DopravaVaší objednávku pečlivě zkompletujeme, precizně zabalíme a připravíme k expedici nebo osobnímu odběru v naší prodejně. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží dorazilo nekompletní a poškozené. Celou cestu zásilky můžete také sledovat on-line přes internet.

  • Při nákupu nad 5 000Kč bez DPH je doprava po ČR zdarma.
  • Při objednávce do 12:00h expedujeme týž den.*

Doprava a platba po ČR:

Doprava objednávky Dobírka
20Kč
Bankovní převod
ZDARMA
ePlatba
ZDARMA
Osobní odběr
ZDARMA
PPL
80 Kč

Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou doručovány i v sobotu.

ParcelShop
Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Za zboží platíte hotovostí dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost/platební kartu.

Na základě potvrzené objednávky je vygenerován email, který obsahuje všechny náležitosti k platbě převodem. Zásilka je exedována po připsání celé částky na náš účet.

Nová a pohodlná platba za objednané zboží platební kartou nebo přímo z platebního rozhranní vaší banky.

Objednané zboží je možné po potvrzení emailem, který v případě připravení zboží zasíláme, vyzvednout osobně na prodejně>> 

DPD
80kč

Zásilka je doručována přepravní společností DPD po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání.

Pickup
Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Pickup POINT můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Česká Pošta
190Kč 

Zásilka je doručována ČP po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.

Do ruky
Zásilka je doručena na dodací adresu.

Na poštu
Zásilka je doručena na vybranou poštu, kde si můžete vyzvednout.

Do balíkovny
Zásilku si z balíkovny jednoduše vyzvednete na více jak 120 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. V rámci této služby Vám nabídneme rychlý výdej na přepážce a garantujeme možnost uhradit dobírku platební kartou.

Doprava a platba na Slovensko:

Pro nákup v eurech na Slovenko a dalších zemích EU přepněte měnu v hlavičce webu z CZK na EUR (vlaječka). Případně přejděte na SK verzi eshopu>>

Slovenská republika - možnost odpočtu DPH
Doprava zboží Platba
DPD
8 EUR
Dobírkou
1.5 EUR
Převodem
zdarma
ePlatba
zdarma
Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé Slovenské republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 48h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Za zboží platíte hotovostí dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost. Objednávku můžete uhradit na základě zálohové faktury zaslané našimi pracovníky. Případně je možné a nejlevnější složení finanční částky na slovenskou pobočku ČSOB. Nová a pohodlná platba za objednané zboží platební kartou nebo přímo z platebního rozhranní vaší banky.

Doprava a platba do ostatních zemí EU:

Ostatní země EU  - možnost odpočtu DPH
Doprava zboží Platba
DPD
cena dle váhy a země
Převodem
zdarma
Zásilka je doručována přepravní společností DHL po celé EU: Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie Objednávku můžete uhradit na základě zálohové faktury zaslané našimi pracovníky. Případně je možné a nejlevnější složení finanční částky na slovenskou pobočku ČSOB.
Cenu dopravy určime na základě váhy objednaného zboží a cílové země. Kontaktujte nás prosím.

*Pokud objednáte v pracovní den do 12h prostřednictvím eshopu, telefonu, nebo emailu, uděláme vše pro to, abychom vaše zboží expedovali tentýž den (objednané zboží musí být skladem)!

100%
Konečný
27.09.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Super zboží, perfektní funkčnost, profesionální poradenství a ochota.
žádné
100%
Mirek
11.03.2018

dodací lhůta

přehlednost obchodu

kvalita komunikace

Perfektní servis, komunikace a doručovací doba. Dobré ceny!
žádné