dopravaPokud vaší objednávku dokončíte v pracovní den do 13h, bude následující pracovní den u vás!

Doprava

Vaší objednávku pečlivě zkompletujeme, precizně zabalíme a připravíme k expedici nebo osobnímu odběru v naší prodejně. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží dorazilo nekompletní a poškozené. Celou cestu zásilky můžete také sledovat on-line přes internet.

 • Při nákupu nad 2500Kč doprava po ČR za snížené ceny a nad 5000Kč zcela ZDARMA.
 • Při nákupu nad 120EUR doprava po SR zcela ZDARMA.
 • Při objednání zboží ve všední den do 13:00h expedujeme obvykle týž den.

PPL po ČR

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

 • PPL na adresu (149/99/0Kč bez DPH)Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou zpravidla doručovány i v sobotu.
 • ParcelShop (119/0Kč bez DPH) - Síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Zásilkovna po ČR

Společnost Zásilkovna.cz patří mezi nejdynamičtější přepravce zásilek na českém trhu. V současnosti zajišťuje přepravu v rámci celé Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

 • Zásilkovna na adresu (149/99/0Kč bez DPH) - Nejlevnější doručení na adresu zásilek do 10Kg (nad 10Kg můžete vybrat dopravu prostřednictvím PPL) je doručována přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání.
 • Zásilkovna Zpoint (119/0Kč bez DPH) - Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. váha zásilek do 10Kg.

DHL do SR

 • DHL na adresu (6/0EUR bez DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.

Zásielkovňa.sk do SR

 • Zásielkovňa.sk na adresu (6/0EUR bez DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností Zásielkovňa.sk po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.
 • Zásielkovňa Zpoint (4/0EUR bez DPH) - Sítí výdejních míst na Slovensku. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Osobní odběr

Objednané zboží můžete po výzvě vyzvednout v našem centrálním skladu nebo na naší prodejně. O připravenosti objednávky k odběru budete informování emailem a ověřovací SMS.

 • Showroom nejkam.cz - disponuje jen malými skladovými zásobami, zboží je nutné dopravit z centrálního skladu +1-2 dny
 • Centrální sklad nejkam.cz - zboží skladem je možné vyzvednout v pracovních dnech po obdržení ověřovací SMS do pár hodin od objednání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení