp).

Z dalších síťových funkcí můžeme uvést: PPPoE, NTP, EMAIL, IP FILTER, DDNS, FTP, ARSP, UPNP, RTSP, PMS, ALARM Server. Další zásadní vlastností je připojení k záznamovému zařízení pomocí výrobního čísla a hesla bez nutnosti veřejné IP adresy protokolem P2P. Díky teto službě, zvládne nastavení vzdáleného dohledu hravě i úplný laik. Stačí XVR připojit do vašeho routeru, vyfotit QR kód telefonem a zadat heslo.

Český jazyk MENU

Mluvím česky

Pro ovládání a nastavení záznamového zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština, atd.)

Zálohování

Zálohování během pár minut

Tento model disponuje hned dvojicí USB konektorů, které jsou umístěny na zadním panelu šasi. Po připojení pevného disku*, nebo FLASH disku do některého s USB konektorů dojde k jejich načtení do systému XVR. Po inicializaci pak můžete pomocí sekce pro zálohování v menu vybrat požadované záznamy k zálohování. Při této operací máte také na výběr, zda bude záloha po uložení rovnou konvertována do AVI formátu, který lze přehrát na většině zařízení bez instalace dodatečné aplikace.

Zálohovat také můžete vzdáleně přes internet ze svého počítače nebo chytrého mobilního zařízení.  Je tedy jedno, zda jste od zařízení pár metrů, nebo na druhé straně planety, vždy totiž máte možnost stáhnout si požadovaný záznam do svého zařízení.

CPU

Tep silného srdce

Srdcem záznamového zařízení je procesor Huawei Hi3521A se dvěma jádry ARM Cortex A9 na frekvenci 930MHz. Díky vysokému výkonu umožňuje real-time kódování a dekódování HD videa ze všech kamer nezávisle. V jeden okamžik zpracovává dva nezávislé streamy pro vzdálený dohled po internetu. Samozřejmostí je možnost konfigurace XVR a zálohování záznamu bez nutnosti vypnutí souběžných funkcí tzv. hexaplex. Díky pasivnímu chlazení nemusíte mít obavy z hlučného ventilátoru a můžete umístit XVR do obytných prostor. Další výhodou tohoto procesoru je nízká spotřeba, což se odráží v celkové spotřebě okolo 10W (bez HDD).

Detekce

Videoanalytické a inteligentní funkce

Doby, kdy šlo jen o jednoduché zaznamenávání jsou již dávno pryč. Záznamové zařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí - detekce pohybu, ztráta signálu, zakrytí kamery....Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut.

Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených na pevném disku a ušetříte čas při procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Dohledové CENTRUM

Vlastní dohledové centrum z pohodlí pohovky

Pro připojení monitoru, či televizoru slouží jeden analogový (kompozitní video) a dva digitální VGA a HDMI výstupy s možností nastavení výstupního rozlišení od 1024x768px až do 4K 3840x2140px (HDMI). Všechny tyto výstupy mají stejný obrazový zdroj, takže pokud připojíte zobrazovací zařízení do jakéhokoliv výstupu uvidíte pokaždé to samé. Díky této vlastnosti je také možné zapojení dvou monitorů nebo TV současně.

Připojíte-li televizor s úhlopříčkou několik desítek palců, nebo si na stůl postavíte menší LCD monitor zajistíte si vlastní dohledové centrum díky němuž budete mít neustálý přehled. Častým řešením pro firemní klientelu bývá montáž LCD televizoru na zeď do kanceláře vedoucího, který tak získá možnost nepřetržitého přehledu nad provozem a firmou.

CLOUD REC

Cloud recording

Jistě vás někdy napadlo, co se stane, když vaše zařízení někdo z lupičů rozbije nebo rovnou ukradne. Ve stejný okamžik totiž přicházíte o veškeré záznamy - důkazy. Právě pro tento případ je ideální zřízení Cloud recordingu, tedy redundantní ukládání záznamu z kamer na vzdálený zabezpečený server. Na něj záznamové zařízení dokáže odesílat obraz ze všech kamer v plném rozlišení a díky tomu uložit i poslední sekundu deliktu. Rekordér sám o sobě také umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive, Dropbox a upozornit pomocí aplikací v mobilu a PC.

WDR

Vyberte si správné úložiště záznamu

Záznamové zařízení dokáže pracovat se 4 pevnými SATA diskey o rozměru 2.5"/3.5" s maximální kapacitou až 4x 6000GB. Což může být až několik týdnů záznamu. Doporučujeme pevné disky (HDD) značky Western digital, které máme v naších zařízení otestovány z hlediska kompatibility a zároveň se praxí ukazuje, že jsou velice spolehlivé a mají dlouhou životnost. Pevný disk se montuje do šasi zařízení do připraveného slotu. Vše je velice jednoduché, jak můžete vidět na videu výše.

Technologie IP
Procesor ARM Cortex A7 Quad-core
Nastavení kvality záznamu dle datového toku
pro IP do 25 kamer
Kodek videa H.264, H.264+, H.265, H.265+
Rozlišení záznamu 8.0Mpx (4K), 5.0Mpx, 4.0Mpx, 3.0Mpx, 2.0Mpx (FULL HD), 1.0Mpx (HD)
FPS záznamu na kanál AHD 8.0Mpx_12×25fp,5.0Mpx_20×25fp,4.0Mpx_25x25fp,3.0Mpx_25×25fp,2.0Mpx_25×25fp, 960P_25×25fp,720P_25×25fp, D1_25×25fp
Propustnost pro IP kamery 80Mbps
Real-time REC Ano - 2.0Mpx
Audio vstupy 1x CINCH
Audio výstupy 1x CINCH
Poměr stran obrazu 16:9 - širokoúhlý, 4:3
Tovární přístupy LAN IP: 192.168.1.168, jméno: admin, heslo: 12345
WAN RJ45 10Mb, 100Mb
Kompresní formát přenosu po LAN H.264, H.265
ONVIF Protokol ONVIF 2.4 (zpětně kompatibilní)
P2P připojení QR kódem, FREE IP, Aplikace VMS
WIFI Ne
Vzdálený přístup PC, MAC, mobilní telefony, tablety
Vzdálené operace živé sledování, kompletní konfigurace, přehrávání záznamu, upozornění, zálohování
Frame Rate obrazu 25 sn/s
Komunikační soft. iOS - VMS, Windows - VMS, Android - FreeIP, Apple - FreeIP
Operační systém pro ovládání Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, iOS
Počet vzdálených připojení 64
D-ZOOM živé sledování, záznam
Nastavení obrazu odstín, kontrast, barva, jas, pozice, okraje
Změna názvu kanálu Ano
Videoanalytické funkce detekce pohybu, ztráta signálu, zakrytí kamery
Detekce pohybu Ano
Funkce přepis Ano
Automatické restarování Ano
Alarmový výstup Ne
Alarmový vstup Ne
Detekce ztráty videosignálu zvuk. upozornění (pípák), e-mail, vyskakovací okno na obrazovce, PUSH zprava do aplikace mobilu
Detekce zakrytí kamery zvuk. upozornění (pípák), e-mail, vyskakovací okno na obrazovce, PUSH zprava do aplikace mobilu
Informace o alarmu PUSH zpráva do mobilu, zvuk. upozornění (pípák), záznam na FTP, vyskakovací okno na obrazovce, vyskakovací okno v PC aplikaci
Způsob záznamu stálý, dle času, dle dne v týdnu, při detekci pohybu, manuální (tlačítko)
Předpoplachové nahrávání až 30s
Systémové upozornění plný disk, chybějící disk, chyba disku, konfilkt IP, chyba připojení k LAN
Zrcadlové nahrávání Ano
Formát zálohového souboru AVI
Import/Export konfigurace Ano
Změna pozice času a data Ano
Letní čas automaticky, konfigurovatelný
Jazyky hlavního menu zařízení Anglicky, Česky, Německy, Vietnamsky, Rusky, Francouzky, Španělsky, Italsky, Maďarsky, Švédsky, Turecky, Polsky, Sovensky, Bulharsky, Portugalsky, Arabsky
Aktualizace systému LAN, USB
Loop výstupy Ne
Spot monitor výstup Ne
RS-232 Ne
RS-485 Ne
USB porty 2x USB 2.0 (myš, zálohování)
Ovládání USB myší Ano - USB myš součást balení
Klávesnice Ano
Rozlišení HDMI výstupu 1280x1024px, 1280x720px, 1920x1080px, 3840x2160px
Rozlišení VGA výstupu 1280x720px, 1280x1024px, 1920x1080px, 3840x2160px
PoE výstup 16x 15.4W PoE802.3af
Napájecí konektor 2.1 x 5.5 / samice
Barva Černá
Materiál hliníková slitina a plast
Provozní prostředí interiér
Provozní vlhkost < 90%
Obsah balení NVR, napájecí zdroj, USB myš, aplikace
Systém DVR Hexaplex
Grafické OSD menu Ano
Multipřehrávání záznamu 4 kanály synchronně
Real-time přehrávání 8 kanálů
Rozvržení obrazovek na monitoru 1 kanál, 4 kanály, 8(9) kanálů
Metoda vyhledávání záznamu dle kalendáře, dle času, dle události, dle souborů, dle detekce pohybu
Dálkový ovladač Ne
Rozhraní pro úložiště SATA
Max. spotřeba do 20W bez HDD a PoE
Rozměry mm (VxŠxD) 440x356x72mm
HDD 1x SATA 1000-8000GB
Napájení 230V AC
Krytí IP40
Zálohování záznamu USB disk, vzdáleně po LAN
Záruka na produkt 36 měsíců

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení