Powered by Smartsupp

Doprava a platba 🚚 objednávek z nejkam.cz

Vaši objednávku sestavíme s nejvyšší pečlivostí, důkladně ji zabalíme a přichystáme k doručení nebo k osobnímu převzetí. Můžete mít jistotu, že vaše zboží dorazí v kompletním stavu a bez jakéhokoli poškození. Kromě toho vám nabízíme možnost online sledování cesty vaší zásilky. Při balení také dbáme na ekologický přístup, recyklujeme obalové materiály a výplně, čímž každý rok ušetříme několik stovek kilogramů odpadu - proto se prosím nedivte, že Vaše objednávka dorazila např. v krabici od plenek 🙃.

...navíc

 • Při nákupu nad 2 500 Kč doprava po ČR zcela ZDARMA.
 • Při objednání zboží ve všední den do 12:00 h expedujeme obvykle týž den, aby bylo zboží co nejrychleji u vás🦸🏻.

PPL - doručení do 24h

 • PPL - na adresu (99/0Kč) - Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání.
 • PPL - výdejní místa (75/0Kč) - Zásilka je doručena do vybraného odběrného místa Parcelshop a Alza boxů po celé ČR. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání.

Zásilkovna - doručení do 24-48h

 • Zásilkovna - na adresu (99/0Kč) - Zásilkovna doručí zásilku na Vaší sdresu po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání.
 • Zásilkovna - výdejní místa (75/0Kč bez DPH) - Sítí výdejních míst a ZBOXů v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. váha zásilek do 8Kg.

Osobní odběr - připraveno do 3h*

Objednané zboží na eshopu můžete po výzvě vyzvednout v naší prodejně. O připravenosti objednávky k odběru budete informování emailem.

 • Prodejna nejkam.cz Vlašim (0Kč) - zboží skladem je možné vyzvednout v pracovních dnech po předchozí domluvě. Pro odběr je nutné znát číslo objednávky.

Platby v CZK

 • Dobírkou (20,-Kč s DPH) - Za zboží platíte dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost nebo platební kartu (objenávky do 50 000,-CZK).
 • On-line platba kartou (ZDARMA) - Pohodlná platba za objednané zboží platební kartou. Po dokončení objednávky jste přesměrováni na zabezpečenou platební bránu Comgate. Platba objednávky je okamžitá a díky tomu můžeme zboží expedovat obratem (objenávky do 20 000,-CZK).
 • Bankovním převodem (ZDARMA) - Na základě potvrzené objednávky je obratem vygenerována elektronická zálohová faktura a zaslána emailem díky níž můžete provést úhradu bankovním převodem (QR kódem). Zásilka je expedována po připsání celé částky na náš účet.
 • Hotovostí (ZDARMA) - při odběru zboží na prodejně můžete zaplatit hotovostí při převzetí objednávky.

Zasílání faktury (daňového dokladu)

Fakturu (daňový doklad) za objednávku vystavuje náš systém nyní automaticky v závislosti na volbě dopravy a platby. Doklad je e-mailem odeslán v okamžiku, kdy je objednávka uhrazena a zboží bylo odebráno od přepravce nebo na prodejně.

*uvedené ceny jsou bez DPH.