O nás

nejkam.cz

Již od roku 2007 jsme specialisté na kamerové systémy s výhradním zastoupením značky PATRONUM pro ČR. Disponujeme širokou nabídkou a skladovou dostupností produktů pro kamerové systémy a příslušenství, které si můžete objednat na našem eshopu a nechat dovést do 24h preferovaným dopravcem všude po ČR a SR, osobně vyzvednout v centrálním skladu v Horních Počernicích u Prahy, případně můžete pro konzultace nebo testování zboží navštívit náš showroomu ve Vlašimi (nelze nakupovat).

Naší práci děláme každý den rukama, hlavou a také srdcem! Věříme, že je to oceníte! ;-)

Co umíme nabídnout?

Vyváženou nabídku TOP produktů značky PATRONUM, WESTER DIGITAL atd.. Nechceme soutěžit s nadnárodními výrobci a prodejci kamerových systémů, ale soustředíme se převážně na individuální přístup k českému - slovenskému zákazníkovi a nabízíme produkty prověřené kvality za bezkonkurenční ceny. Umíme nabídnout kompletní sety kamerových systému pro snadnou montáž svépomocí i sestavení profesionálního individuálního systému vč. montáže.

Není umění prodat kontejner levné nekvalitní elektroniky, ale nabídnout kvalitu a spolehlivost a přesvědčit tak zákazníka, aby se k nám rád vracel a dále nás doporučoval.

Proč nás?

Koupí kamerového systému neobrážíte jen komponenty pro jeho stavbu, ale také sofistikovanou technickou podporu a mnoho materiálů a videonávodů, díky kterým je montáž kamerového systému hračkou i pro nezkušené. Neustále testujeme a vyvíjíme nové produkty, abychom nabízeli jen to co odpovídá našim přísným pravidlům na kvalitu, životnost a design. Do výrobního a nákupního procesu nezapojujeme žádné velkoobchody, zprostředkovatele nebo další obchodníky, díky tomu eliminujeme zbytečné náklady, které mnozí z našich konkurentů jednoduše přenášejí na zákazníky. Myslíme pro-zákaznicky a hledáme cesty, jak vám uspořit zbytečné náklady! Stručně řečeno, naše produkty jsou prodávány za skutečnou cenu; výkon + nízká cena  + technická podpora = spokojený zákazník.

Profesionála poznáte tak, že dělá většinou jednu věc, ale zato pokaždé s plným nasazením a na 100%.

2007

Založení značky nejkam.cz

Založení značky nejkam.cz a prvního internetového obchodu, budování základní nabídky a profilování sortimentu kamerových systémů a příslušenství.

2009

Expanze na SK

Naše obchodní aktivity se nesoustředí pouze na domácí trh, ale expandujeme na Slovensko.

2010

PATRONUM®

Začátek spolupráce se zahraničními výrobci a dodavateli bezpečnostních kamer a navázali úzké partnerství. V současnosti nabízíme produkty značky PATRONUM, které poskytují maximální kvalitu, spolehlivost, dlouhodobou životnost a špičkovou kvalitou použitých elektronických komponent pro

2011

Nový eshop

Nasazen nový e-shop, který umožňuje jednodušší nákup pro české, slovenské, koncové a velkoobchodní zákazníky a montážní firmy.

2012

Nové prostory

Stěhujeme se do nových, reprezentativnějších prostor s několikanásobně větší plochou a lepším zázemím vč. showroomu. Zde si můžete nabízené produkty prohlédnout, otestovat a zakoupit. V prodejně také poskytujeme technické a odborné poradenství.

2013

HD-SDI

Nasazení nové technologie kamerových systému HD-SDI a IP technologií, které vynikají především vysokým rozlišením obrazu. V tomto roce jsem také založili samostatnou pobočku pro slovenské zákazníky.

2014

AHD 720

Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 720p.

2015

Nový eshop a AHD 1080p

Nástup přelomové AHD technologie v rozlišení 1080p. Naskladnění kompletního sortimentu. Nasazení nového eshopu.

2016

Showroom v Benešově u Prahy

Otevíráme novou prodejnu a showroom v Benešově u Prahy. Větší skladová plocha a lepší dostupnost pro zákazníky z Prahy. Rozšíření nabídky AHD a IP kamer.

2017

4K rozlišení

Spouštíme nový eshop a nasazujeme nové produkty do AHD a IP technologie s rozlišením až 4K. Rozšiřujeme nabídku IP kamer a IP kamerových systémů a zavádíme věrnostní systém.

2018

Rosteme

Stěhujeme se do prostor s 2x větší podlahovou plochou

2019

SONY Starvis

Modernizujeme eshop a zařazujeme do nabídky nové produkty s TOP čipy SONY SUPER STARVIS.

2020

Sklad 4000m2

Díky neustálému růstu naší firmy stěhujeme centrální sklad do Prahy, kde je k dispozici 4000m2 skladové plochy s možností osobního odběru. Showroom se přesouvá na novou adresu do města Vlašim.

2021

Příchod další generaci produktů

Příchod další generaci produktů PATRONUM vč. SMART zabezpečovacích systémů.

2022

Stále rosteme

Stále rosteme a dosahujeme maximálního obratu za celou dobu existence.

2023

Nový eshop s možností konfigurace systému

Nové možnosti v oblasti customizace kamerového systému zákazníkem.