Vítejte v sekci podpory!

Zákazníkům společnosti Nejkam.cz je k dispozici tým specialistů PATRONUM a propracovaný systém technické podpory. Na stránkách www.patronum.eu/podpora naleznete databází užitečných článků a návodů, které jsou k dispozici 24h denně.

Dále pak technickou podporu v podobě technika na online chatu, emailové a telefonické podpory. Cílem je poskytnout maximum odborných informacích podaných jednoduchou formou tak, aby byl náš zákazník jednoduchým způsobem schopen kamerový systémy namontovat a obsluhovat.

Díky rozsáhlému obsahu návodů si profesionální kamerový systém podstavíte svépomocí - bez nutnosti podpory odborné firmy. Bez obav se pusťte do svého projektu - v jakékoliv fázi realizace jsem vám plně k dispozici. Stačí zde uvedeným postupům a radám věnovat pár chvil svého času a uděláte si objektivní přehled o současném portfoliu produktů v nabídce a o tom jak je namontovat a zprovoznit.

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení