Pevný disk 4000GB WD PURPLE

Kód: WD40PURX
3 499 Kč 4 234 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021
WD PURPLE základní kámen sledovacích systémů, nabízí jedinečnou technologii AllFrame, díky níž vám přináší špičkovou spolehlivost a…

Detailní informace

Detailní popis produktu

WD PURPPLE

Chytrá volba pro sledování - WD PURPLE

Úložiště pro sledování WD Purple nabízí jedinečnou technologii AllFrame, díky níž vám přináší špičkovou spolehlivost a bezstarostnou instalaci bezpečnostního systému pro domácnost nebo malý až střední podnik. Exkluzivní aktualizace firmwaru pro zařízení WD Purple využívají technologii ATA, která pomáhá eliminovat degradaci kvality videa a výpadky, k nimž může dojít, když je úložiště bezpečnostního systému tvořeno běžnými pevnými disky. Úložiště pro sledování WD Purple je navrženo pro nepřetržitý provoz bezpečnostních sledovacích systémů PATRONUM® s vysokým rozlišením, které využívají až osm pevných disků a až 32 kamer.

Stolní disky ve srovnání s úložišti pro sledování

Kdybyste potřebovali převést napříč celou zemí těžký náklad, nevezli byste ho na kole, protože to se na takovou práci nehodí. Stejně tak byste ve svém bezpečnostním sledovacím systému neměli používat pevné disky pro stolní počítače, protože pro tento účel nejsou určeny.

Úložiště pro sledování WD Purple nabízí ověřenou kompatibilitu v bezpečnostních systémech PATRONUM®. Tyto disky jsou navrženy tak, aby nahradily standardní stolní pevné disky, které nejsou navrženy pro náročný nepřetržitý provoz sledovacího systému s vysokým rozlišením. Disky pro stolní počítače jsou určeny pouze pro krátké provozní intervaly a nejsou konstruovány tak, aby vydržely výkyvy vysokých teplot a vibrace zařízení, které jsou u sledovacích systémů běžné.

WD PURPPLE
ALLFRAME

Vyšší výkon díky technologii AllFrame

Pevné disky pro sledování WD Purple jsou vybaveny technologií AllFrame, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, jež pomáhá eliminovat ztrátu snímků, zlepšuje přehrávání a podporuje vyšší počet diskových pozic v zařízení. Technologie AllFrame omezuje výpadky videa, ke kterým může dojít, když jsou v bezpečnostních systémech jako úložiště používány běžné pevné disky. Pokud dojde k situaci, kdy je nutné prohlédnout záznam bezpečnostního systému, představují vynechané nebo ztracené snímky závažný problém. Úložiště WD Purple s technologií AllFrame poskytuje jistotu, kterou byste měli mít, když potřebujete přehrát důležitý záznam z bezpečnostní kamery.

Hlavní výhody:

  • omezuje ztrátu snímků při záznamu videa z bezpečnostních kamer
  • speciálně navrženo pro sledovací systémy
  • algoritmy ukládání do vyrovnávací paměti jsou přizpůsobeny sledování
  • změna priority vyhrazená pro zápis a zásady ukládání do vyrovnávací paměti
  • podpora technologií ATA a TLER

Navrženo pro kompatibilitu

Pevné disky pro sledování WD Purple jsou vyrobeny tak, aby byly kompatibilní se šasi a čipovými sadami předních výrobců a zajišťovaly bezproblémovou integraci do nových i stávajících kamerových sledovacích systémů PATRONUM. Použijte náš nástroj pro výběr kompatibilního disku pro sledování, který se vám nejlépe hodí.

WD kompatibilní s PATRONUM
Nižší spotřeba

Nižší spotřeba energie

Nízká spotřeba energie je v prostředí nepřetržitého provozu s vysokou teplotou klíčová. Díky exkluzivní technologii IntelliSeek vypočítá disk WD Purple optimální rychlost vyhledávání, což umožňuje omezit spotřebu energie, hlasitost a vibrace, které by mohly způsobit rychlejší opotřebování disku určeného pro stolní počítače. Pokud investujete do prvotřídního disku pro sledování, odpadnou vám starosti a můžete si užívat dlouhodobé výhody.

3letá omezená záruka (celosvětově)

Svěřte se do rukou společnosti, která si stojí za svými produkty úložišť pro sledování a poskytuje na ně celosvětovou 3letou omezenou záruku.

Záruka 36 měsíců

Výběr kapacity

Pevný disk se jednoduše vloží na připravené místo v šasi DVR a slouží jako paměť pro ukládání záznamu. Systém funguje i bez tohoto disku, ale pak neukládá záznam. Pokud si nastavíte záznam při detekci pohybu, může být délka záznamu uloženého na pevný disk až několikrát delší než je uvedeno v tabulce.

Příklad - doba nonstop záznamu pro 4 kamery 2.0Mpx Kapacita
cca 1 týden1000GB
cca 2 týdny 2000GB
cca 3 týdny 3000GB
cca 4 týdny4000GB
cca 6 týdnů6000GB 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné disky pro rekordéry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: