Doprava

Vaší objednávku pečlivě zkompletujeme, precizně zabalíme a připravíme k expedici nebo osobnímu odběru v naší prodejně. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží dorazilo nekompletní a poškozené. Celou cestu zásilky můžete také sledovat on-line přes internet.

  • Při nákupu již od 2 000,-Kč bez DPH získáváte doprava po ČR ZDARMA.
  • Při objednávce do 12:00h expedujeme obvykle týž den.

PPL po ČR

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

  • PPL na adresu (99,-Kč bez DPH)Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou zpravidla doručovány i v sobotu.
  • ParcelShop (59,-Kč bez DPH) - Síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Zásilkovna po ČR

Společnost Zásilkovna.cz patří mezi nejdynamičtější přepravce zásilek na českém trhu. V současnosti zajišťuje přepravu v rámci celé Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

  • Zásilkovna na adresu (89,-Kč bez DPH) - Nejlevnější doručení na adresu zásilek do 10Kg (nad 10Kg můžete vybrat dopravu prostřednictvím PPL) je doručována přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání.
  • Zásilkovna Zpoint (59,-Kč bez DPH) - Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. váha zásilek do 10Kg.

DHL do SR

  • DHL na adresu (8,-EUR bez DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.

Zásielkovňa.sk do SR

  • Zásielkovňa.sk na adresu (5,-EUR bez DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností Zásielkovňa.sk po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.
  • Zásielkovňa Zpoint (4,-EUR bez DPH) - Sítí výdejních míst na Slovensku. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.