PATRONUM LOGOPATRONUM je slovo latinského původu a jeho význam zcela vystihuje naše cíle a hodnoty. Jeho základ vychází se slova patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil. Filosofie naší značky vychází tedy z jednoduché premisy nabízet produkty, které za každé situace ochrání a budou střežit vaše zdraví, vaše blízké a váš majetek.

Snažíme se neustále hledat nejnovější technologie a udržovat krok se současnými trendy při zachování vysoké technologické kvality. Produkty jsou vyráběny s největší pečlivostí za použití nejmodernějších technologických trendů, norem jakosti ISO:9001:2000 a z nejvyspělejších materiálů, u kterých je zaručena dlouhodobá kvalita a stálost.

Uvědomujeme si, že v dnešní době je nejdražší komoditou čas, proto se snažíme chápat potřeby našich zákazníků a partnerů a maximalizovat naší snahu tak, aby se slovo PATRONUM stalo synonymem kvality, spolehlivosti, ergonomičnosti a v neposlední řadě lidského přístupu, který v současné době kolem sebe tolik postrádáme.

Věříme, že i vy budete sdílet stejné hodnoty, které se snažíme každý den naplňovat a tento katalog bude prvním krokem k naší dlouhodobé spolupráci.

Kvalita bez kompromisů

Kvalita produktů značky PATRONUM není jen věcí hezkého designu. Každý výrobek prochází přísnou sérií testů ve speciální "zahořovací místnost", která simuluje vliv vysokých teplot, životního prostředí a dalších povětrnostních vlivů. Díky tomu si můžete být jistí, že naše produkty budou vždy ve 100% kondici bez ohledu na okolní dění.

Výrobní odělení Montáž a sestavení Zahořovací místnost Laboratorní testování
Výrobna PATRONUM Montáž PATRONUM Zahořovací místnost Testování
Výroba základních desek pro veškerá zařízení je plně automatizována s nejvyšší ú Montáž zařízení provádí školení odborníci a pečlivostí sobě vlastní zaručují perfektně odvedenou práci. Simulování reálných podmínek vyřadí potenciálně problémové produkty, díky čemuž se k vám dostanou jen zátěžově otestované kusy. Vybrané kusy podrobujeme krom běžného testování laboratorním zkouškám - vibrace, nízké teploty, vandalizmus atd.

Hodnoty a filosofie

Úspěšná implementace kamerového systému a dlouhodobá spolupráce má dle nás několik základních pilířů: spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, pokrokové myšlení a ekologický dlouhodobě udržitelný rozvoj.

Tyto hodnoty jsou zakořeněny v našem přesvědčení a doprovází nás každý den. Motivací je spokojený zákazník, jehož očekávání byla splněna bezezbytku. Osobním přístupem se snažíme najít společnou cestu, po které budeme společně kráčet, protože i obchodní vztah je stavěn na vzájemné synergii a sympatiích.

Vize

Nacházíme se v době, kdy pokrok postupuje mílovými kroky a je vidět takřka každodenní postup v technologiích a kvalitě. Cílem PATRONUM je tento trend nejen držet, ale i spoluvytvářet. Přinášet nová řešení a nové technologie, abychom dokázali uspokojit rozličné potřeby našich zákazníků.

V současnosti se hlásí o slovo úplně nová technologie AHD, která snoubí jednoduchost zapojení z analogových systémů a vysoké rozlišení z IP systémů. Do této technologie vkládáme veliké naděje a pracujeme na její implementaci do běžně dostupných produktů. V dalších letech se budeme setkávat s kamerovými systémy, které pracují s větším rozlišením obrazu a nabízení inteligentní funkce jako je detekce ohně, ztracených předmětů, rozpoznávání SPZ atp. Tyto funkce určitě naleznete jako první u produktů značky PATRONUM!

Další informace o inovacích a technických specialitách výrobků PATRONUM najdete zde>>

Kontaktujte nás!

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení