Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

PROFI IP kamerové systémy - Počet kamer v systému - 8 kamer

Profesionální kamerové sety skládáme z volně prodejných a technologicky nejlepších komponent značky PATRONUM®. Vynikají především špičkovým obrazem za všech okolností díky snímacím čipům Sony® STARVIS™, snadnou instalací, kompletní online správou bez veřejné IP adresy a množstvím videoanalytických AI funkcí.

Proč PROFI IP kamerové systémy PATRONUM®?

  • poskládané českými techniky z volně prodejných komponent české značky PATRONUM®
  • obsahují jen TOP produkty značky s vysokým rozlišení, 30FPS a REAL-TIME záznamem bez snížení kvality
  • plná podpora v češtině vč. aplikací pro on-line dohled a správu
  • možnost individualizace setu i případného rozšíření
  • aktualizační servis + prodloužená záruka + doživotní zákaznická podpora součást každého setu
  • ke každému systému jako dárek ZDARMA Balík aplikací pro všechna vaše zařízení
  • dodání skladových systémů do 24h od objednání kamkoliv po ČR a ZDARMA
AI funkce kamerových systémů PATRONUM®

AI funkce kamerových systémů PATRONUM®

Co jsou vlastně AI funkce? Ve zkratce pokročilé videonalytické funkce kamerových systémů PATRONUM® pracující v reálném čase a vyhodnocující obraz každou milisekundu. Na základě detekce pak dokáží upozornit, spustit záznam, poslat email nebo uložit obrázek na cloud a FTP. Dostupnost těchto funkcí naleznete v popisu produktu.

Rádce

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Jak vybrat bezpečnostní kameru

Při výběru bezpečnostní kamery bychom se měli řídit podle několika důležitých kritérií. Jako první si musíme dobře naplánovat účel a umístění kamery. V naší nabídce nejdete širokou škálu bezpečnostních kamer české značky PATRONUM všech technologií a rozmanitých vlastností. Níže popisujeme základní parametry, které je potřeba znát, abyste bezpečnostní kameru správně vybrali.


Jak vybrat pevný disk pro kamerový systém

Jak vybrat pevný disk pro kamerový systém

Délka záznamu se odvíjí od kapacity paměťového média. U záznamových zařízení se jako paměťové médium využívají 3,5“ pevné disky se SATA rozhraním. Velikost zvoleného disku pak přímo určuje počet dní, které lze uchovávat. Všechny rekordéry PATRONUM disponují funkcí „overwrite“, díky které systém v případě zaplnění disku začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy nejnovějšími. Zařízení se tak stává naprosto bezúdržbovým a nevyžaduje od vás žádné pravidelné zásahy. Na disku je vždy zaznamenám počet dnů, který odpovídá aktuálnímu nastavení.


Jaké rozlišení kamerového systému vybrat

Jaké rozlišení kamerového systému vybrat

Rozlišení kamerových systémů uvádíme v pixelech (megapixelech), tedy jednotlivých bodech, ze kterých se obraz skládá. Různí výrobci a prodejci uvádějí hodnoty rozlišení často odlišně, a to mnohdy i záměrně, aby jejich produkt na první pohled vypadal technologicky lepší, než ve skutečnosti je.