Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

Partnerství s LOXONE

Naše společnost prošla v roce 2022 certifikací a stala se partnerem společnosti LOXONE. Díky kompatibilitě kamerových systému PATRONUM a systémů LOXONE doplňujeme tyto skvělé systémy o profesionální kamerový dohled.

Více o integraci kamerových systémů PATRONUM a LOXONE.

Chytrý a zabezpečený dům s Loxone a PATRONUM

O 50 000 úkonů méně, vše pod dohledem a více času pro život.

S Loxone se váš dům či byt stane inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod dohledem kdekoli na světě.

Funkce a možnosti inteligentního domu

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů a v kombinaci s kamerovým systémem PATRONUM.eu budete mít vždy 100% přehled.

  • Zabezpečení - díky plné integraci kamerových systémů PATRONUM do LOXONE systému neztratíte přehled. S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.
  • Osvětlení - Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Nebudete přitom potřebovat zástupy tlačítek a ovladačů.
  • Stínění - Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění mohou být dokonale ovládány pomocí Loxone. Tím získáte například ochranu proti horku v létě a v zimě teplo zdarma.
  • Topení a klimatizace - Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.
  • Energie - S Loxone budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.
  • Přístup - Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.
  • další funkce - řízení saun, bazénů, výroby atd... systém LOXONE má nevyčerpatelnou škálu možností.

V případě zájmu o komplexní nabídku nás kontaktujte.

více na www.loxone.cz