Konfigurovatelný bezdrátový EZS zabezpečnovací systém

Novinka Doprava zdarma
84 bodů do věrnostního systému

Profesionální konfigurovatelný bezdrátový set elektronického zabezpečovacího systému pro Vaší domácnost, chatu, garáž, firmu... Sami si můžete určit přesný počet detektorů a příslušenství. Součástí setu je sestavení a konfigurace všech detektorů a příslušenství tak, že systém jen zapojíte do zásuvky a jednoduchým způsobem namontujete detektory na doporučená místa. Samotná konfigurace Vámi sestaveného setu v hodnotě 2999,-Kč je ZDARMA součást balení. Více

Kód produktu:: 85099100

6 991 Kč bez DPH
obvykle do 24h
ks

Unikátní set samoinstalačního EZS pro všechny objekty renomované značky PARADOX. Díky chytré koncepci si celý alarm namontujeme a zapojíte snadno zcela sami bez speciálního nářadí a dovedností. Můžete si sami zvolit počet detektorů a dalšího příslušenství. Celý systém po objednávce ZDARMA nakonfigurujeme a nastavíme na základě objektu a doplňující komunikace vámi. Přijde Vám tedy v krabici nastený a poposaný bezdrátový set, který stačí jednoduše namontovat.

Základní sada

se skládá se smontovaného kompletu v boxu připraveného pro snadnou montáž na zeď pomocí 4 vrutů a připraveného pro zapojení do zásuvky například v technické místnosti objektu.

CMOS SONY SUPER STARVIS

Nejdůležitější součástka

Zabezpečovací ústředna smíšeného typu MAGELLAN je určena pro malé až střední aplikace. Ústředna je již na desce osazena bezdrátovým přijímačem 433/868MHz a to ji předurčuje pro bezdrátové instalace. Kromě této možnosti připojení čidel je na desce možnost využít 2 nebo 5 vstupů s možností připojit 4 nebo 10 NC zón v ATZ zapojení. Ústředny je možné rozdělit na dva podsystémy a pro ovládání systému využívat 32 uživatelských kódů / bezdrátových klíčenek. Součástí ústředen je telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na občanský telefon.

Snadné každodenní ovládání

Bezdrátová ICON klávesnice s displejem k systémům a MAGELLAN, která umožňuje zobrazování všech 32 zón a základních informací o stavu ústředny pomocí jednoduchých a výstižných ikon a číslic. Pomocí ICON klávesnice nelze prohlížet historii událostí ústředny. Jednoduchá montáž na 4 vruty.
Bezdrátová klávesnice
Akumulátor

Zálohované napájení pro případ výpadku proudu

Součástí základní sady je také kvalitní akumulátor řada AKKU s životností cca 3-5 let. Díky němu je zálohován chod ústředny i v případě úmyslného výpadku proudu. Systém je tedy díky němu v chodu za jakékoliv situace i v případě náročných podmínek.

Vše v úhledném a odolném boxu

Univerzální střední plechový box pro všechny ústředny nebo moduly. V zádech boxu jsou umístěny přesné otvory pro vložení distančních sloupků k připevnění ústředen nebo modulů. Dvířka jsou uchycena pomocí nasouvacích pantů, na přední straně je předlisovaný otvor pro mechanický zámek. Ze zadní strany boxu jsou otvory pro uchycení na zeď, které jsou osazeny plastovými distančními sloupky. Součástí dodávky je zasouvací tamper, 2 vodiče pro propojení napájení 16 V ~ z transformátoru do ústředny, zemnící vodiče se zemnící svorkou na boxu. 
Box

Dodatečně konfigurovatelné detektory a příslušenství

IR detektor

Bezdrátový IR detektor

Bezdrátový analogový infrapasivní detektor, odolný vůči zvířatům do 18 kg. Detektor obsahuje LED indikaci poplach/vysílání/slabá baterie a tato informace je přenášena do přijímače a následně do ústředny. Snadná instalace na hmoždinku a vrut, nebo nalepením.

Bezdrátový magnetický kontakt

Bezdrátový magnetický kontakt s jedním jazýčkovým relé a s jedním externím vstupem. Při přenosu signálu z magnetického kontaktu jsou rozlišeny v ústředně dvě zóny, jazýčkové relé a univerzální vstup. Pro napájení detektoru slouží 2 x AAA alkalická baterie (součást dodávky). Snadná instalace na hmoždinku a vrut, nebo nalepením.
magnetický kontakt
Bezdrt. det. tříštění skla

Bezdátový detektor tříštění skla

Bezdrátový detektor tříštění skla pro úmístění na strop nebo protilehlou zeď. Je možné detekovat rozbití skla běžného, tvrzeného, drátového a laminovaného. Minimální vzdálenost od skleněné plochy je 1 m a maximální vzdálenost od nejvzdálenější části skleněné plochy je 6 m (pro sklo potažené folií max 3,5 m). Minimální rozměr skleněné plochy je 0,3 x 0,6 m nebo větší. Tloušťka skla běžného 2,2 - 6,4 mm, tvrzeného 3,2 - 6,4 mm, drátového 6,4 mm, laminovaného 3,2 - 6,4 mm. Rozměr místnosti min. 3 x 3 m nebo větší. Snadná instalace na hmoždinku a vrut, nebo nalepením.

Bezdrátový kouřový detektor

Bezdrátový požární opticko-kouřový detektor se zabudovanou sirénou. Pro napájení detektoru slouží jedna 3 V baterie (součást dodávky). Snadná instalace na hmoždinku a vrut, nebo nalepením.
Bezdrt. kouřový det.
Bezdrátová siréna

Bezdrátový venkovní siréna

Bezdrátová venkovní siréna s akustickou a optickou signalizací. Určena k ústřednám SPECTRA SP, MAGELLAN a EVO. Signalizace je řešena piezoměničem a 4 x vysoce svítivými LED.Tamper kontroluje otevření krytu a sejmutí sirény ze zdi. Dohled přítomnosti sirény provádí jak ústředna, tak i siréna, kontrolován je i stav baterií. Příkazem na klávesnici lze vyřadit tamper pro provedení servisního zásahu. Napájení je zajištěno pomocí 3 alkalických baterií C, které jsou standardní součást dodávky. Siréna je dodávána pro frekvenci 868 MHz.

GPRS/GSM komunikátor

GSM komunikátor pro ústředny Paradox v plastovém boxu. GSM brána je schopna zajistit přenos kódovaných datových formátů ústředny na PCO v hlasovém pásmu GSM nebo přes přijímač IPR1024 v pásmu GPRS. Modul automaticky naváže spojení se SWAN serverem a umožní přímou komunikaci s mobilní uživatelskou aplikací. Přes GPRS je také možné navázat spojení s programem Babyware 48 Kbit/s. GSM brána je schopná posílat uživateli SMS zprávy s identifikací poplachů na konkrétní zóně včetně popisů, zprávy SMS o zapnutí, vypnutí, poruchy a obnovy systému EZS a připojit hlasový modul VDMP3 pro přenos hlasové zprávy o vzniku poplachu a dálkové uživatelské ovládání ústředny.
GSM komunikátor
Dálkový ovládač

Dálkový ovládač obousměrný

Bezdrátová obousměrná 5 tlačítková klíčenka v černé barvě s podsvícenými klávesami. Slouží k uživatelskému ovládání ústředen Paradox a zjištění stavu ústředny s optickou a akustickou signalizací na klíčence.

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení