Víme, že závada na jakémkoli zařízení je vždy nepříjemnou záležitosti pro jejího majitele. Musí investovat čas a případně prostředky do vyřešení problému. Vypracovali jsem sadu základních bodů, které celou záležitost zjednodušíš a zrychlí. Pro úspěšné a rychlé vyřízení vaší reklamace doporučujeme dodržovat postup uvedený níže.

Postup při uplatnění reklamace:

  1. Jakékoli podezření na nestandardní chod a chování zařízení konzultujte nejprve s našimi techniky na telefonu +420 317 741 415, nebo info@nejkam.cz, případně využijte On-line pomoc. Některé zdánlivé závady mohou být způsobeny neodbornou manipulací, nebo montáží a lze jej vyřešit po konzultaci s technikem. Šetřete svůj čas a náklady!
  2. Stahněte a vyplňte si reklamační formulář ke stažení zde.
  3. Do protokolu pečlivě popiště vady, které se u zboží vyskytly, jak se projevují a jaký způsob vyřízení reklamace požaduje.
  4. Vzniklé vady zboží uplatňujte písemnou reklamací, emailem, nebo osobně na adrese:
    NejKam.cz, LJ Protection s.r.o., Tyršova 2071, 256 01 BenešovTEL: +420 317 741 415
  5. Zboží k reklamaci by mělo být dodáno kompletní, tj. včetně příruček, dokladů, kabelů a ostatního příslušenství a pokud možno v původním nebo náhradním obalu. Se zbožím jste povinen předložit záruční list a dodací list nebo fakturu, na které je uvedeno, že slouží zároveň jako dodací a záruční list, případně také originální záruční list výrobce k urychlení reklamačního řízení.

Upozornění: Při odesílání pevných disků samostatně, či jako součást záznamových zařízení do reklamačního řízení můžete přijít o uložená data. Doporučujeme před odesláním zařízení do reklamačního řízení provést zálohu záznamů.

Reklamace se řídí obchodními podmínkami společnoti LJ Protection s.r.o.


Tento formulář slouží pro předběžné informování společnosti Nejkam.cz o záměru reklamovat zboží. Reklamační lhůta běží od data fyzického dodání produktu do reklamačního řízení.

100%
Štefan
5.4.2019

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Rychlý nákup, Vstřícnost, Výborná komunikace, Přehledná vizualizace v e schopu
žádné
100%
Petr
29.4.2019

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Zboží dorazilo v pořádku. Obchod má široký sortiment včetně podrobných návodů. Plná spokojenost.
žádné