Naše záruka jakosti

Nabízíme pouze spolehlivé zařízení, která byla kompletně testována a mají prokazatelně deklarované vlastnosti. Každý produkt je nový a obsahuje uživatelskou příručku napsanou námi v češtině. Kromě toho testujeme všechny kamery a rekordéry před odesláním, abychom se ujistili, že jsou bezvadně funkční. Náš cíl je jednoduchý - Kvalita, na kterou se můžete spolehnout a 100% spokojenost zákazníků.

30denní záruka vrácení peněz

Ke každé objednávce nabízíme prodlouženou garanci bezplatné výměny zboží nebo vrácení peněz až do 30 dnů od jeho převzetí.

Prodloužená záruka

Všechna zařízení mají úplnou 2 letou zárukou od data dodání. U některých produktů (IP kamery, IP rekordéry, pevné disky atd.) však nabízíme prodlouženou 3 letou záruku. Během této doby jsou všechny výrobky kryty proti výrobním a provozním vadám, které vzniknou v souladu s doporučenými postupy použití a montáže. V případě ostatních závad během této doby je naší povinností nahradit vadnou položku obdobnou, nebo srovnatelnou součástí nebo výrobkem.

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení