Vybereme za vás

Nevybrali jste si, nebo se ve výběru nevyznáte? Nevadí, nechte to na nás. Pro vypracování nabídky na kamerový systém je důležité uvést následující požadavky:

  1. Typ objektu - je důležité znát typ objektu, kde bude kamerový systém instalován (např. byt, dům, kancelářské prostory, průmyslová hala apod.).
  2. Rozlišení kamer - nejdůležitější parametr kamerového systému určující výslednou kvalitu snímaného obrazu.
  3. Počet kamer - určení počtu kamer je důležité pro správné navržení kamerového systému, který pokryje všechny důležité oblasti.
  4. Rozmístění kamer - je nutné určit, kde budou kamery umístěny, aby byla pokryta všechna kritická místa.
  5. Požadavky na záznam - je třeba zvážit, jaké budou požadavky na záznam videa (např. počet dnů uchovávání, kvalita obrazu, rozlišení, frame rate apod.).
  6. Požadavky na sledování - je důležité zvážit, jak bude kamerový systém sledován (např. přístup z mobilního zařízení, PC, monitorů v místnosti apod.).
  7. Požadavky na detekci pohybu - pokud je požadována detekce pohybu, je nutné určit, jaká oblast bude pokryta a jaká bude citlivost detekce.
  8. Požadavky na zdroj napájení - je třeba zvážit, jaký bude zdroj napájení kamerového systému (např. napájení z elektrické sítě, baterie, solární panely apod.).
  9. Požadavky na odolnost - pokud bude kamerový systém umístěn venku, je nutné zvážit, jaký bude stupeň odolnosti proti povětrnostním vlivům.

Zvažte výše uvedené požadavky a kontaktujte nás e-mailem, v pracovních hodinách po telefonu na +420 317 741 415, a nebo na chatu v pravém dolním rohu obrazovky. Případně si níže zarezervuje schůzku na které vše proberete s našimi specialisty. Rádi zdarma připravíme nabídku přímo dle potřeb vašeho projektu.