Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme!Vítejte v sekci podpory!

Zákazníkům společnosti Nejkam.cz je k dispozici tým profesionálů a propracovaný systém zákaznické podpory. Soubor služeb zákaznické podpory nese obsáhlou databázi užitečných článků a návodů, které jsou k dispozici 24h denně. Dále pak technickou podporu v podobě technika na online chatu, emailové a telefonické podpory. Cílem je poskytnout maximum odborných informacích podaných jednoduchou formou tak, aby byl náš zákazník jednoduchým způsobem schopen kamerový systémy namontovat a obsluhovat.

Díky rozsáhlému obsahu návodů si profesionální kamerový systém podstavíte svépomocí - bez nutnosti podpory odborné firmy. Bez obav se pusťte do svého projektu - v jakékoliv fázi realizace jsem vám plně k dispozici. Stačí zde uvedeným postupům a radám věnovat pár chvil svého času a uděláte si objektivní přehled o současném portfoliu produktů v nabídce a o tom jak je namontovat a zprovoznit.

V případě, že zde nenaleznete požadované, kontaktujte naše vyškolené pracovníky po telefonu, jsou vám připraveni pomoci.


100%
Miroslav Š. Slovenko
07.05.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

úplňe spokojný
žádné
Ochota technika,po telefone,bez problémov.Problém vyriešený. Spokojný.
100%
Mirek
11.03.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
žádné