Vaší objednávku pečlivě zkompletujeme, precizně zabalíme a připravíme k expedici nebo osobnímu odběru v naší prodejně. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží dorazilo nekompletní a poškozené. Celou cestu zásilky můžete také sledovat on-line přes internet.

  • Při nákupu již od 2 000Kč bez DPH je doprava po ČR zdarma.
  • Při objednávce do 12:00h expedujeme týž den.*

Doprava a platba po ČR:

Česká republika
Doprava objednávky Dobírka Bankovní převod Online platební kartou Osobní odběr
PPL

Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou doručovány i v sobotu.

ParcelShop
Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Za zboží platíte hotovostí dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost/platební kartu.

Na základě potvrzené objednávky je vygenerován email, který obsahuje všechny náležitosti k platbě převodem. Zásilka je exedována po připsání celé částky na náš účet.

Nová a pohodlná platba za objednané zboží platební kartou nebo přímo z platebního rozhranní vaší banky.

Objednané zboží je možné po potvrzení emailem, který v případě připravení zboží zasíláme, vyzvednout osobně na prodejně>>

Zásilkovna.cz

 

Nejlevnejší doručení na adresu - Zásilka do 10Kg (nad 10Kg zasíláme po dohodě prostřednictvím PPL) je doručována přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou doručovány i v sobotu.

Výdejní místa
Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Doprava a platba na Slovensko:

Pro nákup v eurech na Slovenko a dalších zemích EU přepněte měnu v hlavičce webu z CZK na EUR (vlaječka).

Slovenská republika - možnost odpočtu DPH
Doprava zboží Platba
DPD Dobírkou Bankovním převodem Online platební kartou
Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Za zboží platíte hotovostí dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost. Objednávku můžete uhradit na základě zálohové faktury zaslané našimi pracovníky. Případně je možné a nejlevnější složení finanční částky na slovenskou pobočku ČSOB. Nová a pohodlná platba za objednané zboží platební kartou nebo přímo z platebního rozhranní vaší banky.

Doprava a platba do ostatních zemí EU:

Ostatní země EU  - možnost odpočtu DPH
Doprava zboží Platba
DPD
cena dle váhy a země
Bankovním převodem
Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé EU: Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie Objednávku můžete uhradit na základě zálohové faktury zaslané našimi pracovníky. Případně je možné a nejlevnější složení finanční částky na slovenskou pobočku ČSOB.
Cenu dopravy určime na základě váhy objednaného zboží a cílové země. Kontaktujte nás prosím.

*Pokud objednáte v pracovní den do 12h prostřednictvím eshopu, telefonu, nebo emailu, uděláme vše pro to, abychom vaše zboží expedovali tentýž den (objednané zboží musí být skladem)!

Doprava do 24h a ZDARMA

Vaše objednávky odesíláme v nejkratším možném termínu. Navíc při nákupu nad 2 000Kč nezaplatíte za dopravu po ČR ani korunu.

Zobrazit všechna hodnocení