Powered by Smartsupp

Zboží skladem objednané v pracovní den do 12 hodin bude expedováno ještě ten samý den!

PROFI IP bezpečnostní kamery s AI - Ohnisko objektivu - 2.8mm (96°)

Všechny IP bezpečnostní kamery české značky PATRONUM® jsou navrženy pro nekompromisní 24/7 dohled nad Vaším majetkem a jsou jedny z nejvybavenějších a nejpokročilejších produktů v segmentu IP kamer na českém trhu. Vynikají z hlediska funkcí, kvality a technické vybavenosti. Mezi zásadní technické prvky patří snímacími čipy CMOS snímači SONY® STARVIS™ poslední generace, které zaručují špičkový obraz i při snížených hladinách světla, pokročilý ADAPTIVNÍ IR přísvit pro noční vidění, AI funkce pro detekci vozidel osob a jejich chování, napájení POE IEEE 802.3af nebo 12V DC, nebo vestavěné citlivé mikrofony pro snímání zvuku. Kovová odolná šasi IP kamer z hliníkové slitiny společně s krytím IP67 zaručují možnost nonstop venkovního provozu. České webové rozhraní pro kompletní správu je samozřejmostí. Většina modelů také disponuje slotem pro MicroSD kartu do kapacity až 1000GB, který kameru dokáže proměnit v nahrávací zařízení.

Kompatibilita s NVR nahrávacími zařízeními PATRONUM zajišťuje bezproblémovou stavbu vlastního kamerového systému. Pro komunikaci s ostatními výrobci zařízení kamery podporují Onvif, JPEG a RTSP stream. Díky inovativní P2P funkci vzdálený dohled nevyžadují veřejnou IP adresu, což usnadňuje instalaci a používání. O koncové šifrování pro bezpečné přenosy se stará koncové SSL šifrování.

IP kamery PATRONUM jsou také ověřeny a kompatibilní se SMART HOME systémy LOXONE, FIBARO a NAS servery Synology a další. 

V našem článku Jak vybrat bezpečnostní kameru se můžete dozvědět víc informací o výběru bezpečnostní kamery