Naše kamerové systémy využívá několik tisíc zákazníků po celé České republice, proto jsme pro vás připravili několik případových studií z nejčastěji monitorovaných míst. Cílem je přiblížit možnosti využití našich produktů pro váš kamerový systém.


Kamerový systém pro rodinný dům

Kamerový systém pro rodinný dům

Bezpeční vlastní rodiny a majetku každý staví na první místo a kamerový systém na rodinném domě velkou měrou přispívá k plnění tohoto důležitého aspektu. Kamerové systémy PATRONUM, díky své vysoké spolehlivosti a technické úrovní, neúnavně střeží 24h denně za každého počasí to co je vám a vašim blízkým nejdražší. Už jen přítomnost kamer často rozhoduje, zda zloději a vandalové "navštíví" právě vás.


Kamerový systém pro prodejnu

Kamerový systém pro prodejnu

Krádežím zboží na prodejně lze efektivně a účině zamezit vhodným výběrem a umístěním kamerového systému na rizoková místa, kde je snadno odciitelné zboží (alkohol, drogerie, sladkosti....) a není například pod přímým dohledem obsluhy.  Méně důležitým je pak monitoring pokladních pultů vzheldem k pohybu peněz.


Kamerový systém pro sklad

Kamerový systém pro sklad

Pohyby zboží na skladě jsou zároveň pohybem finančních prostředků vaší firmy. Je tedy nezbytné mít tuto záležitost zcela pod kontrolou a kamerový systém je právě skvělým pomocníkem, který dokáže díky archivaci záznamu odhalit i zdánlivě neřešitelné mizení zboží.


Kamerový systém pro parkoviště

Kamerový systém pro parkoviště

Žádné parkoviště by nemělo být v současné době bez kamerového systému. V současné době se jedná o nezbytnou součást takového zařízení nejen z hlediska samotného provozu a krádežím, ale pro řešení například drobných kolizí a poškození vozidel.


Kamerový systém pro stáje

Kamerový systém pro stáje

Stáje jsou většinou otevřeným prostorem, kde se pohybuje velké množství více, či méně známých lidí. V poslední době jsou díky tomu často terčem zlodějů, kteří si dokáží nepozorovaně za plného provozu odnést jezdecké vybavení za desítky tisíc korun. Kamenový systém dokáže účinně bránit těmto příležitostným návštěvám.


Kamerový systém pro školu a školku

Kamerový systém pro školu a školku

V současné době dochází na většině škol k modernizaci vybavení a budov, což znamená vynaložení nemalých finančních prostředků, které umí efektivně zabezpečit jen kamerový systém. Díky jeho přítomnosti je škola také o něco více bezpečnějším místem pro žáky a zaměstnance.

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení