Novinka Doprava zdarma + Dárek

Patronum Hybridní hexaplexní Real-Time Analog, Analog HD a IP rekordér. 16x BNC vstupy pro Analog technologie (až do 8.0Mpx); 32x IP kamery až 8.0Mpx - max. datový tok 200Mbps, P2P připojení bez veřejné IP adresy, BNC, VGA a HDMI video výstup 4K, H.265+, LAN, 2x USB, české menu a aplikace, 2x slot pro SATA 2.5" a 3.5" HDD max. 16TB. Dropbox, Google drive, FTP ukládání, detekce pohybu, upozormění emailem, aplikace pro WIN, Android, Apple zdarma... Více >>

85096167

Poslední kus

386,90 EUR

468 EUR s DPH

Balík aplikaci pro PC a mobil - Rychlé info

ks

Rádi vám PORADÍME s výběrem
DOŽIVOTNÍ TECHNICKÁ PODPORA ke všem produktům
Doprava nad 5000Kč ZDARMA

Rozlišení - nejdůležitější vlastnost

Zařízení dokáže pracovat s nejnovějšími analogovými technologiemi přenosu obrazu po koaxiálním kabelu až 16 kamer 8.0Mpx (AHD,TVI), výhodou je také zpětná kompatibilita s nižšími rozlišeními kamer až po staré analogové kamery (CVBS). Dále umožňuje připojit 32 IP kamer do rozlišení až 8.0Mpx (celkový datový tok ≤200Mbit). Hybridní mód pak použijete v případě, že chcete kombinovat analogové a IP kamery

Záznam je komprimován úsporným kodekem H.265+  (o 70% menší nároky na úložiště dat oproti běžným kodekům při zachování stejné kvality záznamu). Při plném rozlišení zaznamená 25 snímků za sekundu pro každý kanál zvlášť, takže je pořízená nahrávka naprosto plynulá bez trhání obrazu. Při přehrávání záznamu je možné sledovat každý kanál zvlášť nebo 4 časově synchronizovaně.

Porovnání rozlišení
Technologie AHD a IP

Hybrid připravený na vše

Rekordér je skutečně unikátní svým množstvím různých kombinací a technologií kamer, které umí zpracovávat současně. Může být plně analogové - 16 analogovcýh kamery AHD, TVI od 1.0Mpx po až 8.0Mpx, nebo jej jedním klikem změníte v rekodér pro 32 IP kamer (Onvif) až do rozlišení 8.0Mpx. Hybridní mód pak umožňuje 6 analogových kamer + 10 IP kamer (max 8.0Mpx), nebo 4 analogové kamery + 12 IP kamer (max 8.0Mpx), nebo 2 analogové kamery + 14 IP kamer (max 8.0Mpx). Pro všechny módy zaznamenává v reálném čase 25 snímků za sekundu pro každou kameru zvlášť.

Sledujte a spravujte systém kdykoliv přes internet

Vzdálený dohled je umožněn prostřednictvím počítače (Windows, MAC) díky aplikacím, které jsou zdarma ke stažení jako součást zařízení. Na mobilních zařízeních pak pomocí aplikace FreeIP (platformy Android a Apple). Jako nouzovou, ale plnohodnotnou možnosti je také sledování pomocí webových prohlížečů (Internet Explorer atp).

Z dalších síťových funkcí můžeme uvést: PPPoE, NTP, EMAIL, IP FILTER, DDNS, FTP, ARSP, UPNP, RTSP, PMS, ALARM Server. Další zásadní vlastností je připojení k záznamovému zařízení pomocí výrobního čísla a hesla bez nutnosti veřejné IP adresy protokolem P2P. Díky teto službě, zvládne nastavení vzdáleného dohledu hravě i úplný laik. Stačí XVR připojit do vašeho routeru, vyfotit QR kód pomocí aplikace FreeIP ve vašem mobilním telefonu a zadat heslo. Vše ostatní je již plně automatické a celá operace je hotová do 30s.

Vzdálený dohled po internetu
Český jazyk MENU

Mluvím česky

Pro ovládání a nastavení záznamového zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština, atd.)

Zálohování během pár minut

Díky dvěma USB 2.0 konektorům a propracovanému menu je zálohování požadovaného záznamu otázkou pár minut. Tento model disponuje hned dvojicí USB konektorů, které jsou umístěny na zadním panelu šasi. Po připojení pevného disku*, nebo FLASH disku do některého s USB konektorů dojde k jejich načtení do systému XVR. Po inicializaci pak můžete pomocí sekce pro zálohování v menu vybrat požadované záznamy k zálohování. Při této operací máte také na výběr, zda bude záloha po uložení rovnou konvertována do AVI formátu, který lze přehrát na většině zařízení bez instalace dodatečné aplikace (*některé přenosné disky vyžadují dodatečné napájení).

Zálohovat také můžete pohodlně ze svého počítače nebo chytrého mobilního zařízení pomocí internetu. Jednou z mnoha vzdáleně dostupných funkcí je totiž také zálohování. Je tedy jedno, zda jste od zařízení pár metrů, nebo na druhé straně planety, vždy totiž máte možnost stáhnout si požadovaný záznam do svého zařízení. Další zásadní vlastností je připojení k záznamovému zařízení pomocí výrobního čísla a hesla bez nutnosti veřejné IP adresy protokolem P2P. Díky teto službě, zvládne nastavení vzdáleného dohledu hravě i úplný laik. Stačí XVR připojit do vašeho routeru, vyfotit QR kód pomocí aplikace FreeIP ve vašem mobilním telefonu a zadat heslo. Vše ostatní je již plně automatické a celá operace je hotová do 30s.

Zálohování
CPU

Tep silného srdce

Srdcem záznamového zařízení je procesor Huawei Hi3521A se dvěma jádry ARM Cortex A9 na frekvenci 930 MHz. Díky vysokému výkonu umožňuje real-time kódování a dekódování HD videa ze všech kamer nezávisle. V jeden okamžik zpracovává dva nezávislé streamy pro vzdálený dohled po internetu. Samozřejmostí je možnost konfigurace XVR a zálohování záznamu bez nutnosti vypnutí souběžných funkcí tzv. hexaplex. Díky pasivnímu chlazení nemusíte mít obavy z hlučného ventilátoru a můžete umístit XVR do obytných prostor. Další výhodou tohoto procesoru je nízká spotřeba, což se odráží v celkové spotřebě okolo 10W (bez HDD).

Videoanalytické a inteligentní funkce

Doby, kdy šlo jen o jednoduché zaznamenávání jsou již dávno pryč. Záznamové zařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut.

Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených na pevném disku a ušetříte čas při procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Detekce
Dohledové CENTRUM

Vlastní dohledové centrum z pohodlí pohovky

Pro připojení monitoru, či televizoru slouží jeden analogový (kompozitní video) a dva digitální VGA a HDMI výstupy s možností nastavení výstupního rozlišení od 1024x768px až do 2560x1440px. Všechny tyto výstupy mají stejný obrazový zdroj, takže pokud připojíte zobrazovací zařízení do jakéhokoliv výstupu uvidíte pokaždé to samé. Díky této vlastnosti je také možné zapojení dvou monitorů nebo TV současně.

Připojíte-li televizor s úhlopříčkou několik desítek palců, nebo si na stůl postavíte menší LCD monitor zajistíte si vlastní dohledové centrum díky němuž budete mít neustálý přehled. Častým řešením pro firemní klientelu bývá montáž LCD televizoru na zeď do kanceláře vedoucího, který tak získá možnost nepřetržitého přehledu nad provozem a firmou. V případě soukromých zákazníků dochází ke spojení záznamového zařízení s hlavním televizorem v obývacím pokoji, či případně monitorem v pracovně.

K obrazu patří zvuk

Častým požadavkem k záznamu obrazu bývá i záznam zvuku. Toto záznamové zařízení je připraveno i na tento požadavek v podobě 4 AUDIO vstupů (cinch konektor) pro připojení zdrojů zvukového signálu z kamery, nebo za použití externího mikrofonu. V menu zařízení si nastavíte náležitost zvukové stopy s libovolným ze 4 obrazů. Zvuk je spolu s obrazem také streamován pro vzdálené sledování po internetu. Pro místní připojení slouží jeden AUDIO výstup, díky němuž můžete připojit jakékoliv reprodukční zařízení se zesilovačem (televizor, reprosoustavu atp.).
Audio
CLOUD REC

Cloud recording - 30 denní trial ZDARMA

Jistě vás někdy napadlo, co se stane, když vaše zařízení někdo z lupičů rozbije nebo rovnou ukradne. Ve stejný okamžik totiž přicházíte o veškeré záznamy - důkazy. Právě pro tento případ je ideální zřízení Cloud recordingu, tedy redundantní ukládání záznamu z kamer na vzdálený zabezpečený server. Na něj záznamové zařízení dokáže odesílat obraz ze všech kamer v plném rozlišení a díky tomu uložit i poslední sekundu deliktu. S nákupem tohoto záznamového zařízení získáváte zdarma 30 denní triál záznamu na vzdáleném cloudu. Rekordér sám o sobě také umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive, Dropbox a upozornit pomocí aplikace VMS LITE a FREE IP v mobilu (pokud běží na pozadí).

Vyberte si správné úložiště záznamu

Záznamové zařízení dokáže pracovat s pevnými SATA disky o rozměru 2.5"/3.5" s maximální kapacitou až 8000GB. Což může být až několik týdnů záznamu. Doporučujeme pevné disky (HDD) značky Western digital, které máme v naších zařízení otestovány z hlediska kompatibility a zároveň se praxí ukazuje, že jsou velice spolehlivé a mají dlouhou životnost. Pevný disk se montuje do šasi zařízení do připraveného slotu. Vše je velice jednoduché, jak můžete vidět na videu výše.

WDR
Technologie
CVBS/AHD/CVI/TVI 2.0/TVI 3.0/IP
Procesor
Huawei HI3531D, 2 coreA9, 1.4MHz
pro AHD
do 16 kamer
AHD vstupy (rozlišení kamer)
1.0Mpx, 2.0Mpx, 3.0Mpx, 4.0Mpx, 5.0Mpx, 8.0Mpx
Kodek videa
H.265+, H.265, H.264+, H.264
Rozlišení záznamu
8.0Mpx (4K), 5.0Mpx, 4.0Mpx, 3.0Mpx, 2.0Mpx (FULL HD), 1.0Mpx (HD)
FPS záznamu na kanál AHD
8.0Mpx(16kanálů/8FPS), 5.0Mpx(16kanálů/15FPS), 4.0Mpx(16kanálů/15FPS), 3.0Mpx(16kanálů/18FPS), 2.0Mpx(16kanálů/25FPS), 1.0Mpx(16kanálů/25FPS), 0.5Mpx(16kanálů/25FPS)
FPS záznamu na kanál IP
8.0Mpx(17kanálů/25FPS), 5.0Mpx(26kanálů/25FPS), 4.0Mpx(32kanálů/25FPS), 3.0Mpx(32kanálů/25FPS), 2.0Mpx(32kanálů/25FPS), 1.0Mpx(32kanálů/25FPS), 0.5Mpx(32kanálů/25FPS)
Synchronizované přehrávání
8.0Mpx(16kanálů/8FPS), 5.0Mpx(16kanálů/15FPS), 4.0Mpx(16kanálů/15FPS), 3.0Mpx(16kanálů/18FPS), 2.0Mpx(16kanálů/25FPS), 1.0Mpx(16kanálů/25FPS), 0.5Mpx(16kanálů/25FPS)
Kodek audia
G.711U
Audio vstupy
6x CINCH
Audio výstupy
1x CINCH
Tovární přístupy LAN
IP: 192.168.1.168, heslo: admin, heslo: 12345
WAN RJ45
10Mb, 100Mb, 1000Mb
Síťové služby
TCP/IP, HTTP, UPnP, DNS, NTP, SMTP, PPPoE, DHCP, FTP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP
Operační systém pro ovládání
Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, iOS
Podporované webové prohlížeče
IE8-11, Google Chrome (od verze Ver44), Firefox (od verze Ver53)
Počet vzdálených připojení
64
Detekce pohybu
Ano
Alarmový výstup
Ano – 1x
Alarmový vstup
Ano – 4x
Způsob záznamu
dle času, při detekci pohybu, manuální (tlačítko)
Jazyky hlavního menu zařízení
Anglicky, Česky, Německy, Vietnamsky, Rusky, Francouzky, Španělsky, Italsky, Maďarsky, Švédsky, Turecky, Polsky, Sovensky, Bulharsky, Portugalsky, Arabsky
Aktualizace systému
LAN, USB
RS-485
Ano - 1x
USB porty
2x USB 2.0 (myš, zálohování)
Přimé nahrávání na USB
Ano
Ovládání USB myší
Ano - USB myš součást balení
Rozlišení HDMI výstupu
1280x1024px, 1920x1080px, 3840x2160px, 2560x1440px
Rozlišení VGA výstupu
1280x1024px, 1920x1080px
PTZ protokoly
PELCO-D, PELCO-P
Obsah balení
Rekordér, USB myš, napájecí zdroj, přísl. pro montáž disku, CZ manuál
Rozvržení obrazovek na monitoru
1 kanál, 4 kanály, 8(9) kanálů, 16 kanálů, 25 kanálů, 36 kanálů
Metoda vyhledávání záznamu
dle kalendáře, dle času, dle události, dle souborů, dle detekce pohybu
Rozhraní pro úložiště
2x SATA
Rozměry mm (VxŠxD)
310x295x46mm
Privátní maskování
3 zóny (každý kanál)
UTC ovládání po koaxu
Ano
Napájení
12V DC
Upozornění na událost
Detekce pohybu, Email, Upozornění na obrazovce, Bzučák, Push upozornění(detekce pohybu)
Emailové upozornění
Odešle obrázek a upozornění
Zálohování záznamu
USB disk, vzdáleně po LAN
Provozní podmínky
-10-55C/vlhkost 10-90%
Počet streamů
2 streamy paralelně nastavitelné
Stavové informace na obrazovce
Název kanálu, Datum/čas, Ztráta videa, Alarm, Detekce pohybu, Záznam
Kvalita záznamu
nejhorší, horší, běžný, dobrý, nejlepší
Funkce přehrávání záznamu
play, pause, stop, fast play, rewin, digital zoom, full screen
Vzdálené přehrávání (PC, MAC)
1 kanál, 4 kanály
Vzdálené přehrávání (SmartPhone)
1 kanál, 4 kanály
DDNS
Dyndns, changeip, no-ip, Oray, A-PRESS, MYQSEE, SKDDNS, SMART-EYES, ZEBEYE
Operační systémy SmartPhone
iPhone, ipad, Android
Maxiámální kapacita úložiště
HDD (2.5"/3.5" SATA, max. do 16TB)

Centrum podporyKonkrétní návody k produktům můžete stáhnout v PDF níže, pokud však potřebujete obecnou radu s výběrem, montáží a nastavením produktu, navštivte naše CENTRUM PODPORY, které je plné odborných článků, návodů a video-návodů.

19. 06. 2019, 15:57

vše funguje jak má, jednoduchá instalace

trošku hlučnější

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)


Radim Kovář 29. 05. 2019, 10:53

Dobrý den. Měli by jste si u tohoto zařízení opravit v popisu, že na použití vzdáleného dohledu se používá aplikace Bitvision a ne uvedená aplikace FreeIP !!

Kontaktujte nás!

100%
Štefan
5.4.2019

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Rychlý nákup, Vstřícnost, Výborná komunikace, Přehledná vizualizace v e schopu
žádné
100%
Petr
29.4.2019

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Zboží dorazilo v pořádku. Obchod má široký sortiment včetně podrobných návodů. Plná spokojenost.
žádné