dopravaObjednávky, skladového zboží, dokončené v pracovní den do 13h, standardně odesíláme ještě týž den!

Doprava

Vaší objednávku pečlivě zkompletujeme, precizně zabalíme a připravíme k expedici nebo osobnímu odběru v naší prodejně. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží dorazilo nekompletní a poškozené. Celou cestu zásilky můžete také sledovat on-line přes internet.

 • Při nákupu nad 2500Kč doprava po ČR za snížené ceny a nad 5000Kč zcela ZDARMA.
 • Při nákupu nad 120EUR doprava po SR zcela ZDARMA.
 • Při objednání zboží ve všední den do 13:00h expedujeme obvykle týž den.

PPL po ČR

 • PPL na adresu (149/99/0Kč s DPH)Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou zpravidla doručovány i v sobotu.
 • ParcelShop (119/0Kč s DPH) - Síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Zásilkovna po ČR

 • Zásilkovna na adresu (149/99/0Kč s DPH) - Nejlevnější doručení na adresu zásilek do 10Kg (nad 10Kg můžete vybrat dopravu prostřednictvím PPL) je doručována přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání.
 • Zásilkovna Zpoint (119/0Kč s DPH) - Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. váha zásilek do 10Kg.

Česká Pošta po ČR

 • Balík do ruky (159/99/0Kč s DPH)Zásilka je doručována přepravní společností ČP po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. 
 • Balík na poštu (149/0Kč s DPH) - Síť poboček a výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Balík na poštu můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

DHL do SR

 • DHL na adresu (6/0EUR s DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.

Zásielkovňa.sk do SR

 • Zásielkovňa.sk na adresu (6/0EUR s DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností Zásielkovňa.sk po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.
 • Zásielkovňa Zpoint (4/0EUR s DPH) - Sítí výdejních míst na Slovensku. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Osobní odběr

Objednané zboží můžete po výzvě vyzvednout v našem centrálním skladu. O připravenosti objednávky k odběru budete informování emailem a ověřovací SMS.

 • Centrální sklad nejkam.cz (40Kč s DPH) - zboží skladem je možné vyzvednout v pracovních dnech po obdržení ověřovací SMS do pár hodin od objednání.
×